Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koltuk korumadan bahsettim ne olduğunu aşağıdaki fotodan göstereyim istedim. FABRIC GUARD yazan koltuk koruma. Diğerleri de benim tepee için aldığım nacizane ürünler.
     <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayen -- 23 Mayıs 2009; 1:09:55 >
  • arkadaşlar bu trafikteki minibüs şöförlerinden çektiğimi bende iyi bilirim sanki yol bunların tapulu malı korna üstüne korna sorsan herşeyi onlar biliyo.. zaten bir tek trafikte sinirleniyorum bende.. birde bir arkadaş 75 hp almak istemiş, tavsiyem 90 hp almandır, neredeyse ek özellikleri ile birlikte aynı fiyata geliyor. zaten bildiğim kadarı ile 75 hp tek kapı olan türkiyeye gelmiyor..
  • Rasim abi paraya kıyıp bir zibeart yolculuğu planlamaktayım onun haricinde bu ürünlere hala gerek varmı oltuklarımdada örtü mevcut ve kapalı garajda muhafaza ediyorum güneşle bir diyaloğu söz konusu değil nedersin..
  • eypskry paspas üzerinde bayi ismi ve tepee yazıyor ayrıca delikli geçme noktaları mevcut bayağı orjinal bir aksesuar
  • bakım masrafları fix diye tabir edilen bir fiyat uygulaması yapılıyor.21 binde gittim ben 150 ile 200 arası bir rakam tutuyor sıvıların tamamlanması filtrelerin değişimi işçilik sarf malzemeleri gibi ve bayağı ilgi ve alaka yüksek ve itinalı ayrıca ödeme kolaylığı da cabası.bakımlar 15 ve 30 bin diye gidiyor ben aracımı 2.el aldığımdan hiç bakıma girmemişti malum o sebepten gittim malum.ha bu arada yağ ve diğer sıvılar ve klima sistemi gibi durumların da hepsine bakılmış.bana makul geldi önceki tempramın arka cam motoru sadece 280 lira idi kazasız belasız sürüşler dilerim
  • rasim abi dedigim eşik buydu bunun peugeot yazanları mevcut 308ler orjinallerinde bu varmı die sordum

• bende bu kapı eşiklerinden taktırmak istiyorum ama tümseklerden felan geçerken altının değmesi sorunu beni düşündürüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Rasim abi paraya kıyıp bir zibeart yolculuğu planlamaktayım onun haricinde bu ürünlere hala gerek varmı oltuklarımdada örtü mevcut ve kapalı garajda muhafaza ediyorum güneşle bir diyaloğu söz konusu değil nedersin..

Bence koltuk korumayı yap. Mevcut örtü de olsa bir sıvı döküldüğünde koltuğa kadar gidecek.
    Ziebartta yanılmıyorsam 150 dolar istiyorlar. Oysa aşağıdaki linkten aldığım bu ürün daha ucuz.
    Sonuçta ziebartta buna benzer bir ürün kullanıyor yaptıkları tek şey koltuğu süpürüp üzerine fıs fıs yapmak.
    http://www.cleanyourcar.co.uk/engine-amp-exterior/303-high-tech-fabric-guard/prod_175.html

Hesap yaparsak 12,95 x 2,47 = 31,98 Tl
    Bence en hesaplısı kendin yapman.

• quote:

Orjinalden alıntı: eypskry

rasim abi dedigim eşik buydu bunun peugeot yazanları mevcut 308ler orjinallerinde bu varmı die sordum

Bu tür düz kapı eşiği korumasının kullanılmasına karşıyım. Çünkü, zibidinin biri gelir üzerinde zıplar, kırılır.
    Aşağıdaki gibi olursa olabilir. Tabi birde yükseklikten taviz vereceksiniz. Bu tepeenin orjinal kapı eşiği koruması. Tabi mutlaka pahalıdır.

• işte alltaki resimdeki güzel rasim abi. ama yükseklik düşündürüyo beni yarış arabası gibi alçacık:)
  • RASİM ABİ yalnız o dediğin kapı eşiği içerde kalıyor basılıp kırılması imkansız inip binmelerde ayak sürter her arabaya bu oranın çizilmemesi için yapılan bişey abi eşik koruma
  • dediğim gibi değilmi abi düz laylon yapıştırma değilmi abi
  • Ben eypskry'in gösterdiği eşik koruması için kırılır dedim. Benim gösterdiğim ise tepee'nin orjinal eşik koruması. Bunun kırılması zor gibi görünüyor. En azından üstüne çıkacak yeri yok.
    Hangi malzemeden yapılmış bilemiyorum. Ama büyük ihtimal plastik malzemedir.
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bende tepee sahibi sayılırım, henüz 14 yaşındayım arabayı babam aldı Onun aslında fiat fiorinoya niyeti vardı ama abimle ikimiz onu vazgeçirip partner tepee aldırdık.Arabamız 1.6 110hp premium pack boğaziçi mavisi
  • KArdeş hoş geldin
    şahsen en çok merak ettiğim renklerden Boğaziçi mavi.
    Aracın fotoğraflarını bekliyoruz en yakın zamanda.
    Kazasız belasız sürüşler
    quote:

Orjinalden alıntı: JohanCruyff14

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bende tepee sahibi sayılırım, henüz 14 yaşındayım arabayı babam aldı Onun aslında fiat fiorinoya niyeti vardı ama abimle ikimiz onu vazgeçirip partner tepee aldırdık.Arabamız 1.6 110hp premium pack boğaziçi mavisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

KArdeş hoş geldin
    şahsen en çok merak ettiğim renklerden Boğaziçi mavi.
    Aracın fotoğraflarını bekliyoruz en yakın zamanda.
    Kazasız belasız sürüşler
    quote:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bende tepee sahibi sayılırım, henüz 14 yaşındayım arabayı babam aldı Onun aslında fiat fiorinoya niyeti vardı ama abimle ikimiz onu vazgeçirip partner tepee aldırdık.Arabamız 1.6 110hp premium pack boğaziçi mavisi

Öncelikle teşekkür ederim.
    Boğaziçi mavisi kesinlikle en dikkat çekici renklerden biri.Niyetimiz aslında siyah ve 90hplikti fakat ordaki adam ellerinde siyah bulunmadığını 90hpliklerinde gemide olduğunu söyledi.Biz hangi renk olsun diye tartışırken yan masada başka bir adamın kredisi onaylanmamış ve arabasını alamadı.Bizde boşalan arabayı görünce hemen atladık ve aldık.İyi ki de öyle olmuş arabamızdan çok memnunuz.Son olarak şunu söyleyebilirim ki zevkler kesinlikle tartışılmaz tabi ama bence tepee'ye en çok yakışan renk boğaziçi mavisi.Resimleride en kısa zamanda eklemeye çalışıcam.

• Bu renk konusunda tatlı bir sürtüşme var forumda
    Sende ekle bakalım boğaziçi maviyi,Rasim ve Gökhan abinin siyah canavarlar la karşılaştıralım.
    Ama bu fotoğraf konusunda bizi çok bekletme lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

Bu renk konusunda tatlı bir sürtüşme var forumda
    Sende ekle bakalım boğaziçi maviyi,Rasim ve Gökhan abinin siyah canavarlar la karşılaştıralım.
    Ama bu fotoğraf konusunda bizi çok bekletme lütfen

Pazartesi veya salı günü eklerim fotoğrafları.Bu arada türkiyeye Peugeot Partner Tepee Family adında yeni bir versiyon geliyormuş cam tavan vb. özellikler olucakmış, fiyatıda 42.000 civarında diye duydum.Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

• sen nerden aldın kardeş bu haberi
  • quote:

Hadi bakalım küçük adam aramıza hoşgeldin.
    Artık senden detaylı tepee incelemeleri bekliyoruz. Ama sakın sürmeye kalkma. Zamanı gelince zaten baban sana ve ağabeyine devreder aracı. Aracın temizliğine siz bakın, yabancı ellere teslim etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.