Şimdi Ara

Peugeot 508- TR web sitesine girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
6.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, araç hem sedan hem de SW olarak TR Peugeot web sitesinde görünüyor. Motorlar harika.. 2 tane 1.6 lt benzinli (biri Auto6r diğeri 6 spd otomatik vites seçenekli ) 3 tane de dizel (1.6 lt 112 hp dizel ve Auto 6r de var) seçenek var. Donanımlar da çok güzel duruyor ama fiyatlar belli değil daha. Navigasyondan heads up displaye ve 4 bölgeli otomatik klimaya kadar herşey var..her halde yakında netleşir herşey (autoshowdan sonra belki).
    http://www.peugeot.com.tr/kesfet/508/sedan/

• 1.6 156 hp turbo benzinli motor güzel ; fakat LPG olayı sıkıntılı.
  • 55.000 tl başlangıç fiyatı çakacaktır pejo
  • Gerçekten motorlar müthiş,tam Türkiye'ye göre.
  • 1 ay kadar oldu siteye gireli...nisanda satılmaya başlanacak...55000tl başlangıç fiyatı da gayet normal kanımca...

benim dikkatimi çeken 1.6 112hp dizel 6 ileri yarı-otomatik versiyonun yakıt tüketiminin 5 ileri manuele göre düşük olması...6 ileri otomatik 5.1-4-4.4 iken 5 ileri manuel 5.9-4.1-4.7...
  • 407+607 / 2 = 508 Bu aracı yakından takip ediyorum. Fiyatlarıyla umarım hayal kırıklığı yaşatmaz.
  • Bende motor seçeneklerini ogrendigimden beri yakindan takip ediyorum. Insallah resimlerde gordumuz ekranli model Türkiye ye gelir.
  • 407 devam edecek mi acaba yoksa kalkıyor mu?
  • dizelin fiyatı önemli 60 bin geçmezse eğer satışı iyi olur
  • motor seceneklerı cok uygun,1.6 ya oto vıtesın gelmesı satısları arttırıcak o kesin
    ama gene de peugeotdan alacagım RCZ olur
  • inşallah caymazlar 1.6 dizel otomatik getirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

1 ay kadar oldu siteye gireli...nisanda satılmaya başlanacak...

6 ay sonra mı satılacak yani şimdi bu araç? kaynağınız var mı? sanki yıl başına gelir gibi geldi bana da...
  • 1.6 dizel ve otomatik

Olay bitmiştir
  • Fiyatları 407'nin biraz üzerinde olur sanırım. Tasarımı çok şık olmuş aracın.
  • fiyat olarak passat ile rekabetçi olacaktır. bu yüzden 1.6 benzinli 49-50 bin gibi. dizel 55 bin tl civarında olur. dizel otomatik 60bin olur.
  • 1.6 dizel modeli max. 50.000 falan olursa araç çok satar. benzinli motorları lpg uyumlu olmadığı için çok çok rekabetçi fiyatla satılmazsa tutulmaz.
  • Babama önereceğim bir araç olacak

Türkiye böyle navigasyonlu model gelir umarım.
     Peugeot 508- TR web sitesine girdi
  • Araç güzel pejo iyi fiyat verirse çok tutar
  • Fiyatları uygun olursa satış patlaması olabilir.
  • Fiyatların pekte uygun olacağını sanmıyorum keşke yanılsak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.