Şimdi Ara

Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.el fiyatları 55.00 -60.000 ciarında arabanın tasarımı hoşuma gidiyor ama apaçi damgası yer miyim merak ediyorum çünkü aşağı yukar aracı kullanan sürücü profili belli
    Siz ne düşünüyorsunuz?
    Yani derdimi açıkça söyleyeyim: Keko damgası yemekten korkuyorum
     Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz?[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1856168/d10a20a0-9df1-459d-8da0-52abd3ae7b72.jpeg[/simage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajdarvevo -- 30 Nisan 2018; 16:14:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırf keko muhabbetinden dolayı vazgeçeceksen hata yaparsın. Araba keko yapmaz; sürüş tarzın, modifiye tarzın keko yapar. Bende Scirocco ve bu araba için aynı şeyleri düşünüyordum. Kuzenim Scirocco alınca anladım ki keko damgası falan hikaye. Bu arabalar zevk arabası. Sürdükten sonra hele tamamen keko muhabbetini sildim kafamdan.

•  Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz? Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz? Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Hocam arabanın piyasası 55-60 görünce eski konu sandım. Şuan arabanın piyasası 65 civarı, temiz olanların tabii ki. Ayrıca apaçi damgası bu arabayla olmaz, şirokko deseniz anlardım da bu arabada öyle bir damga olacağını sanmıyorum. O fiyata alınacak en dikkat çekici araç bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğendiğim dikkat çekici bir araç.

Yandan arkadan güzel de, o ön nedir 207den almış koymuşlar hiç yakıştıramıyorum o tasarıma.

Buarada apaçi damgası bu arabaya gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamani istemem ama benim gözümde apaçi arabası, çevremde veya etrafda gördügüm RCZ kullananları düşünerek söylüyorum. Ayrica zamaninda 1 sene boyunca peugeot sahibi olan biriyim, kesinlikle uzak durmani tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• marmarascorpion kullanıcısına yanıt
    Merak ettim sahibi olduğunuz pejo neydi acaba? Ben de 5 senedir pejo sahibiyim o yüzden soruyorum

• Sırf keko muhabbetinden dolayı vazgeçeceksen hata yaparsın. Araba keko yapmaz; sürüş tarzın, modifiye tarzın keko yapar. Bende Scirocco ve bu araba için aynı şeyleri düşünüyordum. Kuzenim Scirocco alınca anladım ki keko damgası falan hikaye. Bu arabalar zevk arabası. Sürdükten sonra hele tamamen keko muhabbetini sildim kafamdan.
  • Ozelligine gore ucuz olunca apaci arabasi olur ama oyle algilaniyor diye sizin oyle surmeniz gerekmiyor. E o sekilde surmez ucuz modifiyelere girmezseniz kimse de apaci demez zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Modifiye yapmam muhtemelen apaci gibi de makas atmiyorum

• Ben olsam 20bin daha koyar gider audi tt alırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Modifiye yapmam muhtemelen apaci gibi de makas atmiyorum

korkacak bir şey yok hocam o halde keyfinize bakın. Benim boy 187 olmasa ben de scirocco alırdım. Ama koltuğu kendime göre ayarlayınca anama ya da babama arkaya geç diyemem ben. Çünkü ben dahi geçemiyorum yani :P

• Rcz sahibiyim istediğini sorabilirsin... ama 55 60 bine rcz düzgün olmaz, ayrıca apaçi keko damgası yemezsin, hiç öyle bi tavırla karşılaşmadım aksine yoldaki bakışlar insanı mutlu ediyor

• Verimsiz, ici de ucuz bir Pejo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Mayıs 2018; 11:14:16 >
  • Sakın bu aracı almayın. "kekolarla" aynı araca binmek istemem. Yaklaşık altı yıldır bu aracı kullanıyorum ne bir "apaçilik" ne de başka bir şey gördüm. Demek ki olay almayı isteyenin kendi kafasında.

Ayrıca peugeot mu aman aman uzak durun diyen arkadaşlara sorum şu

Ne kullanıyorsunuz ki siz hiç bir sıkıntı çıkarmıyor eskimiyor bozulmuyor arıza wermiyor. Hayır warsa bizde bilelim de boşa uğraşmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarascorpion

Yanlış anlamani istemem ama benim gözümde apaçi arabası, çevremde veya etrafda gördügüm RCZ kullananları düşünerek söylüyorum. Ayrica zamaninda 1 sene boyunca peugeot sahibi olan biriyim, kesinlikle uzak durmani tavsiye ederim.
    Kilitli dif. olmayan araca o kadar para verip Suv aldım diye gezmenizi ve her spor araç alana "yani bence apaçi " diyerek sırf siz alamıyorsunuz diye başkasının hayallerini yıkmanızı ben mesela komedi olarak yargılamıyorum sizin görüşünüzdür.

Ha bana göre Qashqai ve Juke alan insanları yazıp bence böyle de demek istemiyorum.

Araba apaçi değildir süren kişi apaçidir bunu fark edip öyle yorum yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Mayıs 2018; 12:16:54 >

• Derler kardeşim derler, apaçide derler kekoda derler.Fırsat bulsalar ilk kendileri alırlar ama o aracları.rcz aslan gibi araba durum müsaitse alınır paşa paşa binilir.

• Kendine güvenin yok. Elalem ne der diye düşünen adam mutlu olamaz.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi Apaçi arabasi mi diye sormuş, bende çevremden gördügüm kadariyla olan fikrimi söylemişim, arkadaşında bu yönde düşüncesi varki soruyor, sen niye bu kadar ateşlendin onu anlamadım.

Ek olarak konu sahibi benim QQ'yu degil RCZ 'yi sormuş, bindigim araç SUV degil Crossover diye geciyor, yerden yukseltilmiş C sinifi araba hoşuma gitti aldim. Bu araci almam başka araç hakkında yorum yapmama engel mi ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sen qashqai tarzi araçları sürenleri küçümsemişsin, baktin haksızlik ediyorsun mesaji tekrar düzenlemişsin.
    Önce birilerine laf söylerken dönüp kendine bakman lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.