Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
128.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kutluay345

slm partner club.
    bu aralar bende partner advanture almayı düşünüyorum.+ ve - yönleri nelerdir.
    ikinci el alacağım için alırken nelerine dikkat etmeliyim.advanturenin motoru 2.0 ve orjinal camlı-koltuklu olduğu için ruhsatında binekmi yoksa ticari-kamyonet diyemi geçiyor?yıllık vergisi ne kadar?
    Yolbilgisayarı varmı,hız sabitleyici takılabiliyormu?
    yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

ben adventure kullanıyorum çok güzel araba motoru çok atak virajlarda biraz sorun olabiliyo bu araçlarda yol bilgisayarı yok ama hız sabitleyici 150lira civarlarında takılabiliyo + ları görüntüsü çok güzel bir araba binek araba kondoru var motoru kuvvetli -leri güvenlik donanımı sadece
  • ustalar berlingoyla ortak bi fun clube cevırsek bunu daha ii olmas mı böle katılımın fasla olmaması cok normal bence citroenede gırıp arkadaşları davet fılan edelım sızde tmm dersenız? ayrıca bızde şöyle resım fılan koysak bu clube uye oldugumuzu göstermek içinnn
  • ayrıca esp olayına değinmek istiyorum partner e esp taktırılırmı sonradan ?

Ve de ankarada partner servislerde tanıdıgı olan varmı orjinal sis farı taktırmak istiorumda benım partnere gercı yan sanayı de olabılır ama orjınalin seklınde olcak yaptıranınız var mı yaptırdıysanız ne kdara yaptırdınız?

bi konu daha varr ben arabaya mp3 çalar alcam örn minton takınca direksiyon kolu iptal olcak buna çözüm var mı ?
  • hıyırlı olsun beyler fun clup nüz hertürlü yardım edilir bizim kulubede uğramayı unutmayın ben bu akşama kadar böyle bir kulubun olduğundan haberi yokdu aktif olmanız dileğiyle

Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

• "slm partner club.
    bu aralar bende partner advanture almayı düşünüyorum.+ ve - yönleri nelerdir.
    ikinci el alacağım için alırken nelerine dikkat etmeliyim.advanturenin motoru 2.0 ve orjinal camlı-koltuklu olduğu için ruhsatında binekmi yoksa ticari-kamyonet diyemi geçiyor?yıllık vergisi ne kadar?
    Yolbilgisayarı varmı,hız sabitleyici takılabiliyormu?
    yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler. "

advebture super bı ticari hem gösteriş hem performans fılan yane ihtiyaçlarınızı gıderır ama ben size partner 1.6 hdi ye bi bakın derım ben sıze onun hakkında bıldıklerımı soyleyım adventure hakkında cok bilgi sahıbı deılım ama 1.6 hdinin vergısı düşük bi taksiti 280 ytl yandan camlı koltuklu kamyonet dıe gecer ama yolcu nakli serbesttır ruhsatta yazar yol bılgısıayarı yok bilgi ekranı var abs ref gibi fren sıstemlerı standart bunlar adventure de yok bıldıgım kadarıyla ayrıca 2 hava yastıgı var perfosrmansı mhtiş diyebılırım motoruna gore hız sabitleyıcı standart deil en önemlısı vergı ve ekonomikliği zaten beygiride advebture ile aynı torku 215 adventure ler 205 oluo bıldıgım kadarıyla hıznlanması cok ii hdi motorları bılıyosanız tahmın edıyosunuzdur bız duz yolda en son 185 km/h yaptık bu da yeterlı zaten başka sorcaklarınız olursa yardım etmeye calısırım ....

• bu arada bu resım fılan işine kım el atar bı kararlaştıralımda teamı aktıf hale getırelım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

evet cam tavanlı ürünler ülkemizde seri üretimle verilmyo isteyen özel olarak getirtiyo bu 80 km olayını ben anlamadım ama galiba senin dediğin daha büyük araçlar ve kamyonetler içindir sen istediğin kadar sol şeritten git bir şey diyen olmaz çünkü bu arabalarda daha iyi motor var(her şey birbirine girdi kusaura bakmayın)

şehirlerarası bildiğimiz devlet yolunda radara 80 üzerinde yakalanırsa ceza kesilir. (tem yada otoyol harici)
    Ruhsatta ticari yazıyorsa limit malesef 80dir.
    1. köprüyü de kullanamazlar.

Ancak Binek araçlarda 100e kadar ticarilerde de 90a kadar tölerans gösterebiliyorlar..
    Memuruna bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FANF1 -- 6 Ağustos 2008; 13:58:26 >
  • quote:

advebture super bı ticari hem gösteriş hem performans fılan yane ihtiyaçlarınızı gıderır ama ben size partner 1.6 hdi ye bi bakın derım ben sıze onun hakkında bıldıklerımı soyleyım adventure hakkında cok bilgi sahıbı deılım ama 1.6 hdinin vergısı düşük bi taksiti 280 ytl yandan camlı koltuklu kamyonet dıe gecer ama yolcu nakli serbesttır ruhsatta yazar yol bılgısıayarı yok bilgi ekranı var abs ref gibi fren sıstemlerı standart bunlar adventure de yok bıldıgım kadarıyla ayrıca 2 hava yastıgı var perfosrmansı mhtiş diyebılırım motoruna gore hız sabitleyıcı standart deil en önemlısı vergı ve ekonomikliği zaten beygiride advebture ile aynı torku 215 adventure ler 205 oluo bıldıgım kadarıyla hıznlanması cok ii hdi motorları bılıyosanız tahmın edıyosunuzdur bız duz yolda en son 185 km/h yaptık bu da yeterlı zaten başka sorcaklarınız olursa yardım etmeye calısırım ....

cevabınız için teşekkür ederim,bugün bi tane partner adventura baktım beklediğimden daha çok hayal kırıklığına uğradım.ABS yok,yolcu hava yastığı yok,yol bilgisayarı yok,vites değiştirmek gerçekten zor(kolçaklardan dolayı)
    sol ayna manuel ayarlı,arka koltuklar çok dar,hiç kullanışlı deil.ama tipi güzeldi orası öyle.2006 modeldi 20000 ytl ye bıraktılar ama vazgeçtim.21000 ytl ye doblo vip var onu alacağım heralde,önceden doblo kullanmıştım,doblodan sonra partner olmuyomuş demekki.Neyse sağlıcakla kalın.

• beyler foruma yeni girdim only_humman dedğin doğru citroenle ortak yapabiliiriz bunu bu arada arkadaşlaar ben konuyu açtım ama resim koyamıyorum bunla ilgilenen biri varsa söylesin resimleri o koyar bir de ben ön kapı kolonlarını değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz??*
  • arkadaşlar arabasında xenon kullanan var mı??
  • Ben kullanmıyorum ama kullanmayı düşünüyorum yakın zamanda halletcem inş
  • arkdaşlar ben citroenın sayfasına yazcam berlingocu olan varsa gelsın buyursun ortak bi calışma yapalım dıe bılgınıze....
  • beyler biraz renklendirelim aracınızın resimlerini felan koyalım heyecan gelsin birde ön kapı kolonlarını değiştiren var mı??
  • ben on kapı kolonlarını deiştirdidm 16 cm infinity referance 6250 cs taktırdım
  • Ankara daki Pegueot ta Tepee yi inceledim bugün.90 hp lik olan modeli ve sanırım en fulüydü test aracı.Performans ve konforu güzel yol tutşu da iyi galiba yaklaşık 5 km lik b ir yolda kullandım.Premium donanımlı modeli 29.5 a verebileceklerini söylediler ...
    (Ayrıca eski kasa Partner 1.9 motor opak renkl 2008 modellerini şu anda 21.5 a satıyorlar ilgilenenlere duyurayım buradan)
  • Benide yazın. 2005 2.0 partner full. ama Partner tepee 110 hp çıkar çıkmaz onu alacaz. beklemedeyiz.

Bu arada geçen sene partner eski kasa alıpta yeni kasayı beğenenlere çok üzüldüm açıkcası yaa. bizde geçen sen ealıyoduk son anda vazgeçtik. iyikide vazgeçmişiz. Bu kasa biraz daha büyük ve bizede büyük lazım, bagaj yetmiyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgürkan911 -- 13 Ağustos 2008; 13:37:00 >
  • Yeni kasa partner ve eski kasa artnerin yan yana fotosu varmı?
  • VALLA HARİKA BİŞEY YALNIZ UFAK Bİ SORUN VAR FRANSA VERSİYONU İLE TÜRKİYEDEKİ BAYA BİR FARKLI KROM KAPLAMA GÖSTERGELER ÖN TAMPON BOYA VS AMA NE YALAN SÖYLEYEYİM KONFORLU DURUYO ANTALYA 90 LIK FULL 34 750 ANAHTAR TESLİM DAHA 110 GELMEDİ 110 BG GELDİ BİLENLER İNSANİYET NAMINA YORUM YAPSIN
  • Bugün yine bayiyi aradım ve emniyet paketi görüş paketi vs gibi paketlerin ülkemize getirilmeyeceğini istesem bile alamayacağımı söylediler ???
  • arkadaşlar birisi scangauge marka universal yol bilgisayarını satıyo bu cihaz arabadaki tüm bilgileri okuyup arıza kodlarını gösterebiliyo isteyen varsa adresi verebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.