Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (523. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: euustun

bi de anahtar bulunamadı dediği zaman sol kısımdaki boşluğa anahtarınızı koyuyorsunuz değilmi ? bazen o uyarı geldiğinde anahtarı o yuvaya koymanız gerekiyor araç birşeyleri okuyor bazen. bi de oraya koyarak aracı kullanın ve bir sonraki stop ta normal kullanmaya devam edin bakalım ne olacak:

Bu bahsettiğiniz Acil durumda çalıştırma. Haklısınız belki bir defalık iş görebilir ama bence anahtarın sıfırlanması lazım. Elektronik anahtarlar manyetik alana maruz kaldıklarında bu tarz sorunlar olabiliyormuş. Bu yüzden öncelikle anahtarı sıfırlamanız gerekiyor. Yanlış bilmiyorsam bu sorununuzu çözebilir.

􀀩 Kontağı kapatınız.
    􀀩 Hemen, birkaç saniye boyunca uzaktan
    kumandanın düğmelerinden birine basınız.
    􀀩 Kontağı açınız.
    Elektronik anahtar yeniden çalışır durumdadır. (Kullanım kılavuzu Sayfa 46)

Eğer bu da sorununuzu çözmez ise o zaman servise gidip anahtarlarınızı araca tekrar tanıtmalarını isteyin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbozkurt54 -- 2 Ağustos 2016; 15:21:17 >

• Arkadaslar sag taraftaki aynam acilip,kapanmamaya basladi ayna motoru zorluyor ama acamiyor elle aciyorum bu seferde kapanmiyor var mi bir cozumu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    Malesef araç çalışırken kapıları kapatamazsınız ancak yolda giderken bile aynaları katlayabilirsiniz elektronik ayna ayarlama modülü sağ orta ve sola hareket eder ortada dururken aşağı Doğu çekerseniz ayna katlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cceranimoo

Malesef araç çalışırken kapıları kapatamazsınız ancak yolda giderken bile aynaları katlayabilirsiniz elektronik ayna ayarlama modülü sağ orta ve sola hareket eder ortada dururken aşağı Doğu çekerseniz ayna katlanır

Araci yedek anahtar ile calistirir ise yinede yapamaz mi ? . Benim 508 im yok ama normal araclarda anahtar kontakta iken kilit tusuna basinca kilitliyor, yedek ile calisan arabayi normal annahtar ile kilitleyebilirsin. Ama 508 de farkli olabilir o ayri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kotumuren kullanıcısına yanıt
    Hayır araç zaten anahtarsızı çalışıyor en azından benim aracım alure ve anahtarı cebimden hiç çıkartmadan aracımla her türlü işlem yapabiliyorum anahtarla ilgili bişey değil bence aracın güvenlik anlayışı

• çok teşekür ederim verdiğiniz bilgiler için. en azından aynaların kapanmasını deniycem. ama keşke araç çalışırken dışardan kitleme olyıda olsa çok iyi olurdu. dedim gibi bezen gerçekten çok lazım oluyor...
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    Bir taraftan dediğiniz doğru ama birde şöyle düşünün
    Daha iki gün önce benim başıma geldi aracı stop ettirdim daha sonra bişey için frene basmadan start düğmesine bastım ve aracı aktif hale getirdim sonra araya bişey girdi ve araçtan indim ve kapıları kapatmaya çalıştım ki araç benden akıllı kapıları kapatmadı tam ne oluyor filan derken aracın star pozisyonunda olduğunu gördüm araç kapıları kitlese sabah araca bindiğimde akü sıfır olarak karşıma çıkacaktı pegout benim gibileri düşünerek böyle bişey yapmış olsa gerek
  • adaptif farlarda yükseklik ayarı yapabiliyor muyuz?
  • BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    Yok, araç çalıştığında kendisi yapıyor.
  • Aracı stop ettikten sonra kontak kapalı iken anahtardaki bir düğmeye uzunca basıp aracı çalıştırdım. Araç çalıştıktan sonra 4-5 saniye boyunca dörtlü ikaz lambası hızlı hızlı yanıp söndü ve anahtar tanıma işlemi gerçekleşti. 2 gündür anahtarsız giriş sistemi sorunsuz çalışmakta, bilginize.
  • @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim
  • quote:

Daha iki gün önce benim başıma geldi aracı stop ettirdim daha sonra bişey için frene basmadan start düğmesine bastım ve aracı aktif hale getirdim sonra araya bişey girdi ve araçtan indim ve kapıları kapatmaya çalıştım ki araç benden akıllı kapıları kapatmadı tam ne oluyor filan derken aracın star pozisyonunda olduğunu gördüm araç kapıları kitlese sabah araca bindiğimde akü sıfır olarak karşıma çıkacaktı pegout benim gibileri düşünerek böyle bişey yapmış olsa gerek

Citroenlerde ki gibi ekonomi modu yok mu peugeotta ? 15- 20 dakika sonra tum elektrigi kesip ekonomi moduna gecme. Psa grubu vardir diye dusunuyorum .

Tabiki var.10 yada 15 dakika sonra elektriği kesiyor

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Akünün sadece bir kutup başı açıkta.Onuda sökmek çok kolay.Elinizle çok rahat sökersiniz.Hiçbir alet ve edavat gerekli değil.Geçmeli bir mandal sistemi tasarlamışlar.Mühendisleri tebrik etmek lazım.

• quote:

bu bahsettiğiniz mzellik bmw 5 te bile bulunmuyor bu arada. Geçen kayınpederim kullanığı güncel kasa 5 serisinde dalgınlığa gelip aracı stop etmeden inmiş kapıları kilitleyip gitmiş. Döndüğünde bakmış araç hala çalışır durumda. Dedim bu kadar para ver ve araç saçma sapan davransın. Anahtarsız çalışma hadi bir saçmalık kilitlemene izin veriyor, en azından kapsama alanı dışındayken stop et.

• merhaba arkadaşlar.

geçen hafta yoldan geldim ve start stokpa bazı skıntılar oldu ışıklarda duruyorum stop ediyor ayağımı frenden çekiyorum vıııjjjk diye bir ses yapıyor bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

alternatör kayışı ve gergi bilyalarından mış servis 600 tl dedi değiştirdiler. pazarlık la 450 tl ye yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahas

quote:

bu bahsettiğiniz mzellik bmw 5 te bile bulunmuyor bu arada. Geçen kayınpederim kullanığı güncel kasa 5 serisinde dalgınlığa gelip aracı stop etmeden inmiş kapıları kilitleyip gitmiş. Döndüğünde bakmış araç hala çalışır durumda. Dedim bu kadar para ver ve araç saçma sapan davransın. Anahtarsız çalışma hadi bir saçmalık kilitlemene izin veriyor, en azından kapsama alanı dışındayken stop et.

Anlattiginiz ozellik olmasi gereken ozellikzaten. Asildogrusu anlattiginiz sekilde.bir saniye ici arabadan indin! Bosuna stop ettirmiyorsun arabayi, klima acik sogumaya devam ediyor gibi cogaltilabilir. Egerbirisi icine binip araci surmeye kalkar ise,anahtar icerde olmadigi icin stop ediyor. Asil dogrusu budur. Almanlar aptal degil :))

Asil peugeot ta anahtari alip aractan cikamiyorsaniz , yada cikip kilitleyemiyorsaniz sacmalik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotumuren -- 4 Ağustos 2016; 18:29:20 >

• Slm... Arkadasin C4 unu kullandim E hdi 2013 model ... 1. Ve 2. Vitesler gercekten kotu. Bu durum 508 dede gecerlimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kotumuren

quote:

Orijinalden alıntı: tahas

quote:

Anlattiginiz ozellik olmasi gereken ozellikzaten. Asildogrusu anlattiginiz sekilde.bir saniye ici arabadan indin! Bosuna stop ettirmiyorsun arabayi, klima acik sogumaya devam ediyor gibi cogaltilabilir. Egerbirisi icine binip araci surmeye kalkar ise,anahtar icerde olmadigi icin stop ediyor. Asil dogrusu budur. Almanlar aptal degil :))

Asil peugeot ta anahtari alip aractan cikamiyorsaniz , yada cikip kilitleyemiyorsaniz sacmalik olur.

Bu bizim zamanında kullandığımız ford cmax tada vardı ama belli bir mesafe ve zamana kadar. Sonrasında kapatıyordu.

Bu duruma saçmalık demeyellimde her aracın kendine göre bir güvenlik anlayaşı var diyelim ayrıca bmw ile pegoute kıyaslamak mümkün değil ama şöyle bir gerçek varki 120 bin 130 bin verip bir c serisi Mercedes veya 3 serisi bmw alacağıma 70 bine aynı model bir 508 alırım tam bir fiyat/performans aracıdır 508 her anlamda
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.