Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
128.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler arabaya ne tür uygulamalar yapabiliriz??? önerilerinizi bekliyorum
  •  Peugeot Partner Kulübü
    bu da bnm partner arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onnurnno1 -- 22 Temmuz 2008; 11:39:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: doganslx_93

Peugeot Partner Kulübü
    bu da bnm partner arkadaşlar

bu da fotoşopta yaptıgım hali istediiğiniz fotolar varsa koyun buraya ben fotoşop yapabilirim
     Peugeot Partner Kulübü

• Buda benim partner :D
    Shopladım nasıl olmuş ? araç Adventure shopla adv yapmadım
     Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoodRide -- 22 Temmuz 2008; 16:45:32 >
  • Bu partnerlerin platinum diye bir versiyonu var galiba ama türkiyede satılmıyor sanırım internet sitesinde görülmüyor çünkü.
  • türkiyede satıldı onlar şimdi yeni modeller çıktığı için yoktur sitede
  • beyler duyduğuma göre bizim araçlar 107ytl+kdv+işçilik olarak hız sabitleyici takılabiliyo bilginiz olsun bir de aranızda servisle içli dışlı olna varsa BİZİM ARAÇLARA UYGUN YOL BİLGİSAYARLI SİNYAL KOLU SETİ VAR MI DİYE SORABİLRİ Mİ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: SweetBoyJNR

Buda benim partner :D
    Shopladım nasıl olmuş ? araç Adventure shopla adv yapmadım
     Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

şekil olmuş ...

•  Peugeot Partner Kulübü
  • katılım yok mu daha beyler
  • arkadaşlar bişi sorucam bnde 2005 partner hdi var bunlarla ne şekilde gidersek dewrilme olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIRTINA7106

Yeni Peugeot Partner manyak bişey

Peugeot Partner Kulübü

araba çok güzel duruyor ancak;

bu resimdeki aracı heryerde reklam amaçlı kullanıyorlar. fakat bu şekilde cam tavanlı ve bu renkte araç zannedersem ülkemizde satışı yok. insanı kandırmak değil mi bu?

bir de partnerciler ; bu ( ve benzeri- berlingo, doblo, caddy, coonect ...) araçlarda hız sınırı şehirler arası yolda 80 km midir? yani van veya combi olması limitte farkettirmez mi?? sol şeritten gidemiycez mi??

(2004- 206 hdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_tech -- 30 Temmuz 2008; 9:40:35 >

• evet cam tavanlı ürünler ülkemizde seri üretimle verilmyo isteyen özel olarak getirtiyo bu 80 km olayını ben anlamadım ama galiba senin dediğin daha büyük araçlar ve kamyonetler içindir sen istediğin kadar sol şeritten git bir şey diyen olmaz çünkü bu arabalarda daha iyi motor var(her şey birbirine girdi kusaura bakmayın)
  • peugeot partner tepee nin bi tek kırmızı rengi mi var ? sanırım yeşil ve siyah renkleride varmış bulan olursa koyabilir mi?
  • sadece kırmızı renk değil çoğu renk var mavi felan eğer almayı düşünüyosun full modelini al emin ol ğişman olmazsın
  • slm arkadaşlar benide ekleyin 2004 1.9partner birde yeni aldığımız 1.6HDİ var
  • yetkili satıcı ile dün telefonda konuştum.. ismini vermek istemediğim bir peugeot bayii.. satış sorumlusuna telefonda, yukarıdaki resimlerde yer alan üstü cam tavan olan ve kırmızı renkteki aracın Türkiye'de satışının olup olmadığını sordum. (önce mail atmış ve aracın resmini de göndermiştim... sonra telefonla bana ulaştılar..) Fakat ilginç bir şekilde eleman bana üstü cam modelin ülkemizde olmadığını, gelmesinin de "birkaç yıl" alabileceğini söyledi. peki dedim 110 hp lik eylülde satışa çıkacakmış onunla bir olur mu? onun da ne zaman geleceğini hiç bilmediğini söyledi hatta öyle bir şey daha zırvaladı ki üstü cam modeller kullanışlı değilmiş!!! hem aracı görmüşlüğü yok hem de aracın kullanışsız olduğunu söyleyebiliyor.... doğrusu bana pek inandırıcı gelmedi hem reklamlarda sık sık bu araç lanse ediliyor vatandaşa, hem de gelmesi yıllar alabilir deniliyor hem de pek kullanışlı değil deniliyor.. ben fazla uzatmadım ama buradan anladığım kadarıyla öncelikle mevcut modellerin satışını bir miktar yapıp piyasa belli bir doygunluğa geldikten sonra yeni versiyon veya üst model anlamında aracı tekrar piyasaya sunmak gibi bir düşünce olmalı...

yani üstte yer alan ve benim gibi pek çok pug severi cezbeden kırmızı cam tavanlı araç yok şu an için ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_tech -- 1 Ağustos 2008; 9:15:42 >

• bende bursadaki nilkar bayii ile görüştüm.110 hp lik 2009 da gelecek dedi.bekleyeceğiz galiba.
  • slm partner club.
    bu aralar bende partner advanture almayı düşünüyorum.+ ve - yönleri nelerdir.
    ikinci el alacağım için alırken nelerine dikkat etmeliyim.advanturenin motoru 2.0 ve orjinal camlı-koltuklu olduğu için ruhsatında binekmi yoksa ticari-kamyonet diyemi geçiyor?yıllık vergisi ne kadar?
    Yolbilgisayarı varmı,hız sabitleyici takılabiliyormu?
    yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
  • böyle klube katılım olmazmı beni de yazın 2004 2.0 hdi kombi
    hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.