Şimdi Ara

...::: PEUGEOT BIPPER GRUBU :::...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
3.011
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    421 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. 15.07.2013 tarihinde almış olduğum 2010 model 1.4 HDI Comfort Plus Bipper Tepee maceramı buradan devam ettirme kararı almış bulunmaktayım. Şimdiye kadar başka başlıklarda, Bipper sahibi olmayanların açtıkları konularda yazdık, çizdik. Artık bize ait bir konu başlığının olması gerektiğini düşünüyorum. Bundan sonra paylaşımlarımızı burada yapalım. Artı, eksi ne varsa burda tartışalım konuşalım. Birbirimize yardımcı olalım. Umarım bu alan büyür de, herkes faydalanır.

Buda benim araçtan görüntüler. Bugün aldığım için henüz doğru dürüst fotoğraf çekmeye fırsatım olmadı. En kısa zamanda güncel fotolarla sizlerle olacağım

Konu başlığını takip eden Bipper Tepee sahibi arkadaşların listemize katılmasını bekliyoruz.

BIPPER TEPEE GRUBU ÜYELERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 15 Temmuz 2013; 18:19:39 >

|
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Araç hoş olmuş.Tavan barları Fiorino barı.Benim Bipperin tavan barı yok seninkinden düşünüyorum ama aracım gri renkte yakışırmı emin değilim.
    |
    |
    |

Aynı sorun benim aracımda da mevcut Bu parçanın değiştirilmesi teferruatlı mıdır? Görüntüsü çok kötü ayrıyeten camla ızgara arasında su motora gidermi herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.