Şimdi Ara

PEUGEOT BİPPER ALINIRMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
35.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 MODEL PEUGEOT BİPPER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TUTULAN KASASI NEDİR BU ARACAIN

• guzel arac tek eksıgı her sene muayene ve vergi dilimi.

motor guzel 1.4 iyi cekiyor.konfor ortalama.yüklü daha iyi.parcası kolay bulunur ve uygun fıyatlar.
  • Bu kasanin en cok tutulani; ortak uretim kardesi olan fiat fiorinodur..o da 1.3multijet motoru ve esp opsiyonu sunmasi sayesinde
    Sırf esp yuzunden fiorino alınır; bkz.geyik testinde takla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 model maream var onunda vergisi 600tl
  • İş için kullanacaksanız iyi..
    Aile için koltukların rahatsızlığı ve diz mesafesi biraz sıkıntı olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiorino tavsiye ederim.
    Bir de 2.0 multijet doblo dehşet makina.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak6006

2010 MODEL PEUGEOT BİPPER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TUTULAN KASASI NEDİR BU ARACAIN

Hocam fiorino almayın çünkü 1.3 motoru kasaya küçük geliyor ve bipper den çok yakıyor. Bipper gayet alınası bi araç eniştemde var 2010 modeli henüz 30 bin olmadı ve şehir içinde bile yakmıyo kokluyo resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diesl -- 1 Ocak 2014; 11:35:42 >
  • 80 km kadar arka koltuğunda seyahat ettim.300 km kadar da sürücü koltuğundaydım.

Arka koltukları aşırı rahatsız, hoplaya zıplaya gidiyorsunuz.Ön taraf konfor konusunda nispeten daha iyi.

1.4 motor çekmiyor, uzun zamandır ilk defa yokuşta vitesi 1'e almak zorunda kalmıştım.Gitsin diye çok basınca da çok yakıyor.

Onun haricinde araç içi ergonomisi, kabinin kullanışlılığı çok iyi.Eliniz kolunuz telefonunuz cüzdanınız çayınız kahveniz kendine bi yerler buluyor.Diğer ticariler gibi değil.

Sürüşünü de B Segmenti araçlara benzettim ben.Çok ekstrem isteklerde bulunmadığınız sürece sürüşü keyifli yol tutuşu iyi bir araç.
  • rahatlık konusu kafamı karıştırdı çok şehir dışını çıkıyorum renault kangoo için
    ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak6006

rahatlık konusu kafamı karıştırdı çok şehir dışını çıkıyorum renault kangoo için
    ne dersiniz

Ortalama b segmenti konforunda, cok kafaya takmayin, tutulan kasa fiat fiorinodur.

• 1.4 hdi motorlu 20bin kmdeki aracı bir süre test etme şansı buldum.
    eksiler:
    -motor çok güçsüz, siz gaza bastıkça sanki boşa dönüyor gibi
    -içi çok dar sıkışık tepişik
    -istanbul içi sakin kullanımda 7 litre dizel yakıyor
    -kalitesiz iç mekanı uzun yıllar kullanmayı düşündürmeyecek nitelikte.
  • 1.25 multijet herkonuda 1.4hdi den iyidir. ancak her iki motorda yeter.

kangoo geniş ve rahattır bundada geyik testinde takla riski vardır
    kango bu testte iki tekeri yarım metreden fazla havalandı .

fino-bipper direk takla atar espsiz büyük çoğunluğundada esp yok.
    bunların arkakoltuk sırtı dik yerleştirilmiş en can sıkıcı nokta bu bence
    benim eski kasa kangoda passattan fazla diz mesafesi var arka koltuk
    sırt eğimide ayarlanabiliyor . bu bile minikargolardan rahat-geniş.
    yinede eski eskidir yeni yeni.
  • Bu siniftaki ticari araclarda fiat secilmeli bence , 1.3 multijet motorun cekmeme gibi bi durumu olmaz tork degerleri belli . Bana sorsalar 2007 temiz bi connet alirdim 110 luk fiyati 25.000 civariydi hem daha genis hemde daha guclu.

• 2 hafta önce şirkete 87 bin km de 2010 model 1.3 75 HP emotion plus Fıorino aldık;

Alt devirler yerlerde hatta ölü
    Konfor beklemeyin B sınıfından bir tık geride
    Alacağınız araçta(Fiorino ise)var mı bilmiyorum ama City modu mutlaka olsun
    Yakıt 6.7 yi düşmedi ki güzergahım uzun yol sayılır
    1.4 HDI nasıl bilmiyorum kullanmadım ama iyi olsaydı PSA bu motora devam ederdi 1.3 e dönmezdi (0 Nemo ve Bipper lar 1.3 MJ)
    Saçma bulduğum ise arka cama su sıktğınız anda bir miktar da ön cama sıkıyor ön camı da silmek zorunda kalıyorsunuz

Başka sorunuz var ise yanıtlayayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 1 Ocak 2014; 22:35:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sucrec

Bu siniftaki ticari araclarda fiat secilmeli bence , 1.3 multijet motorun cekmeme gibi bi durumu olmaz tork degerleri belli . Bana sorsalar 2007 temiz bi connet alirdim 110 luk fiyati 25.000 civariydi hem daha genis hemde daha guclu.

hocam connect için çok ses yapıyor diyolor doğrumu birde yakıt tüketimi nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constanza -- 2 Ocak 2014; 14:43:52 >
  • Motor sesini kastediyosan bana abartili gelmedi 120 130 da hissettirmiyo , konsoldan biraz gicirti geliyo ama ticari arac sonucta . Bipper'da kullandim bence connect'ten baya geride.Yakit olarak fazla yakabilir 100 km'de 25-30 TL tuketimi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucrec -- 2 Ocak 2014; 16:41:17 >
  • bugün peugeot bayisine gittim hem ikinci eline hemde sıfırına baktım birincisi koltuklar çok rahatsız iç mekan çok kalitesiz gibi duruyor partner biraz daha kaliteli bippera göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.