Şimdi Ara

Peugeot 508 1.6 dizel+otomatik veya muadili (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
1
Favori
55.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: atrin

quote:

Orijinalden alıntı: newtonmeter

önce hakaret etmemeyi öğren

Sevgili arkadaşım;

"Gülmekten okuyamadım" tarzı bir yaklaşımla yaklaştığınızda bekleyeceğiniz maksimum yanıt düzeyi yine sizin yorumunuzla belirlediğiniz düzeydir.

İki önceki yorumum silindiği için bu yazına yanıt vereyim.

Rica ediyorum forumda yorum yapacağınız yazıyı "tam" olarak okuyup, "anlayıp" sonra yanıt verin.

Böyle yapmazsanız sonrasında alacağınız yanıtlardan hoşlanmayabilirsiniz.

asıl sen beni anlamadın

benim sözüm sana değil yani güldüğüm sen değilsin sana gülmem için seni tanıyor olmam gerekir

ben bu tek kavrama olayının vites değişiminde yaşattıklarına dikkat çekmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

asıl sen beni anlamadın

benim sözüm sana değil yani güldüğüm sen değilsin sana gülmem için seni tanıyor olmam gerekir

ben bu tek kavrama olayının vites değişiminde yaşattıklarına dikkat çekmiştim

Sadece şu mesajınızdan

quote:

edc kullanıcısı olarak "vites geçişi sırasında gazı hafifce bırakılmalı" sonrasını gülmekten okuyamadım

böyle bir çıkarım yapmanın zorluğunu sanırım siz de kabul edersiniz.

Neyse; canınızı sıktıysam kusura bakmayın.

Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

508 iyidir, passattan kaliteli, konforludur ama uzun yıllar sonra nasıl olur bilemem. Eğer uzun yolda kullanmayacaksanız tavsiye etmem, c segmentlere bakabilirsiniz. Yılda 40bin km az değil, c segment araba daha ekonomik, daha kullanışlı olacaktır. Fluence, civic + lpg, yeni corolla, scoda octavia gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

508 passat dan kaliteli mi güldürmeyin hocam allahşkına

508 bu sinifta en konforlu otomobil olabilir. Hicbir ozellikten kisilmamis bir otomobil 4 bolgeli klima vs. Tam f/p urunu.

kaliteden kastınız bu mu

• Pejo 508 2.0 dizel otomatik ile 2.2 gt dizel oitomatik de yakit farki varmidir
    2.0 kullananlardan da bilgi verirler mi arac hakkinda deger mi buyuk motora

• Dizel otomatik c serisi var mi
    Varsada eski kasa olur

• quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

Dizel otomatik c serisi var mi
    Varsada eski kasa olur

Tabi ki var ama motor hacmi 2.2 L

• Yaklaşık 1 sene önce aldığım 508 i halen severek ve sorunsuz olarak kullanıyorum. Bundan önceki aracım Corolla MMT idi.

Bu araçların şanzumanlari ile ilgili yapılan aşırı yorumları hayretle okuyorum ve şunu anlıyorum ki bu forumdaki yorumlara güvenerek hiçbirşey alınmaz.

508 in şanzumanı benim için ve tahmin ediyorum ortalama pekçok sürücü için tatmin edicidir. Kararsızlık yaşama olayı önemsenmeyecek düzeyde. Kaldıki manuele alarak bu problemi aşabilirsiniz.

Donanım ve kalite olarak üst düzeyde. 70.000 tl cıvasrındaki fiyat yüksek duruyor ancak C sınıfı dizel araçlar ve üstelik 508 in yarı donanımı bile olmamasına karşın 60.000 tl cıvarlarında. 508 in donanım seviyesinde dizel otomatik olaarak fiyatlar çok yukarda.

508 de zenon far, head up , 17 inch jant , cruise , navigasyon vs. vs. gibi donanımları passat veya s60 a eklerseniz fiyat farkını görürsünüz.

ayrıca aynı motora sahip olmasına rağmen 508 in ilk bakımı 15000 km de ve fiyatta 200 tl cıvarında . s60 a da siz bakın bakalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

508 iyidir, passattan kaliteli, konforludur ama uzun yıllar sonra nasıl olur bilemem. Eğer uzun yolda kullanmayacaksanız tavsiye etmem, c segmentlere bakabilirsiniz. Yılda 40bin km az değil, c segment araba daha ekonomik, daha kullanışlı olacaktır. Fluence, civic + lpg, yeni corolla, scoda octavia gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

508 bu sinifta en konforlu otomobil olabilir. Hicbir ozellikten kisilmamis bir otomobil 4 bolgeli klima vs. Tam f/p urunu.

kaliteden kastınız bu mu

Kaliteyi siz tanımlayın da biz de öğrenelim o zaman, belli ki eksper seviyesindesiniz kalite konusunda.

Neymiş bu Passat'ın 508'den üstün olan yanı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaliteden kastınız bu mu

konfor, donanim, yalitim kesinlikle 508 ustun. 508 kullanmamis, icinde yolculuk yapmamis biri klavye basindan passat ile mukayese edilemez demesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

Pejo 72 liraya bu araci veriyor ve orta donanlisi active modeli
    Bu arac ile ilgili konfor yol sesi otomatik vitesi vs. Bilgi verir misiniz?
    Bir de bu fiyatlar civari otomatik dizel hangi modelleri onerirsiniz
    Audi a4 baktim 2008-09 modeller 100 bin km uzeri cok fazla
    Opel insignia yenisini beklesem ne kadar olucak birde
    Passat dsg sikinti
    Mondeo yenisi beklesem otomatik secenegi 100 lira olur

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

55000 liraya çok temiz 2012 düşük km li 1.6 thp tam otomatikleri var. Aradaki farkı yakıta verirsiniz hem daha fazla performans hemde sorunsuz olur. Sakıncası yoksa ilerdeee tüp seçeneğiniz olur

• Cika cika 100 bine kadar ciktik
    Volvo s60 dizel oto yuze biraktilar hemde full versiyon
    Yanliz volvo beni hayal kirikligi yaratti cok deil ama pejodan fazla iceriye motor sesi geliyor konfor pejo daha iyi kalite volvo daha iyi bazi ufak tefek sikintilari var
    Dedikleri gibi alinacak sudur denilecek arac yok limit 100 bin en fszla oda iyi ise veririm golfe 60-70 vermiyelim derken haa biraz daha duye diye cikti rakamlar
    Volvo yorumlarinizi bekliyorum
    Bu arada zamlarda gelmis her markaya
    Bmw 1 serisi baktim onunda dizel otomatigi yok olsa alinabilir
    Audi a3 baktim ic dizayni cok sade ve basit disi fena deil ve xenonlu ve 17 jantlisi 100 e gelioo ve gereksiz pahali bmw 85 lira ve daha ii bence manuel alacaklar icin iyi

• Ben 5 aydır imzamdaki arabayı kullanıyorum. Memnunum. Vites mükemmel denebilecek boyutta ki, İnsignia'nın active select'ini, Passat'ın DSG'sini ve Renault'un EDC'sine yakın kalitede. 2011 modellerinde kasılma, yığılma vardı. 2012 itibarı ile güncelleme ile bu şikayetler giderildi. Ben arabayı aldığımda 20.000 km'deydi ve 61.000 TL'ye aldım. Tavsiye ederim. Ama yine de almadan önce bir sürün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

quote:

quote:

quote:

kaliteden kastınız bu mu

Kaliteyi siz tanımlayın da biz de öğrenelim o zaman, belli ki eksper seviyesindesiniz kalite konusunda.

Neymiş bu Passat'ın 508'den üstün olan yanı?

donanım konusunda bir itirazım yok haklısınız ancak konfor konusuna auto6R şanzıman kesinlikle dsg ye yaklaşamaz haa dsg sorunlu orası ayrı mesele.ikincisi iç malzeme kalitesinde passat daha üstün bence.amacım savunmak övmek falan da degil sordunuz ve kendi fikrimi belirttim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Passat ve 508 kullanan biri olarak yorumum 508'in şanzımanıyla ilgili yorumlara pek takılmamanızdır. Fiyat performans açısından 508'in üzerine tanımıyorum. Şık bir araç. Aralarında yaklaşık 20bin tl fark vardır. Konfor açısından fark yoktur. sakin kullanımda 1 depo ile rahatlıkla 1400 km yaparsınız.

(Konu haricinde ama Passatın B7 kasaları comfortline ve üzeri için söylüyorum sıklıkla teyp hırsızlığına maruz kalan bir araçtır. Bu benim tercihimi etkileyen önemli bir sebepti.)
  • Yine bir hortcu
  • Peugeot 508 2012 var bende otomatik uzak durun araba çok güzel her özellik var ama şanzuman berbat yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.