Şimdi Ara

Peugeot 5008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
36.585
Cevap
130
Favori
1.391.139
Tıklama
Giriş
    8071 Mesaj

şimdiden hayırlı olsun dostum....keyifli araç...sanırım....ben pek kullanamıyorum ama kullananlar öyle söylüyor...
    bu arada temiz 2011 v.s de alabilirsiniz.mesela forumdan hewes nickli uğur arkadaşımız aracını büyük ihtimalle satar..yeni evlenecek..masrafı çoktur...aracıda sıfırdan daha temizdir..öyle titiz yani...bir görüşün...........
    |
    |
    Dallassimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8071 Mesaj
    |
    |
    8448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

bu cycfonlar yetkili servislerdede satılıyormu arkadaşlar.?.

veya biz alsak servis takarmı...bilgisi olan varmı...?

Satan servis mutlaka vardır, ancak fiyat otomatik olarak 2300 TL civarına ulaşacaktır.

İyi forumlar...

Ben cyclone istanbulu aradım (ilginçtir merkez düzcede, 2 sene önce düzcede çalışırken cyclonun merkez bürosunu ziyaret etmiştim,

sahibi almanyalı gurbetçi demişlerdi ne kadar doğru bilmiyorum) merkezde montaj yapılmıyor bana 3 tane telefon verdiler oraları aradım siznle paylaşabilirim PM olarak.

1650 tl herşey dahil fiyat aldım.

6 taksit acaba istanbullu 5008 ciler toplansak cyclon ile görüşsek ve daha uygun bir fiyat alsak diye düşünüyorum

bu nedenle isterseniz ciddi düşünenler bana mesaj atsın sayıyı toparlayıp bir konuşup pazarlık yapalım.

Ben 5008 den önce 6 ay ancak sabredebildiğim cruzeye mar otoda taktırmıştım. o zaman 2000 tl ödemiştim.

taktırdığımda mar oto eyüpte cyclone standı vardı ve cyclonecularla servis elemanları beraber işlem yapıyordu.

oldukça iyi bir servisti. şimdi orayı da arayıp acaba 5008 e takabilirlermi diye de soracağım

herkese iyi forumlar

Walla dostum biz CYCLONE distiribitörü REGI ELEKTRONIK'e kadar tüm firmaları arayıp 10 cihaz için fiyat almak istedik,

ancak fiyat konusunda bir indirim yapamayacaklarını; hatta 1500 TL fiyattan vereceklerini MODACAR üzerinden alır isek 1350 TL / 12 taksit olacağını dile getirdiler.

Aslında REGI nin bu tutumu, çok da etik değil.

REGI kendi yetkili bayii lerine 1500 TL ye CYCLONE cihaz verirken MODACAR nasıl 1350 TL ye ürün satabiliyor anlayabilmiş değilim.

Bir yandan bayii ağını genişletmeye çalışır iken, bir yandan da kendi bayii ağına kurşun sıkmakta.

İyi forumlar...
    |
    |

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Yarbay
    8448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bulocan1969

merhabalar,

öncelikle 5008 doğru karar.

Ben de zamanında Ankara datüm bayileri gezdim, hiç biri indirim yapmadı.

Zaten son fiyatıda vermiyorlar, siz o fiyattan diğer bayiye gider pazarlık yaparsınız diye.

Ben nasıl olduysa deri paket hediye aldım.

Çocuklarla inanılmaz rahat ettik, kullanımı rahat en azından.

Ben aldığımda direk böyle bir araç alıpta nasıl Tv-navigasyon sistemi verilmez diye peugeota şikayet etmiştim.

Keşke herkes bu şekilde şikayet etse.

Gerçekten arkada ekran var ama kullanamıyorsunuz.

Tabi benim düşüncem, bence en büyük eksiklik.

Alırken navigasyona zorlayın bence.

Karter koruma falan isterseniz zaten hemen kabul edeceklerdir.

Birde İstanbul bayilerinden fiyat alın.

Ankara ya göre çok oynayan olabiliyor.

Plakayı Ankaradan çıkartır arabayı oradan getirebiliyorsunuz.

Şimdiden hayırlı olsun,

Allah kazasız sağlıklı günlerde kullandırsın.

Dostum en can alıcı nıktayı atlamışsın.

Orijinal navigasyon sisteminde arka ekranlara görüntü aktaröa şansınız yok.

Ayrıca araç hareket halinde iken film yada benzeri medya izleyemiyorsunuz.

Sonuç olarak orijinal NAVIGASYON sistemi de alsanız arka ekranlar için ayrı bir MEDIA PLAYER almak durumundasınız.

2000 TL orijinal NAVIGASYON sistemine vermek yerine 1350 TL gibi bir fiyata CYCLONE-1 herşekilde daha mantıklı olacaktır.

İyi forumlar...

Not: Yeni araç alır iken KAUÇUK PASPAS'ı şart koşun. Eğer BUETOOTH/USB donanımı olmayan araç bulursanızda kaçırmayın.

Aracı yaklaşık 600 TL ucuza alır, üzerine 750 ilave ederek CYCLONE-2 taktırırsınız.

CYCLONE-2 ile beraber de 2 adet USB girişi, BLUETOOTH, GERI GÖRÜŞ KAMERASI, NAVIGASYON, TV, DVD ve ARKA EKRAN MEDIA PLAYER donanımlarına da sahip olmuş olursunuz.

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Yarbay
    8448 Mesaj
    quote:

hocam trafik karıştı..

şu en son sahibinden sitesinden konuştuğun firmanın linkini verebilirmisin...?

bizim konuştuğumuz ilan yine senin SAHİBİNDEN..sitesinden verdiğin link bu...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multime

carmultimedya.....demir usta diye bir zat....

senin güven veren kişi hangisi acaba...

ulen başkan ..ne işler açtın başımıza....zehirledin bizi....

Tedavisi bende

Gel IZMIR'e hemen başlayalım tedaviye

Bu arada resimdeki cihaz CYCLONE-1.

Aynı cihaz yine sahibinden de 870 TL. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navigold-peugeot-3008-uyumlu-navigasyonlu-oem-double-teyp-119228138/detay/

Ama ben daha güvenilirim 1350 değil sadece 1349 TL ye benden alın

İyi forumlar...
    |
    |

• Yarbay
    8071 Mesaj

Başkan arabayı alabilsem tedavi için gelecemde... Hanım arabayla ağustosta didime gidecek.. Ben tabii buraları beklıyeceğim... Yaa oraya kadar gitmişken bi melodrama uğrada bagajadaki cihazı taksın dedim... Kotu kotū baktı.. Ne diyorsun gibisinden...
    Ama cihazın cyclon 1 olduğunu tahmn ettim... En iyisi modacar uzerinden 1350 ye cihazı alıp servise taktırmak gibi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: melodramm
    316 Mesaj

Başkan valla fena zehirledi..... Ben Demir ustayı aradım sordum 1500 tlye yeni cyclone u herşey dahil takacağını söyledi. Yarın bir soracağım. inşallah cyclone 2 dir. 3 ayrı mağazası varmış.
    |
    |
    ganeja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sayın başkan whatsapp kullanan 5008 cileri de ir toplasak
    |
    |
    quote:

Başkan arabayı alabilsem tedavi için gelecemde... Hanım arabayla ağustosta didime gidecek.. Ben tabii buraları beklıyeceğim... Yaa oraya kadar gitmişken bi melodrama uğrada bagajadaki cihazı taksın dedim... Kotu kotū baktı.. Ne diyorsun gibisinden...
    Ama cihazın cyclon 1 olduğunu tahmn ettim... En iyisi modacar uzerinden 1350 ye cihazı alıp servise taktırmak gibi..

Melodram diyeceğine başkan deseydiin abi..hem daha bir resmi duruyor..

abi sen şaka maka zehiri iyi kapmışsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    8448 Mesaj
    quote:

Başkan valla fena zehirledi.....

Ben Demir ustayı aradım sordum 1500 tlye yeni cyclone u herşey dahil takacağını söyledi.

Yarın bir soracağım. inşallah cyclone 2 dir. 3 ayrı mağazası varmış.

Üstadım sen yine de cihaza ait bir resim felan iste yada en güzeli gidip yerinde gör cihazı.

Anlamanın bir yolu da ÜST BİLGİ ekranını nereye takacağız gibilerinden sor.

UST BILGI ekranına gerek kalmıyor der ise CYCLON-2 dir, konsol üzerine alıyoruz derse CYCLONE-1

İyi forumlar...

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

quote:

Ben Demir ustayı aradım sordum 1500 tlye yeni cyclone u herşey dahil takacağını söyledi.

Üstadım sen yine de cihaza ait bir resim felan iste yada en güzeli gidip yerinde gör cihazı.

UST BILGI ekranına gerek kalmıyor der ise CYCLON-2 dir, konsol üzerine alıyoruz derse CYCLONE-1

İyi forumlar...

İşte bu iyi... Aynen öyle yapacağım

iyi forumlar

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

iyi forumlar

Şimdi konuştum yer yenibosna kuyumcukent Cyclone2, hayırlısıyla hafta içi taktırmayı düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    851 Mesaj
    Herkese hayırlı hafta sonları. Maaşallah herkes cyclone un peşinde :) İnşallah bizede nasip olur. Geçen haftalarda aracımın sol rot ve rot başı değişmişti. Bugün faturaya baktım ve peugeo servisine güzel bi dua okudum. Toplam parça maliyeti 150 tl. Alınan ücret 400 tl. Maalesef çevremizde tek olunca fazla yapacak birşey yok. Bu fiyatın indirilmiş hali. 80 tl de zorla indirim yaptılar. Hepsi bir tarafa aracımda olmayan sorunlar başladı. Bakımdan hemen sonra frene basınca titreme olayı bende de başladı. Servise gittim ve adamlar diskleri tornaya sokmaktan bahsettiler. Olmazsa ön düzende birçok parçanın değişebileceğinden vs.vs.vs. Sadece bu formu ve tabii siz değerli arkadaşlarımı takip ederek bu sorunun büyük bir ihtimalle salıncak burçlarından kaynaklanabikeceğini öğrendim. Bu nasıl bir iş anlayamadım. Ayrıca ön sensörler kendi kendine ötmeye başladı. Onuda sordum ve bana aracı bsayar bağlayıp beyne bakmaları gerektiğinden bahsettiler. Aklıma sensörleri silmek geldi. Yolda birkaç sinek yapışmış. Onları silince geçti :) gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. Biraz uzun oldu ama artık affedersiniz beni:) sormak istediğim şu: Ay sonunda Samsun a gideceğim. Salıncak burçlarını orada değiştirsem bir sorun çıkar mı? Yoksa hemen değiştirmem mi gerekli? Birde tahmini fiyatı ne kadar olur acaba? Hrkese hayırlı forumlar

• Yarbay
    8071 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

iyi forumlar

Şimdi konuştum yer yenibosna kuyumcukent Cyclone2, hayırlısıyla hafta içi taktırmayı düşünüyorum.

hocam bu demir usta ilanında diğer illerde garantili taktıracağımız anlaşmalı firmalarımız var diyor...sana zahmet ankaradaki hangisi bir soruver..top sende haaaaa.....gözümüz üzerinde..
    |
    |

• Yarbay
    8071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

aslında öyle diyecektimde....hanım iyice korkar şimdi...ortalık karışık zaten...bizim adam arabayla bomba ..illegal materyal v.s mi yolluyor der...ortalık sakinleşsin....drskycrestin istanbul cyclon harekatı başarısız olursa öyle yapacağım zaten....gayet buz gibi bir ifade ile başkan bekliyor ..işte adresi diyeceğim....ne.. başan kim..? v.s hiç cevabını beklemeden ben evden çıkacağım...
    bu arada cihazı satan modacar ile ilgiliğ çok şikayet var....

• Yarbay
    8071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Herkese hayırlı hafta sonları. Maaşallah herkes cyclone un peşinde :) İnşallah bizede nasip olur. Geçen haftalarda aracımın sol rot ve rot başı değişmişti. Bugün faturaya baktım ve peugeo servisine güzel bi dua okudum. Toplam parça maliyeti 150 tl. Alınan ücret 400 tl. Maalesef çevremizde tek olunca fazla yapacak birşey yok. Bu fiyatın indirilmiş hali. 80 tl de zorla indirim yaptılar. Hepsi bir tarafa aracımda olmayan sorunlar başladı. Bakımdan hemen sonra frene basınca titreme olayı bende de başladı. Servise gittim ve adamlar diskleri tornaya sokmaktan bahsettiler. Olmazsa ön düzende birçok parçanın değişebileceğinden vs.vs.vs. Sadece bu formu ve tabii siz değerli arkadaşlarımı takip ederek bu sorunun büyük bir ihtimalle salıncak burçlarından kaynaklanabikeceğini öğrendim. Bu nasıl bir iş anlayamadım. Ayrıca ön sensörler kendi kendine ötmeye başladı. Onuda sordum ve bana aracı bsayar bağlayıp beyne bakmaları gerektiğinden bahsettiler. Aklıma sensörleri silmek geldi. Yolda birkaç sinek yapışmış. Onları silince geçti :) gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. Biraz uzun oldu ama artık affedersiniz beni:) sormak istediğim şu: Ay sonunda Samsun a gideceğim. Salıncak burçlarını orada değiştirsem bir sorun çıkar mı? Yoksa hemen değiştirmem mi gerekli? Birde tahmini fiyatı ne kadar olur acaba? Hrkese hayırlı forumlar

orada değiştir kardeş..sorun olmaz...sinek haa.....
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Dostum en can alıcı nıktayı atlamışsın.

Orijinal navigasyon sisteminde arka ekranlara görüntü aktaröa şansınız yok.

Ayrıca araç hareket halinde iken film yada benzeri medya izleyemiyorsunuz.

Sonuç olarak orijinal NAVIGASYON sistemi de alsanız arka ekranlar için ayrı bir MEDIA PLAYER almak durumundasınız.

2000 TL orijinal NAVIGASYON sistemine vermek yerine 1350 TL gibi bir fiyata CYCLONE-1 herşekilde daha mantıklı olacaktır.

İyi forumlar...

Not: Yeni araç alır iken KAUÇUK PASPAS'ı şart koşun. Eğer BUETOOTH/USB donanımı olmayan araç bulursanızda kaçırmayın.

Aracı yaklaşık 600 TL ucuza alır, üzerine 750 ilave ederek CYCLONE-2 taktırırsınız.

CYCLONE-2 ile beraber de 2 adet USB girişi, BLUETOOTH, GERI GÖRÜŞ KAMERASI, NAVIGASYON, TV, DVD ve ARKA EKRAN MEDIA PLAYER donanımlarına da sahip olmuş olursunuz.

Çok iyi açıklamışsınız teşekkür ederim, çok faydalı olacak:)
    |
    |

• Yarbay
    8448 Mesaj
    quote:

quote:

aslında öyle diyecektimde....

hanım iyice korkar şimdi...

ortalık karışık zaten...

bizim adam arabayla bomba ..

illegal materyal v.s mi yolluyor der...

ortalık sakinleşsin....drskycrestin istanbul cyclon harekatı başarısız olursa öyle yapacağım zaten....

gayet buz gibi bir ifade ile başkan bekliyor ..

işte adresi diyeceğim....

ne.. başkan kim..? v.s hiç cevabını beklemeden ben evden çıkacağım...

quote:

bu arada cihazı satan modacar ile ilgili çok şikayet var....

Modacar ile ilgili şikayet normaldir, adamlar ödemesini aldıkları cihazı 15 gün sonra gönderdiler.

Ama 150 TL avanta olunca fazla da ses çıkarmadık

Sonuç olarak HEPSIBURADA da bile sorun yaşanıyor iken MODACAR da sorun yaşanması çok muhtemel.

İyi forumlar...
    |
    |

• Yarbay
    2720 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: waywedie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dallassimo

bir de meraktan bir soru:
    araçtan indim, camlar açık kaldı, kilit tuşuna bastığımda(veya ikikere bastığımda) camlar kapanıyor mu acaba?

kilide 2sn kadar basılı tutunca camlar kendiliğinden kapanıyor..

Bende yapmıyor kafayı yiyeceğim. Alarm paketi olmadığından mı acaba?

Bende de alarm paket yok ama kumandadan camları kapatıyor.

Kapıları kapatmak için ilk basışınızda uzun basarsanız camları da kapatıyor. Eğer bir kez normal kapattınız ve camlar kapanmadı diye ikinci sefer uzun bastığınızda camları kapatmıyor. tekrar açma tuşuyla kapıları açıp ilkinde uzun basarak kapatmanız lazım.
    |
    |

• Yarbay
    8071 Mesaj

Zaten modacar ile ilgili şikayetler urnleri geç yollaması ile ilgili...
    Ama drskycrestin bulduğu yer 1500 e cyclon 2 yi kazasız belasız takarsa cihaz da 1300 e falan gelecek....
    Herkese iyi pazarlar
    Bugn ankara daha bir sıkıntılı.eylemlerde olen çocuğun cenaze toreni var...

|
    |
    Bahsedilenler: melodramm
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.