Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler.ben bugün partner tepee için özel dikim koltuk kılıfları buldum.fiyatı 175 tl montaj dahil.renk seçenekleri de mevcut.fakat sormak istediğim bir konu war.ön koltukların arkasındaki kahvaltılıklar sökülebiliyor mu?takacak arkadaş onları sökeriz sonra kılıfın üzerine montaj yaparız dedi ama genede bir sormak istedim.çünkü o da pek emin değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

Orijinalden alıntı: pharatlil

peugeot da da indirim var bu aralar.

evet var ama ben sAdece 92 lık alıcaksansa berlıngo al dedım sizde biliyorsunuz dış tasarım olarak berlıngonun 92lıgı tepeenın 110gu ile aynı

tepeenın 90lıgı berlıngonun 75ligi dış tasarım olarak demı...

doğru tabi. Birde berlingo larda michelin lastik var farklı olarak. continental den iyidir bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

peugeot da da indirim var bu aralar.

evet var ama ben sAdece 92 lık alıcaksansa berlıngo al dedım sizde biliyorsunuz dış tasarım olarak berlıngonun 92lıgı tepeenın 110gu ile aynı

tepeenın 90lıgı berlıngonun 75ligi dış tasarım olarak demı...

doğru tabi. Birde berlingo larda michelin lastik var farklı olarak. continental den iyidir bence

bariz bir üstünlügü vardır adı yeter mıchelın ama continentalde kötü marka degil kesınlıkle

• aracı alalı 6 ay oldu lakin aranıza yeni katıldım 110 hp lik war bnde sahra gri ama tek şikayetim arka amortisorler cok sert ve yandaki perdelerden ses gelmesi bni deli ediiiyooorr
  • Aramıza hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
    Evet amortisörler sert, buna alışmanız gerekiyor. Farklı bir ses geliyorsa amortisörlerden servise götürmelisiniz. Perdelerden ses gelmesi bende çok az. Aşırı bir ses varsa serviste izolasyon yaptıklarını biliyorum. Ya da perdeyi tutan mekanizmanın vidaları gevşemişte olabilir.
  • Hoşgeldiniz aramıza.Bendede 110 hp Sahra grisi var.Perdede çok çok önceden ses çıkıyordu ama artık çıkmıyor.Benim şu an arabadan tek şikayetim amörtisör dediğiniz gibi.Ama onun dışında on numara hafif ticari araç
  • yeni aramıza katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

bu konununda kurucusu ve takipçisi Rasim abi (Rayen ) aracını satmış bulunuyor.o yüzden konuya giriş yapmayabilir veya cevap süreçleriniz uzayabilir.

kendisi ara sıra uğrayacak söz verdi ama ne zaman uğrar bilemeyiz.
    biz elimizden geldiğince günlük buradayız bir aksilik olmazsa yada arkadaşlarımız
    konunun içindeki muhabbetimiz ve arkadaş grubumuzun aynı olması ifadesi ile

sizleri diğer konumuza bekliyoruz keyifli ve verimli paylaşımlar yapabilmemiz dileğiyle.

listede ismi olmayan arkadaşlarımız listede yazan ifadeleri bize ulaştırısa sizleride

takım listemize eklemiş oluruz.

arcın model yılı ve rengi,donanım sınıfı,hp,şehir ve meslek

hepinize teşekkürler.

tepee premium pack

Ayrıca yeni araç alan arkadaşların resimlerinide beklemekteyiz ona göre.

• Hemen uğradım Gökhanım.
    Sen buraya mukkayet oluyorsun zaten gözüm arkada değil. Bu aracın otomatiğini çıkarmayan peugeota lanet olsun diyorum da başka bir şey demiyorum. Beni aracımdan etti.
    Ha bir de müşterisini koyun gibi gören zihniyetin dibine kibrit suyu dökeyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Hemen uğradım Gökhanım.
    Sen buraya mukkayet oluyorsun zaten gözüm arkada değil. Bu aracın otomatiğini çıkarmayan peugeota lanet olsun diyorum da başka bir şey demiyorum. Beni aracımdan etti.
    Ha bir de müşterisini koyun gibi gören zihniyetin dibine kibrit suyu dökeyim diyorum.

Rasim abi çıkarırsa alacakmısın peki.

ben sana servis yaparım boşver yetkili servisi

çok değil otomatik de yolda ve sunroofta dahil diye duydum

kolay olmayacak burası benim ilk göz ağrım gözümü açtığım mekan sahip çıkacağız Allahın izniyle.

• Çıkarsa yarın alırım. Bipperde otomatik var malum. Ben teee yi aldığımda da vardı. Ama birader bipper yolda durmuyor ki. Tepee safety pack otomatik on numara olur. Otomatik aracı niye istediğimi sen biliyorsun. Ev hali malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Çıkarsa yarın alırım. Bipperde otomatik var malum. Ben teee yi aldığımda da vardı. Ama birader bipper yolda durmuyor ki. Tepee safety pack otomatik on numara olur. Otomatik aracı niye istediğimi sen biliyorsun. Ev hali malum.

Rasim abi fransaya bi mail göndersene otomatik vites versiyon özel üretim olurmu diye? belki adamların dikkatini çeker, olurmu olur otomatik vitesli bi tepee gönderirler türkiyeye. açık açık yaz bende 110 bg vardı vites durumundan sattım ama araçtan çok memnundum, otomatik vitesli olsa yine tepee partner alacağım diye, belki bi ilki gerçekleştirirsin. düşük bi ihtimal ama denemekten zarar gelmez.

• Vallahi Kerem bunlardan bişey olmaz. Müşterilerini kaale almayan bir firma ile karşı karşıyayız.
    Ben asıl yaşadığım sorunu Fransaya bildirme hazırlığı içindeyim. Bizim birader müsait olduğu bir zaman maili patlatacağız. Bakalım sonuç ne olacak.
    Gerçi Türkiye'de iş yapan bir çok yabancı firma bu ülkenin insanını sallamıyor. Var say ki, sömürgeyiz. Bunlara işbirlikçileri de ekle. Ahanda sana bizim durumumuz. Paranla rezil olmanın gavurcasını bifiil yaşıyoruz.
  • arkadaşlar, abilerim
    ben hayatımda ilk defa peugeot araç aldım.daha önce opel vectra ve ford focus kullandım.bu araçları almamın nedeni ise yol tutuşunun mükemmele yakın olmasıydı.partneri de esp li modelini aldım.eywallah bu da kedi gibi yola yapışıyor ama abicim yürüyeni çok dandik.daha araç 3500 km de aracın ön sağ sol arka sağ sol amortisorlerinin hepsini değiştirdim.lakır lukur ses vardı.benim vectra 2001 modeldi 220.000 km de sattım daha yeni yeni böyle sesleri duymaya başlamıştım.bu araba da bende uzun durmaz.ALMANDAN ŞAŞMAM BUNDAN SONRA.konforuna motoruna iş döşemelerine lafım yok ama bu yürüyen aksam beni deli ediyor.en son servisteki ustayla birbirimize girdik.ben diyorum arkadan ses geliyor o diyor gelmiyor.geçtim direksiyona ondan sonra sesin gelip gelmediğini anladı.tabi dönerken kafası ön sağ cama çarptıktan sonra.peugeot türkiyeye mail attım cevap yok.usb girişi yazıyordu onlar da yok.çalmışlar.valla soğudum 3500 de arabamdan.zarar etmeyeceğimi bilsem dakkada satacam ama nerden baksan 5000 lira zarar var.sizdede böyle şikayetler varsa birlik olup başvuralım bence....

• Arkadaşlar kia aldık diye mekanı terk etmedik yani. Boş bırakmayalım. Gökhan nöbette uyumuşun. Ne iş.
  • Yeni aracınız hayırlı olsun rayen
  • Herkese iyi forumlar uzun zamandır takip ediyorum gerçekten güzel bir ortam oluşmuş...

Benim sormak istediğim soru şu

Dün Peugeot bayisini aradım Partner Tepee Premium Style Pack in fiyatını sordum aracın fiyatı 41,000 liraydı ama ekstra indirimlerle aracı 35,800 e verebiliceklerini söylediler. Benim merak ettiğim Partner Tepee de 6 İleri vites çıkıcakmı eğer çıkıcaksa diğer Fransız gibi 8 Valf e düşürürmü bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prtnrtpe

Yeni aracınız hayırlı olsun rayen

Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

Herkese iyi forumlar uzun zamandır takip ediyorum gerçekten güzel bir ortam oluşmuş...

Benim sormak istediğim soru şu

Dün Peugeot bayisini aradım Partner Tepee Premium Style Pack in fiyatını sordum aracın fiyatı 41,000 liraydı ama ekstra indirimlerle aracı 35,800 e verebiliceklerini söylediler. Benim merak ettiğim Partner Tepee de 6 İleri vites çıkıcakmı eğer çıkıcaksa diğer Fransız gibi 8 Valf e düşürürmü bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar...

Size 41 bin fiyat veren bayi abartmış. Kendi sitesinde bile fiyat 37.090 Tl. Sıkı bir pazarlıkla 35.800 Tl'den aşağı alabileceğinizi düşünüyorum. Tabi bu bayinin elinde bulunan araç sayısına bağlı. Çok aracı varsa biraz daha inebilir. Azsa işiniz zor.
    6 vites konusuna gelince, çıkacağını sanmıyorum. Böyle bir duyum almadım. Şu anda peugeot neredeyse tüm araçlarında 1.6 HDi motor kullanıyor ve bu motor gerçekten hem sağlam hem ekonomik. Böyle bir verim sağlamışken, yeni bir arayışa gireceklerini sanmıyorum. Moturun müşteri memnuniyeti de üst düzeyde olduğuna göre, 6 vites çıkması pek mümkün görünmüyor.

• Fiyatı veren bayii Göral ama şunuda ekledi konuştuğum kişi Araçta olmayan donanım yok yani Full + Full Elektrikli katlanan aynaları falanda varmış yani araç Tepenin en dolusu ben sahsen sıkı bir pazarlıkla bu aracı 35000 altına alınacağını düsünüyorum çünkü telefonda böyle bir fiyat verdiklerine göre yüzyüze dahada fazla indirim olur umarım... Ayrıca cevap için teşekkürler Rasim Abi ...
  • Sana pm attım. Halledemezsen beni çağır. Tüm satış temsilcilerine illallah dedirttim. En son rekorum 2150 Tl extra indirim. Kaç litre mazot eder sen hesapla artık.
  • Hehehehe Saol Rasim Abi Numarayı falan aldım ama önce Arabamı Satmam Gerekiyor... Satar Satmaz Direk Dediğin Yerdeyim :) Abi Bakarsın İndirim Rekorunu Benim Araçta Dahada Yükseltirsin :) Ayrıca Yanılmıyosam 693 lt Mazot Ediyor :)
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.