DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
peugeot partner nasıl sizce
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
2
Favori
27.882
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Peugeot >> peugeot partner nasıl sizce
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      16 Mesaj
      23 Mart 2008 17:53:17
      cıtroen perlingo da aynı zannedersem bilgisi olan arkadaslar yazabilirmisiniz

peugeot partner 1.9 D (hayat onda)
    • Binbaşı
      1517 Mesaj
      24 Mart 2008 11:12:25
      2005 model 2000 hdi partner kullandım 1 yılkadar. oldukça güzel kullanımı zevkli ve yormayan bir araç 2000 motoru kalkışlarda çok atik vitesaralığı küçükolduğundan kuvvetli. içeri ses pek almıyor. ama hdi olmayan modeller gürültülü ve hantal. araç yüksek ve ve ferah içerisi oldukça aydınlık . berlingonun farkı logosu başka bir farkı yok. binek düşünüyorsan birşekilde bir ses tasisatı yapmanı tevsiye ederim. binek olarak ta ticariolarak da tavsiye ederim.

Amd-FX-8350 - GTX750ti - I7 6700hq, GTX 950m
    • Çavuş
      61 Mesaj
      24 Mart 2008 14:37:25
      benım calsıtıgım şirkette 2007 citroen berlingo var.partnerdan hiç bir farkı yok.ondekı logolarını degıstır anlayamazsın neredeysen hangısının cıtroen hangısının pejo oldugunu.bence o tür arabalar içerisinde en iyisı caddy sonra doblo bence almaya nıyetlıyse bıraz daha butcenı artır bu deıdklerımı al.benım fıkrım tabı bu.secım karar senın.

MAKİNA DEDİĞİN SUBARU İMPREZA WRX STI DIR.

• Yarbay
      5093 Mesaj
      24 Mart 2008 14:51:37
      partner alacaksan Adventure modelini al

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.
    • Binbaşı
      1642 Mesaj
      24 Mart 2008 18:12:36
      kangoo dan şaşmam ve sende şaşma

------------------------

araba 1.5 dci kangoo....

düğün nişan kına sünnet çekim albüm yapılır..ankara
    • Yarbay
      2337 Mesaj
      27 Mart 2008 15:33:52
      ısrarla partner 1.6 hdi almanı öneririm,

1.9 ve 2.0 lara göre daha ekonomik, daha sessiz motor
      1.9 ve 2.0 larda çapraz fren sistemi var, 1.6 larda ise abs mevcut

ikinci tercihin ise @droll arkadaşımızında dediği gibi adventure modeli olsun;

unutmadan, eğer ticari amaçla kullacaksan caddy, kangoo, combo dan uzak dur derim
      bunlar tamamen binek araç şasesi bozularak yapılmıştır;
      kangoo > clio
      combo > corsa

birebir ticari amaçlı olarak üretilmiş modeller; transit connect, doblo, partner, berlingo

partner la taşıyacağın yükü kangoo ile de taşıyabilirsin fakat araçda metal yorgunluğu daha çabuk gerçekleşir.

çArşı
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      28 Mart 2008 12:39:44
      sagolun hocam herkese tesekkur ederim de çapraz firen olayını anlayamadım partner 1,9D de abs mevcut gozukuyor benim bildiğim

peugeot partner 1.9 D (hayat onda)
    • Binbaşı
      1517 Mesaj
      31 Mart 2008 13:04:19
      modele göre değişir gerçi ama benim 1.9 da da abs yoktu 1.6 da varmı bilmiyorum yeni modellerde eklenmiş olabilir. araba frana basınca çok güzel kayıyordu :D

Amd-FX-8350 - GTX750ti - I7 6700hq, GTX 950m
    • Çavuş
      86 Mesaj
      24 Kasım 2012 22:54:03
      partner kullanım olarak rahat ve çok seri bir araç 1.6 HDi 2.0 HDİ Veya Adventure modelini al gerisi sana kalmış :)

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      21 Aralık 2012 18:48:30
      partnerlerin tepee serisi iyidir

• Er
      1 Mesaj
      19 Aralık 2014 21:12:29
      arabamız pejo partner 2000 model 1.9 dizel 4 senedir var ve bir kez arıza çıkardı o da mazotun içinde su olduğundan 100 tl lik masraf çıkardı başka hiçibirşey olmadı dayanıklı araba rahat araba

• Er
      3 Mesaj
      06 Haziran 2016 23:03:15
      Peugeot partner 1.9 70bg 2005 model dizel aracım var araç direksiyon takıla takıla dönmeye başladı aracı ustaya götürdüm usta direksiyon pompası arızalı dedi değiştirdi bir süreliğine direksiyon düzeldi 1 ay sonra tekrar takılmaya başladı usta getir bakalım dedi ama ben gidemedim en son Silivri'ye gittim geldim araç yolda gelirken düzeldi neden yapmış olabilir eski pompada sıkıntı olmamış olabilirmi sıkıntı başka birşeydemi acaba anlayan bilgilendirirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

aydınpınar
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.