Şimdi Ara

Peugeot 504 Coupe elektrikli ve otonom olarak geri geldi: Karşınızda e-Legend (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cabriyo

beğendim. retro tarz olmuş. zaten adıda legend yani efsane hani eski efsane eski tarz gibi isimde koymuşlar. camaro nun ucuz versiyonu gibi ama arkasını biraz değiştirirlerse güzel olur.
    Camaro zaten çok uygun fiyatlı bir otomobil. Amerika'daki fiyatı 26.000 dolardan başlıyor. Bu aracın daha uygun fiyatlı olması zor. Belki saçmasapan vergilerin olduğu ülkelerde elektrikli olduğu için fiyatı daha uygun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gilles Vidal'in güzel bulduğum tasarımlarından biri daha. Instagramda kendisini takip ettiğim için, orda görmüştüm ilk olarak. Merak ettiğim husus A sütununu bu kadar ince tutmayı nasıl başarmışlar. Ama tabi üretilecek olursa böyle mi üretilir, veya bu şekilde üretilirse kaza güvenliği ne durumda olur merak ediyorum.

Birçok yerde Nissan'ın 2013 yılında Tokyo Motor Show'da tanıttığı konsept araç IDx'e benzetilmiş. Ama haksızlık olur kanaatindeyim, çünkü geçmişteki modelle benzerlikleri görünüyor. Arka olsun, ön stoplar olsun, iç mekandaki malzeme seçimi olsun beğendim. Genel silüet olarak bile estetik duran bir coupe olmuş. Kaza güvenliği, yaya güvenliği, iç mekanın geniş olması, aerodinami gibi kaygıların tasarımcıları köşeye sıkıştırdığı ve bu yüzden genellikle yumurta gibi olan otomobillern olduğu bir ortamda bence güzel bir tasarım.

IDx'e benzediğini anlatan sayfalardan biri:

https://www.google.com.sa/amp/s/paratic.com/peugeot-e-legend-nissan-idx-konsept-karsilastirma/amp/

Peugeot 504 Coupe elektrikli ve otonom olarak geri geldi: Karşınızda e-Legend

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 23 Eylül 2018; 1:51:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53C37E784

Peugeot logosunu değiştirse böyle yapsa harika olmuş.

1960 yılındaki logosu, retro etki yaratmak için bu logo kullanılmış. Logo değişmeyecek...

• https://mobile.twitter.com/jpimparato/status/1042647129443983361

• Çok güzel duruyor.Hep merak ederdim eski tasarımları bu şekilde neden canlandırmıyorlar diye.Çok tarz duruyor.

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Görseldeki kadından bahsediyorsunuz diye düşünüyorum?

• Çakal kasa bmw’yi andırıyor sanki 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende çok başarılı buldum.Menzil iyiymiş bu arada.Gerçekten PSA güzel işler yapmaya başladı.
  • Tasarımı çok ilginç olmuş, ne çok iyi ne çok kötü

• Lanet olasıca fütüristik çizgileri sevmeyen ve bir peugeot sever olduğum için tasarıma bayıldım ya.
  • Premier Leauge ile Lamborghini logosunun karışımı gibi
  • Peugeot tasarımlarını hep sevmişimdir ama bu retro 504 tasarımı efsane olmuş

• Şuna benziyor buna benziyorcular için

• güzel tasarım kimseye benzemiyor neden kabullenemiyorsunuz peugeot şu an tasarımda en iyilerden adamlar yapıyor sizin zorunuza gidiyor anlamiş değilim
  • Oooooo süper olmuş. Ba-yıl-dım

• bence de güzel...
  • Teslaya rakip dememişler ne başlıkta ne içerikte.

• Bincen bu arabaya, multimedyadan açıcaksın cyberpunk 2077 trailer müziğini. Uff akıllara zarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah benzeten benzetene son yillarda cikan her araç gibi egeaya da benzetinde tam olsun

bildigin 504 u modern yorumlamislar iste.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.