Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar allure versiyonun yol bilgisayri ekrani renkli biliyorsunuz..bu ekrani temin edip direk active modele taksak, bi uyumsuzluk olurmu? Daha once yapan yoktur heralde.
    Ic ambiyansi bozuyor biraz turuncu ekran
    Servise gittigimde danisicam ama belki daha once arastiran olmustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • utkuaydin U kullanıcısına yanıt
    Sadece yol bilgisayarı ekranı değişmiyor. komple gösterge tablosuyla birlikte değişir diyor servis.
    Aslında şart olduğunu sanmıyorum ama sistemden tek başına parça olarak renkli ekran yol bilgisayarı çıkmıyor anladığım kadarıyla.Dolayısıyla sadece ekran siparişi geçemiyorlardı.
    2012 Allure modellerdeki bir seri araç standart turuncu ekranla gelmişti ve serviste bir kullanıcı benim arabadaki orjinal allure ekranı görünce aynen sizin gibi "değiştirsek" diye sormuştu. Servistekiler de acayip bir fiyat çıkarmışlardı ondan biliyorum.
    Bence çıkma araştırın.
    Çok zor bir işlem olduğunu hiç sanmıyorum. Bulursanız ucuza değişir.
    Bazı parçalar böyle. Mesela benim arabamda arka cam önündeki 3. stop lambasınıda içinde barındıran ince delikli plastik kırılmıştı. Değişimi için servise başvurduğumda arka pondizot komple değişecek demişlerdi.(perdesi kumaşı falan hepsi) fiyatıda 1400 civarı bişeydi. Aslında hiçbir gereği olmamasına rağmen sistem onu ayrı parça göstermiyor deyip çıktılar işin içinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaserhan -- 20 Mart 2016; 9:51:37 >

• Aslinda parca kodunu buldum online servis sisteminden, ayri tek bi parca.ama servis siparis gecemiyor olabilir dediginiz gibi, gittigim zaman soracagim.
    Cikma parcada buldum aslinda ve banada sadece o ekrani degistirsek olur gibi geliyor.bakalim

• oknysn kullanıcısına yanıt
    Alt donanım corolla'dan sonra alt donanım 508 sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Neticede bir üst segmente geçeceksiniz. Güvenlik, konfor, yol tutuş... Hemen fark edeceksiniz.
    O paraya daha iyisini alamazsınız zaten. Hiç düşünmeyin derim. Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okutmann -- 20 Mart 2016; 13:14:03 >
    Sadece ekran değişse olur bencede.
    Ama o zaman bahsettiğim vatandaşa öyle demişlerdi.
    Çıkma bulduysanız zaten olur.
    Muhtemelen bir soketten ibarettir tak çalıştır :)

Olursa bilgi verir misiniz, gaza gelip ben de değiştirebilirim.

• Arkadaşlar
    2012 model 110 bin kmde access donanimda bir 508 le 51.750 tye anlaştım.

Araçta boya ve değişen sıfır içi dışı piril pırıl. Kaporayi bıraktım yarın aranıza katılacağım.

Var mı alınca yapmam gereken bi tavsoyesi olan?

Harici bi navigasyon alıp taktiriyim diyorum. Var mı tavsiyeniz. Şöyle 1000 liraya kadar.

İyi forumlar

• Hayırlı olsun.Allah kaza, bela vermesin.
  • Hayırlı olsun...

• Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • hayırlı olsun,

navi işi sonradan takılanlarda radyo kısmı çok kötü oluyor.

çok iyi araştırmanı tavsiye ederim 1100 tl ye ümraniye atakan elektronik 'te bir ürün vardı vavix marka bir incele istersen görmüştüm ben.
  • Nokian Z Line - Good Year Efficient Grip Performance
    Bu ikisi arasından seçim yapmak zorundayım.Fikir verecek varmıdır ? Fiyatları aynı, ikiside 2016 üretim

Aslında Falken ZE914 almak istiyorum, yarı fiyatına.Ama stok kalmamış hiçbir yerde.Ne zaman gelir belli de değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

Nokian Z Line - Good Year Efficient Grip Performance
    Bu ikisi arasından seçim yapmak zorundayım.Fikir verecek varmıdır ? Fiyatları aynı, ikiside 2016 üretim

Aslında Falken ZE914 almak istiyorum, yarı fiyatına.Ama stok kalmamış hiçbir yerde.Ne zaman gelir belli de değil

2 si arasında kesinlikle Goodyear.

Falkenler haftaya stoklarda. Nisan başı ile

3 ü arasında kalsam Falken alırdım

Ankara'da isewww.jantankara.com yetkili servis ben hep burdan alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pandemic

quote:

Nokian Z Line - Good Year Efficient Grip Performance

2 si arasında kesinlikle Goodyear.

Falkenler haftaya stoklarda. Nisan başı ile

3 ü arasında kalsam Falken alırdım

Ankara'da isewww.jantankara.com yetkili servis ben hep burdan alırım

Aslında sizin yorumlarınız üzerine Falkeni arastırdım ve görülen o ki yurt dışındada oldukça beğenilen, hatta %90 seviyesinde tavsiye edilen bir lastik.
    ( bknz tyrereview com )

Nisan başı stoğa gelecek olması çok iyi haber, zira lastik türk ( falken distributorü gibi bişey sanırım ) 1-2 aya gelecek dedi yuvarlak ağızla, bugün aradığımda.
    Stoklarda 215 55 17 için sadece 1 adet gözüküyor.210 lira fiyat neredeyse bedava

Siz nerden temin ettiniz bu bilgiyi ? Ve bu lastiği kullandınızmı ?
    Özellik olarak performansa mı konfora mı daha yakın acaba

• Merhaba,

istanbul 'da yaşıyorsanız Levent lastik bostancı tavsiye ederim fiyatları süperdir.

Kış lastiği Nokian Yaz lastiği Goodyear tek geçerim başka lastik almam aracıma.

falken alacaksanız bence aynı paralara Petlas da var birbirinin alternatifi bu benim görüşüm.
  • Arkadas araclarinizda suspansiyonlar sert ve sesli mi? Cukurlarda biraz sesler geliyor sizin araclar nasil?

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanlaz

Merhaba,

istanbul 'da yaşıyorsanız Levent lastik bostancı tavsiye ederim fiyatları süperdir.

Kış lastiği Nokian Yaz lastiği Goodyear tek geçerim başka lastik almam aracıma.

falken alacaksanız bence aynı paralara Petlas da var birbirinin alternatifi bu benim görüşüm.

Kış lastiği Nokian ben de tek geçerim. Ama goodyearın lastikleri 2. sezon çok sertleşir. Islakta çok üzer.

Petlasın kışlıkları da güzel fakat yaz lastikleri hakkında aynı şeyi söyleyemem. Petlas'ın yanakları çok sert olduğundan ve peugeot ların süspansiyonları sert olduğundan araba odun gibi oluyor.

Falken çooook daha başarılı bir lastik. Kullandım bol bol falken. Islak kuru çok iyi konfor da süper. Bizim ebatda 215/55/R17 de 70 DB ses var Yakıt C Islak B daha ne olsun. Petlasın bu değerleri daha geride... Petlas değerleri mesela PT741 Ses 71 Db Islak C yakıt C... Siz olsanız hangisini alırdınız...

• tork. T kullanıcısına yanıt
    Aynen. Sert süspansiyonları var 508 lerin. Bende de aynı.
  • @Pandemic

Cok merak ettim bu falkeni, bi cok yerde de ovuluyor. petlas ise cok ilginc ya cok kotu ya cok iyi deniyor.Etiket uzerinden gitmek de hata olur, zira goodyear egp de A etiket var islakta

Bakalim nisani bekleyecegim yeni stoklar icin.Bu arada jantankara sitesinde tek bir falken satisi dahi yok.Heralde onlarda bekliyor
  • quote:

@Pandemic

Cok merak ettim bu falkeni, bi cok yerde de ovuluyor. petlas ise cok ilginc ya cok kotu ya cok iyi deniyor.Etiket uzerinden gitmek de hata olur, zira goodyear egp de A etiket var islakta

Bakalim nisani bekleyecegim yeni stoklar icin.Bu arada jantankara sitesinde tek bir falken satisi dahi yok.Heralde onlarda bekliyor

falkeni bilmiyorum ama goodyear efficientgrip performance süper bir lastik.
    şahsen şiddetle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.