Şimdi Ara

Peugeot 607 kullanıcıları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
19.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar aranızda peugeot 607 kullanan, hakkında bilgisi olan var mıdır? Bir süredir 3.0 Pack bir versiyonunu almayı düşündüm genel kanı "ya boşver pek bilindik değil"den ibaret. Hiç peugeot kullanmadım şu an 2004 sedan clio kullanıyorum ama gönlüm segmenti büyütmekten yana oldum olası F segmentlere bayılırım. LPG'li bi 607 verimli olur mu, üzer mi tavsiyeye ihtiyacım var. Son sahibi olursun gibi yorumları abartı buluyorum. Tasarımı çok hoş, içi bej deri, otomatik şanzıman, büyük motor daha ne olsun. Bütçem 30 bin tl nin üstüne zor çıkıyor, alabilsem renault latitude, yada hyundai sonata da bakıcam ama oralara gelemem. 607 olmazsa W140 alırım. Kullanan yada bilenler yazarsa çok makbule geçer.Peugeot 607 kullanıcıları.Peugeot 607 kullanıcıları.

• W140 alırsanız servis yedek parça konuları daha kolay olur. Ayrıca 607 F değil E segmenti.bir araç. W140 F segmentidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toyota97 T kullanıcısına yanıt
    Evet 607 E segment doğru söylüyorsunuz. Peugeot'un o model en üst segmenti diye baktım biraz.
  • bir dönem 607 yi makam aracı olarak kullandım. (şöförlüğünü yaptım)

100k km ye kadar gayet iyi şık bir durumu vardı ama. sonrasında servisten çıkar çıkmaz bi arıza labası yanıyor olur olmadık problemler veriyordu.

140 97 sonrası bulmassanız baş ağrıtır.
  • Reno latitude yi zorlayın derim o kadar eski arabalar size bakım ve servis ücreti olarak baya sorun çıkartabilir

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Latitude'nin denge problemi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: SinanKkner

bir dönem 607 yi makam aracı olarak kullandım. (şöförlüğünü yaptım)

100k km ye kadar gayet iyi şık bir durumu vardı ama. sonrasında servisten çıkar çıkmaz bi arıza labası yanıyor olur olmadık problemler veriyordu.

140 97 sonrası bulmassanız baş ağrıtır.

607 de kronik denebilecek sorunlar var mı ve ne gibi arızalar çıkarıyordu. Bana kullanmak nasip olmadı ağırlığının hakkını veren rahat bir araç mıdır sizin gözünüzde, performans filan küçük bi değerlendirme yapsanız çok iyi olur.
  • M. Salim M kullanıcısına yanıt
    şimdi kalkıp yeni nesil çift kavramaların yanında hiçbir numarası yok desem aklınız karışır.

bence yok. araba gayet rahat tipik fransız sert virajlarda araba tamponlar sürtene kadar yolu bırakmıyor.

ama sensör sensör sensör arızaları gına geçirtir insana.

heybetiyle duruşuyla da güzel bir araba.. ama benzer olarak volvo v70 alır binerdim sanırım o paralara.
  • C6 pnomatik tercih ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.