Şimdi Ara

Peugeot mağduriyettir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sivas Oflazlar Peugeot bayi ile orada çalışan N. hanım aracılığıyla Peugeot 3008 araç için anlaşarak 5000 TL kapora verdim 2 ay boyunca aracın gelmesini bekledim mart ayında aracın proforma faturasını verdiler şaşı ve motor no... Da belli olmuş araç gemiye yüklendi dediler parayı hazırlamamı istediler ve altınları o zamanki düşük fiyattan bozdurdum 6 nisanda arayıp aracın gelmeyeceğini dizellerin iptal olduğunu söylediler ve ne yazık ki şaşı numarasından bakıldığında 9 nisanda aracı yine Sivas'tan başka bir müşteriye sattıklarını öğrendim ocaktan beri beklediğim araç konusunda resmen dolandırıldım altından ve yükselen araç fiyatlarından dolayı 30 binden fazla zarar ettim şu an hissettiklerimi yazıya dökemem kandırılmak aldatılmak oyalanıp mağdur edilmek çok kötü bir duygu insanlara güvenmekten başka bir şey yapmadım kendi memleketimizden alalım dedik engelli raporlu şekilde maalesef böyle bir oyun oynadılar bize güven hiçbir parayla satın alınmaz saygınlık 3 liraya heba edilmez yazıklar olsun diyorum araç alacaklara tavsiyem sizde onlardan kendinizi sağlama alacak belge alın derim Peugeot mağduriyettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet camal -- 6 Mayıs 2020; 4:25:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sonunda konu açılmış. Grupta da konuşuldu şu an ne yaptınız var mı bi plan. Dava açma işi çok uzatacagi düşüncesindeyim. Bi birlik oluşturulup genel merkezle maillesme olmalı o zaman çözüm daha kolay bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu memleket olayına ben ne zaman girdiysem kazık yedim arkadaş,böyle bir durum olunca kaçıyorum tanıdık hemşeri ayağı bana zarar ettirdi hep...Geçmiş olsun ama yapılan özellikle de başkasına satılması çook üzücü...
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Genel merkez arayıp sadece özür diledi

• Mehmet camal M kullanıcısına yanıt
    Facebook grubunda ki yöneticiler merkezle görüşüyoruz ilgileniyoruz filan demişlerdi olmadı mı öyle bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Merkezden bir bayan aradı bi karışıklık olmuş vb hikayeler anlattı ben bayi adına özür dilerim dedi yetkili biri arasın dedim ben yetkiliyim zaten dedi hepsi bukadar maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.