Şimdi Ara

Peugeot radyo kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Peugeot 308 allure araçta radyoyu kapatamıyorum. Sesi sonuna kadar kısmak dışında araçta bir düğme ya da dokunmatik ekranda bir şey yok. Sesi kısınca navigasyonun sesi çıkmıyor. Bilgisi olan var mı?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çağıralım

• Normalde evet radyoyu temelli kapatma gibi bir şey yok, ses düğmesine basınca sesi kapatabiliyorsunuz.

Navigasyonla beraber hiç denememiştim (bende navigasyonun sesli yönlendirmeleri zaten kapalı), sesi düğmeyi çevirerek kısmak yerine düğmeye basarak kapatmayı deneyin bir de, belki bu şekilde oluyordur.

Yoksa ben de bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rst78

Normalde evet radyoyu temelli kapatma gibi bir şey yok, ses düğmesine basınca sesi kapatabiliyorsunuz.

Navigasyonla beraber hiç denememiştim (bende navigasyonun sesli yönlendirmeleri zaten kapalı), sesi düğmeyi çevirerek kısmak yerine düğmeye basarak kapatmayı deneyin bir de, belki bu şekilde oluyordur.

Yoksa ben de bilmiyorum

Teşekkürler ama öyle de olmuyor :) O zaman tüm sesleri kapıyor. İlginç bir durum gerçekten.

• Ses açma kapama tuşuna basılı tutun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Ses açma kapama tuşuna basılı tutun.

6_7 sn...

• Sourceden bluetooth yada auxa falan alın o zaman ses gelmez ama navigasyondan ses gelmeye devam eder düye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308'de ya düğmeye basarak, ya da direksiyon üzerindeki sol scroll tuşa basarak kapatıyorsunuz. Bu esnada ekranda ses yok (mute) benzeri bir simge beliriyor. O yüzden sürücü tatmin olmuyor Ama kapatma şekli bu, ben aracı alırken özellikle sormuştum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.