Şimdi Ara

Peugeot 5008 (938. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.530
Cevap
147
Favori
1.646.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drskycrest

Arkadaşlar,

Şu anda arabaya cyclone2 takılıyor inşallah güzel tecrübelerimi size aktarabilirim.

Sayın melodram sağolsun izmirde hallederiz demişti ama izmire kadar bekleyemedim, zehiri aldık bir defa.

Fark yapmaz dostum.

Sen IZMIR'e geldiğinde haber et, biz yine bir söküp takalım

Adet yerini bulsun.

Şaka bir yana IZMIR'e geldiğinde haber et bir organizasyon yapalım

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

ya affınıza sığınarak bir şey soracağım..

şimdi geriye dönüp tek tek aramam lazım, aslında ilk geldiğimde konuya bakmıştım, ama unuttum

eeeee...

bu cyclone 2 ne işe yarıyordu tam olarak?

CYCLONE MULTIMEDYA INCELEME

BÖLÜM-1

BÖLÜM-2

• quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

En fazla kaç basıyo 5008

320 basar

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

drycrest hocam noldu cyclon 2.....bittimi montaj....?

Montaj bitti ama yoğunluktan ustalar gittikten sonra aracı aldım.

Birtakım sıkıntılarım var o yüzden düzelene kadar bekleyin derim
    1- ileri alma düğmesi üst geriye alt ileri alıyor bu ters geldi

2- ön sensörlerim neredeyse değdikten sonra ötmeye başladı

3- arka kamera muhtemelen 3008 için olanı takılmış çünkü sadece tamponu ve 10cm ileriyi gösteriyor

4-biraz yavaş açılıyor

5- mp3 usb çalarken biraz gecikmeli başlıyor

6-ŞİMDİ BOMBA anlık yakıt göstergesi sapıttı, 900 lt km gibi birşeyler göstermeye başladı

7- El frenini otoomatik çekme modu teypten çalıştıramadım

arka monitörleri daha kontrol edemedim çünkü bu anlık göstergenin çıldırması ve ön sensörlerin çalışmaması acaba aracın beynine mi zarar veriyor diye düşünüyorum.

yarın bu soruları ustaya soracağım bu nedenle biraz durun derim belki yazılımsal birşeyse çözeriz inşallah ama kamerayı sayın melodram nasıl taktı acaba?

montaj 3 saate yakın

fiyat 1500 e maloldu

herkese iyi forumlar

epey bir sıkıntılı bir süreç olmuş..acaba usta ayarlamaları yarına mı bıraktı..servislerde malum saatle çalışıyor ustalar..saat 18 oldu mu ara ki bulasın..yoksa bu kadar sorun hiçte normal değil..başkan gelsin bir açıklama yapar sanırım.. bu sorunları yaşamışmıydı ki başkan..

Selamlar,

Olabilir, muhtemelen 1-2 montaj hatası var. işin zor kısmı olan kablo geçirme olayları bitti aslında bundan sonra kamera ve düğme ayarlanır da anlık yakıt tuketimi göstergesi nasıl etkilenir onu anlamıyorum?

yoksa ses kesinlikle mükemmel olmuş, aynı şarkı 2 kat detaylı ses çıkarıyor.

yarın ola ....

iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Arkadaşlar,

Şu anda arabaya cyclone2 takılıyor inşallah güzel tecrübelerimi size aktarabilirim.

Sayın melodram sağolsun izmirde hallederiz demişti ama izmire kadar bekleyemedim, zehiri aldık bir defa.

Fark yapmaz dostum.

Sen IZMIR'e geldiğinde haber et, biz yine bir söküp takalım

Adet yerini bulsun.

Şaka bir yana IZMIR'e geldiğinde haber et bir organizasyon yapalım

İyi forumlar...

Sayın başkan

size soracağım çok soru mevcut

davet için de çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drskycrest -- 19 Haziran 2013; 20:38:36 >

• quote:

En fazla kaç basıyo 5008

Birkaç kez 200 km ye ulaştım. Bir seferinde ankara sivrihisar arası epey süre bu hızda sürdüm. Bir hafta sonra turboyu değiştirdim. Güvenli olan ise katalogta yazan üst sınırdır.sanırım 180 civarı bir rakamdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

3- arka kamera muhtemelen 3008 için olanı takılmış çünkü sadece tamponu ve 10cm ileriyi gösteriyor

4-biraz yavaş açılıyor

6-ŞİMDİ BOMBA anlık yakıt göstergesi sapıttı, 900 lt km gibi birşeyler göstermeye başladı

arka monitörleri daha kontrol edemedim çünkü bu anlık göstergenin çıldırması ve ön sensörlerin çalışmaması acaba aracın beynine mi zarar veriyor diye düşünüyorum.

yarın bu soruları ustaya soracağım bu nedenle biraz durun derim belki yazılımsal birşeyse çözeriz inşallah ama kamerayı sayın melodram nasıl taktı acaba?

montaj 3 saate yakın

fiyat 1500 e maloldu

herkese iyi forumlar

Hayırlı olsun sayın drskycrest, umarım bu ufak sorunlar da en kısa zamanda halledilir.
    Size sorum cihazı peugeot servisinde mi taktırdınız? Benim için bir bilgi alabilirseniz çok sevinirim. Arabamdaki mevcut orjinal JBL sistemine de bu cihaz takılabiliyormu, taktıkları bir arac varmı? Zamanında serviste flyaudio taktırmaya gitmiştim, sanırım tecrubeli olmadıklarından JBL bu cihazla uyumlu calısmaz deyip takmamıslardı. Zamanında arabayı alırken JBL li bir arac denk gelmişti, mutlu olmuştuk, fakat bu multimedya uyum sorunu ( gercekten dedikleri gibimi, ben inanmıyorum şahsen) hafif üzdü bizi. Bu yüzden alabileceğiniz her türlü bilgi benim için önemli.
    Yoksa başkanın yanına gitme planları yapmaya başlayacağım;)
    Kazasız belasız günler dileğiyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serkanakt kullanıcısına yanıt
    quote:

quote:

4-biraz yavaş açılıyor

yarın bu soruları ustaya soracağım bu nedenle biraz durun derim belki yazılımsal birşeyse çözeriz inşallah
    montaj 3 saate yakın

fiyat 1500 e maloldu

herkese iyi forumlar

Hepsi çözümlü sorunlar, ancak ön park sensorlerinin 30 cm kaldığında sürekli ötmesi lazım.

Benim arkalar 30 cm kaldığında sürekli ötmeye başlıyor.

Ön park sensörüm olmadığı için bu konuda yorum yapamıyorum.

Kamera çözümünü ise 50 TL ye ÇANKAYA dan aldığım farklı bir kamera ile çözdüm.

Paket içerisinde gelen 3008 uyumlu olarak geliyor, ancak 3008'e de uyup uymadığı konusunda bilgim yok.

Montajın hakkı 6~7 saattir.

3 saatte yapılan montajlarda bu tür problemler olasıdır.

Biz benim montajı 7 saatte bitirdik ve montaj sonunda tv modulu ve arka park kamerasını montaj etmemiştik.

Sonrasında ise tv modulunu (1 saat) ve park kamerasını montaj ettik (2 saat).

Orta konsol ile bağlantı çözümü ise halen devam etmekte.

Bağlantıyı içten yaptığım için biraz daha meşakatli bir işlem olmakta.

İyi forumlar...

Not : Kafana takılan detaylar olur ise çok da kurcalatma IZMIR'e geldiğinde sakin kafa hallederiz

quote:

ama kamerayı sayın melodram nasıl taktı acaba?

Ben kamera için sistem içerisinden çıkan kabloyu zaten arka kısma çekmiştim.

Montajı ise şu şekilde yaptım.

Kamera beslemesini 3. sıra tavan lambasından alarak, bagaj kapağının solunda konumlanan gırtlak hortum içerisinden geçirerek bagaj kapağı içine ulaştım.

Video sinyal kablosunu ise, bagaj kapağı sağında konumlanan gırtlak hortum içerisinden geçirerek bagaj kapağı içine ulaştım.

Arka plakalık üstü parçayı sökerek prova yaptım ve son olarak plakalık üstü plastik parçaya sabitledim.

Park kamerasının beslemesini geri vites yerine tavan lambasından almış olmamın sebebi ise hem daha zor bir işlem olması, hemde ileride yapmayı planladığım 4 kanal yol kamera sistemi için altyapı hazırlığıdır. (ön, arka, sağ ayna, sol ayna)

Detay resmi yarın paylaşırım.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: vankomicin

Hayırlı olsun sayın drskycrest, umarım bu ufak sorunlar da en kısa zamanda halledilir.

Size sorum cihazı peugeot servisinde mi taktırdınız?

Benim için bir bilgi alabilirseniz çok sevinirim.

Arabamdaki mevcut orjinal JBL sistemine de bu cihaz takılabiliyormu, taktıkları bir arac varmı?

Zamanında serviste flyaudio taktırmaya gitmiştim, sanırım tecrubeli olmadıklarından JBL bu cihazla uyumlu calısmaz deyip takmamıslardı.

Zamanında arabayı alırken JBL li bir arac denk gelmişti, mutlu olmuştuk, fakat bu multimedya uyum sorunu ( gercekten dedikleri gibimi, ben inanmıyorum şahsen) hafif üzdü bizi.

Bu yüzden alabileceğiniz her türlü bilgi benim için önemli.

Dostum sizin sistemin bizim sistemlerden tek farkı.

JBL marka hoparlörler ve bagaj kısmına kamufle edilmiş bir SUBWOOFER.

Bagaj içi açılarak çok rahatlıkla SUBWOOFER girişleri öğrenilir ve CYCLONE-2 ile bağlantı sağlanır.

Mesela bende şu anda bagajda 100W SONY SUBWOOFER kullanıyorum ve gerçekten ses sistemi kalitesi inanılmaz iyileşti.

Hatta LEVENT geldiğinde ilk dinlediğinde söylemedim ve "yaw bu CYCLONE başkaymış diyiverdi"

Tabii sonra bagajdaki gizli silahımı gösterince durumu anladı.

İyi forumlar...

• quote:

Anlık yakıt tuketimi göstergesi nasıl etkilenir onu anlamıyorum?

iyi forumlar

Anlık yakıt tüketimin ilacı 4:40 da :)

İyi forumlar...

CYCLONE MULTIMEDYA INCELEME

BÖLÜM-1

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanakt

Herkese iyi günler.

Bende 2013 peugeot 5008 ile aranıza katıldım.

Benim de 2012 cruze aracımı bir yıl kullanıp 5008 aldım.Şuan çok memnunum henüz 500 km deyim.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Meslek: Biyolog

Araç: 2013 Peugeot 5008 Allure Sedefli Beyaz

Km: 500

İl: Sivas

Hayırlı olsun dostum,

İyi günlerde sevdiklerini ile kullanın.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

• quote:

Orijinalden alıntı: vankomicin

quote:

quote:

4-biraz yavaş açılıyor

montaj 3 saate yakın

fiyat 1500 e maloldu

herkese iyi forumlar

Size sorum cihazı peugeot servisinde mi taktırdınız? Benim için bir bilgi alabilirseniz çok sevinirim. Arabamdaki mevcut orjinal JBL sistemine de bu cihaz takılabiliyormu, taktıkları bir arac varmı? Zamanında serviste flyaudio taktırmaya gitmiştim, sanırım tecrubeli olmadıklarından JBL bu cihazla uyumlu calısmaz deyip takmamıslardı. Zamanında arabayı alırken JBL li bir arac denk gelmişti, mutlu olmuştuk, fakat bu multimedya uyum sorunu ( gercekten dedikleri gibimi, ben inanmıyorum şahsen) hafif üzdü bizi. Bu yüzden alabileceğiniz her türlü bilgi benim için önemli.

Şimdi aşağıya inip tekrar deneme yaptım muhtemelen araç sıcağın altında yatmaktan anlık yakıtta saçmalamış şimdi o düzeldi ama benim sorun ustanın biraz işi gevşek tutmasından NEDEN?

1- Navigasyon sd kart uyarısı veriyor DEMEK Kİ kontrol etmemiş

2-Kamera Plakayı gösteriyor arkayı değil DEMEK Kİ sallamış uygun kamera kullanmamış

3- Arka monitörlere sinyal gitmiyor onun galiba bir ayarı vardı onu sayın başkandan öğreneceğiz

sonuçta bu problemler çözülebilir şeyler ama suç bende bu ülkede kimseye güvenmeyeceksin ama inanın 2 dk kafamı kaldıramadım ki gidip aracı kontrol edeyim

benden haber almadan Istanbul tayfası hareket etmesin size montaj da dikkat edilmesi gereken eksiklikleri yazarım, Izmir ekibi rahat nasılsa başkan yanlarında 5008 in anatomisini çıkarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drskycrest -- 19 Haziran 2013; 23:10:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Şimdi melodram şöyle anlatayım şuanki düşüncemi. Bu düşüncelerimi hemen diğerinden vazgeçmeliyiz ve buna yoğunlaşmamız gerekiyor cinsinden anlamayın. Yeni bi site buldum güzelde orjinal parçalar var gerçekten acaba onlardan daha güzel ve düzgün bir sistem ortaya çıkarabiliyormuyuz onu tartışalım bi.

Bu sistemin eksik yanlarıda var, güzel yanlarıda olabilir. Birkere arabanın orjinalliğini bozmuyoruz ve herşey yerli yerinde kalacak. Kastetmeye çalıştığım ise arabanın teyp ve ekranı. Yurtdışında ki 5008'lerin cam kısmında nasıl kendiliğinden kapanan bir ekranı varsa aynı şekilde olacak. En olumsuz yanı ise navigasyon desteği olmayacak. Belki uyarlanabilir ancak şuan da olabilirlik açısından bir vaziyet yok ortada.

Şimdi birazz daha somutlaştırmak gerekirse. Acaba bu elemanlardan bir sonuç çıkartabilirmiyiz. Sanki tam bunlarla birşey yapılabilirle yapılamaz arasındayım. Ben direk elemanları gönderiyorum yorum yapmadan sen birşeye benzetecekmisin? İşte o elemanlar.

4.3" uzaktan kumandalı ve otomatik kendiliğinde kapanan bir ekran = 95TL
    http://www.alisverisbook.com/araba-aksesuarlari/43-hd-lcd-ekran-renk-uzaktan-kumanda-katlanir-monitor-siyah-ak4106

Buda arka bagaj kapağına geri park kamerası = 70TL
    http://www.alisverisbook.com/araba-aksesuarlari/kemo-araba-suya-dayanikli-hd-renkli-arka-ileriyi-gorus-kamerasi-siyah-ak1796

Bu kamerayı ise yer bulunmak sureti ile ki belki yan aynaların altında ki ışık lambalarını çıkartıp bunlar takılabilir. Ve böylelikle park ederken yan taraflarda görülebilir. = 51TL
    http://www.alisverisbook.com/araba-aksesuarlari/zm-2030-su-gecirmez-araba-dikiz-kamera-siyah-ak4099

Çok fazla alternatif var ama belki bu olabilir. 170 dereceye kadar görüş açısı varmış ancak ne kadar inandırıcı bilmiyorum. = 126 TL
    http://www.alisverisbook.com/araba-aksesuarlari/hfk-6815c-hd-tv-cikisi-siyah-1280-720-arac-kamera-kaydedici-dvr-ak3882

Ve bu kameralardan gelen görüntüleri öne koyabileceğimiz bu ekranda görüntüleyebiliriz. Bir tane video box alırız ve bu kutu sayesinde gelen görüntüleri ekrana istediğimiz şekilde aktarabiliriz. Hatta hdd li bir video box bulursak içine istediğimiz videoyu da atarak hem arka ekranlarda hemde öndeki ekranda izleyebiliriz. ? Sence?

Saygıdeğer HEWES kardeşime ve bu konuda ilgilenen arkadaşlara cevap veriyorum ;

1-Bahsedilen monitör kendiliğinden kararan veya kumandalı bir özelliği yoktur. Sevgili Hewes sen askerde iken bu kamera konusunu bayağı ama bayağı irdelemiş ve bu topikte teferruatlı olarak yazmıştım.Sayın drsnrky ve bazı arkadaşlar bu konuyu hatırlarlar.Özellikle bu monitörü detaylı olarak anlatmış ve bahsetmiştim.Sonuç olarak bu monitörü ben almış ve kullanmış bulunmaktayım.İşe yarayacak bir monitör.Site satış fiyatı da 80-90 TL. arasındadır.Benim bahsettiğim zamanlarda (takriben şubat-mart aylarında)bu monitörü
    Türkiye'de ve oda sadece İstanbul'da (Göztepe ve Esenlerde) iki kişi şahsi olarak getiriyordu.Bunlardan bir tanesi siparişi alıp Çin'den teslim ediyordu ve güvenilmez bir firma izlenimi bende yaratmıştı.Öteki arkadaş anında ilgili ve hemen ertesi gün stoğundan teslim etmişti.Monitörün en güzel özelliği yaylı olarak açılır ve kapanır olmasıdır.Lakin güneş altında (her ne kadar kaliteli mlz. plastik kullanılsada )hafif deformasyona uğrayabilme rizikosundan (açılıp kapanma yay yumuşaklığı) biraz evsafını yitirebiliyor.Anlayacağınız bazen
    ilk zamanlardaki düğmeye bastığınız andaki monitörün açılması olmuyor.Yandan tırnak atarak yapabiliyorsunuz.Ama alınabilecek ve kaliteli bir monitör.İki çıkışı bulunmakta ve bir tanesi kamera için diğeri de video çıkışı amaçlı düşünülmüş.Ama iki kamera da bağlayabilirsiniz.Yalnız jaketleri sök çıkar; yapılması zorunlu ve zorlaştırıcı bir etken.Hoporler çıkışı yok.Bu bilgi yeterlimidir acaba!Ben arka görüş kamerasını bu monitöre bağladım ve hala da kullanmaktayım.Aslında memnunumda.Görüntü pixel zenginliği ve ekran ölü nokta pixelliği yeterlidir.Malzemede kalitelidir.

2-Arka görüş kamerasını da plakalığın yanına monte ettirdim (yetkili serviste yapıldı ve işçilik faturası dahil 100Tl. bana uygulandı.Lakin her servisin bu konuda ne karar vereceğini bilemem.Çünkü sıcak bakmıyorlar falan - filan muhabbeti.Malzemeyi kendileri satmadıklarından olsa gerek.Uzun görüşmeler ve servis sahibi ile özel görüşerek yaptırmıştım.Hatta bu konularda (özellikle multimedya 5008 için nasıl uygulanabilir konusunda))bakınız İstanbul Yetkili peugeot servisi Mart ayı verilen mekanik ve elektrikçi ustalarına verilen) 5008 topik üyesi Ayblrdija tarafından BRİFİNG konusunun katkılarından özel muamele yapılmıştır.Servis istasyon isimleri bende saklı ve Brifing konusu tescillidir.
    Sevgili Hewes takdirane araştırmaların var ve tebrik ediyorum.Lakin 2 gün önce kısa yazdığım kamera konusunu fazla dikkatli okumamışsın sanırım.Yazdıklarımda da çok ciddi olarak yazmıştım ki sizlere yardımcı olabilir diye.Bu kamera ve monitör konusunda iddialı ve fazla araştırmaktan da gına getirmiş biri olarak yazmaktayım.Geçmiş konuları bakmaya vakit bulabilirsen detaylı çok fazla bilgiler vardır.(Burada senin yeni önerilerin . yeni güncel dosya tutmalar falan haklılığını ortaya koymakta.İstenilen konuları şak diye bulmak açısından)

3-Bahsedilen arka görüş kamerası aynı zamanda isteğe bağlım olarak ön tarafa da konulabilmektedir.5008 araçlarına bilhassa kamera taktırmak isteyen arkadaşlar özellikle dikkat etsinler ki;tamponlar için takılan kameralar çok ama çok çabuk kirlenebilmekte ve görüş açılarını zaafa uğratmaktadırlar.En güzel ve en kolay montaj yeri arka plaka ışıklık yan tarafıdır.Bu tür kamerayıda ilk olarak 5008 topiğinde sayın drsnrky arkadaşımız multimedya olarak fly audioyu ilk taktırandır.Kamerada onda doğru yere takılmıştır.Bu kamerayı da şu an sadece ve sadece İstanbul'da benim bulabildiğim bir firma getirmekte.Garip ama gerçek.(Fiyatı da sıkı durunuz 50Tl dır.Ama bilmeyen birisi bundan alıp piyasaya vermeye çalışmakta ve üstelik 150 TL. fiyatla).Bir arada bir topik üyesi arkadaşımız kendisi Çin'den getirmişti ucuz fiyata yanılmıyorsam.) ay bu kamerayı bekledim.İnternet satış sitelerinde YOK -YOK.Benzerini koyup satan arkadaşlar var ama o kameralarda kesinlikle alınmaz.Neden derseniz ; tip olarak çok benzemekte ama bağlantı plakalığa konulmaya geldiğinde ters görüntü vermekte.Düşünülen monitörün ters bağlantı düzeltmesi gibi ( multimedyalardaki gibi)olmadığından hiç bir işe yaramamkta.Kamera söküp düzeltilir mi.DÜzeltilir.Lakin o zaman da su geçirme rizikosu kesin olur.Bilgilerinize..

4-Bahsedilen kayıtlı kamera sistemlerinde ise durum şudur ki.Devamı biraz sonra arkadaşlar soru sorunuz ve cevap yazayım.Hewes ve Melodramm kardeşlerim sizler inanıyorum bu tür işleri başaracaksınız.Ama bu konuları bir bilen abinize lütfen sorunuz.Neredeyse uzmanlık doktoramı verecek kadar araştırmalarım ve üstelik kullanmışlığım var.Sevgili tttnet.net sizi bu konuda niye hatırlatma yapmadı ; hayret.Onunla da geçmiş aylarda bu konularda bayağı yazışmıştık.Ramazan dolayısıı ile hatırlayamadı herhalde.Sayfalar dolusu yazılar vardı.Üstelik ben bu konuları Hewes vwe Melodramm olmadığı için kendimce bitirmiştim.İstek olursa devamı size bağlı.Allah her sürücüyü korusun.Mutluluklar sizlerle olsun ve Allah'a emanet olunuz...

selamlar

işte bizim forumun güzelliği aynen burada yazdığınız gibi kamera ters gösteriyor :)

hangi kamerayı takmamız gerek acaba?

link hata veriyor

iyi forumlar

• quote:

Şimdi aşağıya inip tekrar deneme yaptım muhtemelen araç sıcağın altında yatmaktan anlık yakıtta saçmalamış

şimdi o düzeldi ama benim sorun ustanın biraz işi gevşek tutmasından NEDEN?

1- Navigasyon sd kart uyarısı veriyor DEMEK Kİ kontrol etmemiş

2-Kamera Plakayı gösteriyor arkayı değil DEMEK Kİ sallamış uygun kamera kullanmamış

3- Arka monitörlere sinyal gitmiyor onun galiba bir ayarı vardı onu sayın başkandan öğreneceğiz

sonuçta bu problemler çözülebilir şeyler ama suç bende bu ülkede kimseye güvenmeyeceksin

ama inanın 2 dk kafamı kaldıramadım ki gidip aracı kontrol edeyim

benden haber almadan Istanbul tayfası hareket etmesin size montaj da dikkat edilmesi gereken eksiklikleri yazarım, Izmir ekibi rahat nasılsa başkan yanlarında 5008 in anatomisini çıkarmış

Arka kafalık ekran ayarını tarif edeyim.

ANA MENU de iken APP ikonuna tıklıyoruz.

Gelen ekranda boş bir alana tıklayıp bekliyoruz (elimizi ekrandan çekmeden)

Açılan menüden REAR MEDIA seçeneğini seçerek APP MENU altında REAR MEDIA logosunu oluşturuyoruz.

Sonrasında ise REAR MEDIA logosuna tıklayarak REAR MEDIA için TV yada DVD modunu seçiyoruz.

SAME IS FRONT seçeneği ise ön ekranda ne görülüyor ise arka ekranlara da o görüntüyü gönderiyor.

Ancak şu an için yazlımsal bir güncelleme bekliyoruz, güncelleme sonrası çalışacağını umuyoruz.

Bugün REGI ELEKTRONIK Mustafa Bey den aldığım taze bilgidir.

İyi forumlar...

• Benim gerigörüş kameram tamponu gösteriyor Peugeot 5008https://store.donanimhaber.com/40/50/b6/4050b6a902ca60780876e3a14ec41821.jpg
     Peugeot 5008 Peugeot 5008

• quote:

Benim geri görüş kameram tamponu gösteriyor

Peugeot 5008  Peugeot 5008  Peugeot 5008

https://store.donanimhaber.com/40/50/b6/4050b6a902ca60780876e3a14ec41821.jpg

Montajı yapa ustaya gidin ve aracın arkasında çocuk olduğunda nasıl göreceğinizi sorun.

İlave ücret felan derse de en fazla herşey dahil 50 TL verin.

Fazlasını isterse de yaptırmayın.

IZMIR de uyumlu kamera alınıp montajı yapılır. (Kamera 50 TL)

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: maltanb

Herkese iyi forumlar. Araçlarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, Allah kaza, bela vermesin. Bende 2011 Ocak çıkışlı 5008 var. Aracın direksiyonu soyulmaya başlamıştı. Malatya daki servise başvurdum on gün önce. Bugün direksiyon derisi garantiden değişti hem de 15 dk gibi bir sürede. Aracın garanti süresi dolmuş olmasına rağmen işlemi gerçekleştirmeleri güzeldi. Eğer başka bir arkadaşın da benzer bir problemi olmuşsa örnek olsun diye bu mesajı yazdım. Herkese iyi sürüşler.

Merhaba. Direksiyon soyulmaya basladiginda arac kac km`deydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Benim geri görüş kameram tamponu gösteriyor

Peugeot 5008  Peugeot 5008  Peugeot 5008

https://store.donanimhaber.com/40/50/b6/4050b6a902ca60780876e3a14ec41821.jpg

Montajı yapa ustaya gidin ve aracın arkasında çocuk olduğunda nasıl göreceğinizi sorun.

İlave ücret felan derse de en fazla herşey dahil 50 TL verin.

Fazlasını isterse de yaptırmayın.

IZMIR de uyumlu kamera alınıp montajı yapılır. (Kamera 50 TL)

İyi forumlar...

Başkan Selamlar

yol bilgisayarı duzeldi

navigasyon usta tanıtmamış ben browse deyip exe dosyasını tanıttım

kamera enteresan demek ki hiç kontrol etmemiş....o yüzden diğer arkadaşların sorularını sormayacağım çünkü FİRMAYI ÖNERMİYORUM üstün körü iş yapılınca ben vesile olmayayım

herkese iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkanakt

Herkese iyi günler.

Bende 2013 peugeot 5008 ile aranıza katıldım.

Benim de 2012 cruze aracımı bir yıl kullanıp 5008 aldım.Şuan çok memnunum henüz 500 km deyim.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Meslek: Biyolog

Araç: 2013 Peugeot 5008 Allure Sedefli Beyaz

Km: 500

İl: Sivas

Hayırlı olsun dostum,

İyi günlerde sevdiklerini ile kullanın.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

Sayın melodramm iyi dilekleriniz için teşekkürler..Listeye eklediğiniz için ayrıca teşekkür ederim..İyi günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

En fazla kaç basıyo 5008

Birkaç kez 200 km ye ulaştım. Bir seferinde ankara sivrihisar arası epey süre bu hızda sürdüm. Bir hafta sonra turboyu değiştirdim. Güvenli olan ise katalogta yazan üst sınırdır.sanırım 180 civarı bir rakamdı.

gerçekten mi değişti turbo?

çok ilginç. aynı yerde biz de connecti bir çok defa zorlamıştık. ama hiç turbo meselesi olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.