Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (596. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksk8586

Yanlız bu yeni değil daha önce forumda paylaşılmıştı...
    Evt hocam 2-3 yıl önce yine ben paylaşmıştım. Bir arkadaş yazmıştı onun yazısına istinaden tekrarladım...
  • Hocam ben daha yenisini bulamıyorum haritanın...

Sizde durum nedir...
  • Arkadaşlar merhaba; yaklaşık 2 senedir 508 GT sahibiyim.

Önümüzdeki yaza kadar da araca veda etmeyi düşünüyorum.

Kasım ayından beri satışa çıkmasını beklediğim Peugeot rifter almak niyetim.

Aracım full donanım gerçekten Harika 205 beygir işini de çok iyi yapıyor.

Lakin sedan araca bir türlü adam akıllı ısınamadım.

Bir hafif ticari, bir suv gibi yüksek ve iç mekan genişliği yeterli gelmiyor.

Özellikle eski aracım olan Peugeot partner tepee’nin bagaj kullanım avantajı’nı çok arıyorum.

Bu yüzden tepee’nin yerine çıkacak olan rifter’i dört gözle bekliyorum.

Tabii, 508’in donanımına ve konforuna alışınca insan boş paket almak istemiyor.

Rifter de gt paket 8 ileri otomatik dizel versiyonu almak istiyorum.

Kısmet olur da rifter alırsam eğer, gt’nin performansı ve gücünü de çok arayacağım aşikar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk8586

Hocam ben daha yenisini bulamıyorum haritanın...

Sizde durum nedir...
    Bende Türkiye için bulamadım ama V110 çıkmış diyorlar takipteyim çıkarsa aracımda deneyip sizlerede aktarırım. Avrupa olanın var 2018-2019 ama Türkiye için yok
  • ben de geçen hafta 2014 508 allure otomatik dizel alarak aranıza katıldım beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim. İlk izlenim olarak araç tam bir Konfor aracı ancak infotainment sistemi beni hayal kırıklığına uğrattı. Belki de kullanımını bilmediğimle ilgili olabilir. Siz deneyimli arkadaşlara Birkaç sorum olacak:

1.si ve en önemlisi bluetooth bağlantısı ile ilgili. Başlangıçta sadece telefon görüşmesi sesi cihaza aktarılıyordu ve görüşme esnasında da 1 kez kesildi. Tekrar kaldırıp kurunca Bu problem düzeldi ve medya sesini de cihazdan alabilmeye başladım. Ancak şu anki problem Bluetooth sesinin aktarımında 3 4 Saniyelik bir gecikme olması. Yurtdışı forumlarda Bu gecikmenin yazılım güncellemesi ile çözülebileceğini söyledikleri için hem aracın bakımlarının yapıldığı servisi aradım hem de Üsküdar'daki servisi ile görüştüm. Servisi veren İzmit'teki firma bütün bağlantıları kaldırıp tekrar deneme mi önerdi bu durumda da düzelmeyince Üsküdar'daki firma Esen elektronik firmasına yönlendirdi. Onlarla yaptığım görüşmede de gecikmenin normal olduğunu söylediler daha önce 2016 Passat aracımda böyle bir problemle karşılaşmamıştım. Benzer bir durumla karşılaşan var mı ?

2. Problemim de telefondaki muzikleri usb bağlantısı ile açamadım bir türlü. Ben acaba telefon ekranını mirrorlink ile aktarabilir miyim diye beklerken usb den sesi de aktaramadim.

Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende aranıza 5 gün önce katıldım.
    2013 Model 508 sw 1.6 e-hdi sedefli beyaz
    Ankara şu an işsiz :)

• zafer1910 Z kullanıcısına yanıt
    Cevap veren olmadı, sen bi deneyebilirmisin Zafer. Youtube da bi video açıp bluetooth sesle görüntü arasinda gecikme var mı kontrol edebilir misin? Bu arada iş arayışında başarılar dilerim 😊

• fenomenius76i F kullanıcısına yanıt
    İş dileğiniz için teşekkür ederim 🙂
    Ben aracı aldığım ilk gün denemiştim hem youtube hemde telefonumun galerisinde bulunan görüntülü medyaları oynatırken gecikme oluyor ama çok önemsemedim.

• zafer1910 Z kullanıcısına yanıt
    Ne kadarlik bi gecikme var dikkat ettin mi?Bende aşağı yukarı 4 saniye gecikme var.

• fenomenius76i F kullanıcısına yanıt
    Bende 1.5-2 saniyelik bir gecikme var.Sizin dediğiniz 4 sn biraz fazla gibi geldi bana

• Merhaba Arkadaşlar Bende 508 sw almayı düşünüyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-peugeot-508-1.6-e-hdi-sw-cam-tavan-head-up-otomatik-full-635927467/detay/
    ilanı incelermisiniz.
    Fiyat nasıl alınırmı
    Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar acil bir sorunum var. Aracım 508 Allure e-hdi 2003 model. Araç son bir senedir mütemadiyen alarmı ötüyor durduk yere. Bu gece oluyor, indikten 5 dk sonda oluyor, kafasına göre alarm çalıyor. Havayla suyla temasla ilgisi Yok hemen onu söyleyim. Servise söyledim sorun yok dediler. Anlamadılar. Ama orada iken de devreye girdi ısın komik tarafı. İki gün bırakın aracı iyice bakalım dediler ama sizlere de danışmak istedim. Neden ötüyor noluyor araca? İlk uç sene hiç böyle yapmadi. Bu arada akü sıfır orijinal değişti belki ondandır diye. Gene çalıyor. İçerden alarmı kapatıyorum. Gene ötüyor. Cildirmak işten değil.

• mkafkas kullanıcısına yanıt
    Alarm sensörleri bozulmuş olabilir.

• Arkadaşlar kolçağın içindeki usb girişine mp3 şarkılarımın olduğu usb’yi takıyorum ama usb’yi görmüyor.Telefonumun şarz kablosunu takınca şarz oluyor.Media tuşuna basınca aux aktif diğer butonlar pasif gözüyor.

Usb’yi pc ye bağlayıp fat32 ile biçimlendirdim ve şarkıları tek seferde usb’ye attım.

Arkadaki usb girişine bağladım ordada usb’yi görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1910 -- 21 Ocak 2019; 18:22:7 >
  • the block kullanıcısına yanıt
    Hocam denediğim usb 2 gb’dı ama şimdi 8 gb buldum hiç umudum yok ama denemekte fayda var.
    1 saate kadar tekrar yazarım burdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1910 -- 21 Ocak 2019; 19:25:13 >
    Şu an 3 tane usb doldurdum 3’ünüde fat32 olarak biçimlendirdim heralde 1’i olur diye tahmin ediyorum 🤦‍♂️
    Birazdan arabanın yanına gideceğim ve inşallah güzel haberler veririm 🙂

Yok hocam hiç biri olmadı kafayı yiyecem.Aynı ysb’den telefonumu şarz edemesem servise kadar gidecem ama taktığın flaşlarda bir sıkıntı var ama birinden biri olmazmı ya 😡

• quote:

Orijinalden alıntı: mkafkas

Merhaba arkadaşlar acil bir sorunum var. Aracım 508 Allure e-hdi 2003 model. Araç son bir senedir mütemadiyen alarmı ötüyor durduk yere. Bu gece oluyor, indikten 5 dk sonda oluyor, kafasına göre alarm çalıyor. Havayla suyla temasla ilgisi Yok hemen onu söyleyim. Servise söyledim sorun yok dediler. Anlamadılar. Ama orada iken de devreye girdi ısın komik tarafı. İki gün bırakın aracı iyice bakalım dediler ama sizlere de danışmak istedim. Neden ötüyor noluyor araca? İlk uç sene hiç böyle yapmadi. Bu arada akü sıfır orijinal değişti belki ondandır diye. Gene çalıyor. İçerden alarmı kapatıyorum. Gene ötüyor. Cildirmak işten değil.
    Kafkas Hoca mselam

Sağ klik yapıp birlikte aç yapıp javac.exe yada java.exe ile açman gerekli yinede yapamazsan şasi no verirsen ben sana gönderirim

İnfo işaretine dikkat etmedim.Source tuşuna basıyorum ama geçiş yapamıyorum.Aux’a geçiyor ama Usb ye geçiş yapmıyor.

Soket yerinden çıkmış olsa telefonumu da şarz etmez hocam.Ben kafaya taktım bu işi yarın çözerim inşallah.
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1910 -- 21 Ocak 2019; 23:30:5 >
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.