Şimdi Ara

Peugeot 5008 (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.524
Cevap
145
Favori
1.643.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myurtsever

sayın melodramm 5008 i alırsam izmire cyclon2 projesi için gelirim artık :). ne istersiniz bursadan?

sandero forumunda baya projem vardı ama çocuklardan sonra hiç birşeye vakit ve enerji kalmadı.

Kendin gel yeter hocam

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: met0606

arkadaşlar merhaba, 5008 alalı 1 sene olmuş. Ne çabuk geçti, foruma daha yeni üye olmuş gibi hissediyorum. İstanbulda 2 servis aradım MEPA ve Deniz, yıllık bakım için ikisi de 450 TL dediler. Acaba sizlerde durum nasıl, bakım yaptıran veya yaptıracak olanlarda. Bu fiyat standart mı acaba tüm servislerde. Ayrıca ben de Cyclone multimedya sistemi taktırdım serviste. arabayı acayip değiştiriyor önde ekran olması. Arka kafalık ekranları da böylece aktif hale getirmiş olduk. Ama yine de keşke orjinalinde olsaydı diyorum, daha sağlıklı olurdu. Gerçi bir problem yok, şu an memnunum sistemden.

selamlar

Cyclone-2 mi taktırdınız?

Fiyat ne kadar oldu ve hangi serviste bilgilendirirseniz sevinirim 1 hafta içinde yaptırmam gerek

iyi forumlar
  • Buradakilerden satan çıkmaz diye düşünüyorum.
    Müdavimler dışında genelde sizin gibi almak isteyenler daha çok uğruyor.
  • quote:

arkadaşlar merhaba, 5008 alalı 1 sene olmuş. Ne çabuk geçti, foruma daha yeni üye olmuş gibi hissediyorum. İstanbulda 2 servis aradım MEPA ve Deniz, yıllık bakım için ikisi de 450 TL dediler. Acaba sizlerde durum nasıl, bakım yaptıran veya yaptıracak olanlarda. Bu fiyat standart mı acaba tüm servislerde. Ayrıca ben de Cyclone multimedya sistemi taktırdım serviste. arabayı acayip değiştiriyor önde ekran olması. Arka kafalık ekranları da böylece aktif hale getirmiş olduk. Ama yine de keşke orjinalinde olsaydı diyorum, daha sağlıklı olurdu. Gerçi bir problem yok, şu an memnunum sistemden.

Ben CAN'da 290 liraya yaptırdım. Kampanya varmış.
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Evet akü dediler kapasitörle ilgili birşey söylemediler, start-stop sistemine sahip araçlarda böyle farklı bir rakam var vebde 150-200 gibi bir rakam beklerken ilk duyduğumda şok olmuştum ama sağolsunlar ücretsiz değiştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

Evet akü dediler kapasitörle ilgili birşey söylemediler, start-stop sistemine sahip araçlarda böyle farklı bir rakam var vebde 150-200 gibi bir rakam beklerken ilk duyduğumda şok olmuştum ama sağolsunlar ücretsiz değiştirdiler.

bende duyunca şok oldum..ilk fırsatta başkanın aküyle benim aküyü iyice bir incelemek lazım..bakalım bizim göremediğimiz bir fark var mı..
  • ankara bayağı karışık arkadaşlar..ortam gergin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

ankara bayağı karışık arkadaşlar..ortam gergin...

bu gerginlikte kabak tadı verdi artık..
  • Melodramm dostum sağolasın,
    Hiç aklıma gelmezdi valla bu kadar fark olabileceği, İstanbulda 450 fiyat çekmişlerdi. Lüleburgaz Peugeot'u aradım 275-280 dedi. Ne kadar kazanıyorlarmış bunlar bizim sırtımızdan, ne demek lazım bilemiyorum bunlara. Demek ki dayanışma beraberlik çok gerekliymiş. Ben Cyclone'u 1500'e taktırmıştım, servis tanıdıktı direk takan yeri aradı kendi payını almadı, ne kadar doğru bilmiyorum ama. Başka bir servis acayip uçmuştu 2250 falan gibi bi fiyat söylediydi ve ardında abi gerek yok o kadar para verip taktırmaya diye de akıl verdiydi.Cyclone 1 herhalde benimki çünkü çok yeni değil biraz oldu taktıralı ama emin değilim. Fotoğraflarını koyuyorum buraya, ve artık her araba için multimedia navigasyon sisteminin şart olduğunu düşünüyorum.

Not: Lüleburgaz Peugeot'a gittim. Çok ilgili gördüm bütün çalışanları. Malum fazla araç yok kalabalık değil. Arkadan bozuk yollarda giderken bir ses geliyordu. Koltuklardan zannediyordum, servistekilere söyledim. Bi kaç defa sürüş yaptık alt takımlara baktılar, en sonunda amortisörlerde dediler. Ellerinde yokmuş ve garantiden değişim için ana merkezle görüşecekler ve parça isteyeceklermiş. Arabaya zararı olan bişey değil ama arada da olsa tıkırtı rahatsız edici oluyor. Bu yüzden bunu değiştireceğim inşallah sorun çıkarmazlar. 295 TL ödedim 295 e 450 baya bi fark var. Gidiş dönüş yaklaşık 300km gittik ama ailecek orayı da gezmiş olduk. Artı bizi servis arabasıyla merkeze sonrada iş bitince servise götürme inceliğinde bulundular Müşteri memnuniyeti OK yani.
    Ayrıca garanti uzatma da amma pahalıymış. 2 yıl için 1600 tl dediler. Tamamen vazgeçtim.

Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met0606 -- 11 Haziran 2013; 1:17:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

quote:

selamlar

Fiyat ne kadar oldu ve hangi serviste bilgilendirirseniz sevinirim 1 hafta içinde yaptırmam gerek

iyi forumlar

selam drskycrest,

Deniz peugeot'da taktırmıştım. 1500'e ama tanıdık vasıtası ile. Zaten katalog fiyatı da 1600-1700 gibi bişey gördüydüm en son gittiğimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met0606 -- 11 Haziran 2013; 1:15:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

quote:

selamlar

iyi forumlar

selam drskycrest,

Deniz peugeot'da taktırmıştım. 1500'e ama tanıdık vasıtası ile. Zaten katalog fiyatı da 1600-1700 gibi bişey gördüydüm en son gittiğimde.

Çok teşekkürler iyi forumlar
  • Orijinalden alıntı: met0606

Melodramm dostum sağolasın,
    Hiç aklıma gelmezdi valla bu kadar fark olabileceği, İstanbulda 450 fiyat çekmişlerdi. Lüleburgaz Peugeot'u aradım 275-280 dedi. Ne kadar kazanıyorlarmış bunlar bizim sırtımızdan, ne demek lazım bilemiyorum bunlara. Demek ki dayanışma beraberlik çok gerekliymiş. Ben Cyclone'u 1500'e taktırmıştım, servis tanıdıktı direk takan yeri aradı kendi payını almadı, ne kadar doğru bilmiyorum ama. Başka bir servis acayip uçmuştu 2250 falan gibi bi fiyat söylediydi ve ardında abi gerek yok o kadar para verip taktırmaya diye de akıl verdiydi.Cyclone 1 herhalde benimki çünkü çok yeni değil biraz oldu taktıralı ama emin değilim. Fotoğraflarını koyuyorum buraya, ve artık her araba için multimedia navigasyon sisteminin şart olduğunu düşünüyorum.

Not: Lüleburgaz Peugeot'a gittim. Çok ilgili gördüm bütün çalışanları. Malum fazla araç yok kalabalık değil. Arkadan bozuk yollarda giderken bir ses geliyordu. Koltuklardan zannediyordum, servistekilere söyledim. Bi kaç defa sürüş yaptık alt takımlara baktılar, en sonunda amortisörlerde dediler. Ellerinde yokmuş ve garantiden değişim için ana merkezle görüşecekler ve parça isteyeceklermiş. Arabaya zararı olan bişey değil ama arada da olsa tıkırtı rahatsız edici oluyor. Bu yüzden bunu değiştireceğim inşallah sorun çıkarmazlar. 295 TL ödedim 295 e 450 baya bi fark var. Gidiş dönüş yaklaşık 300km gittik ama ailecek orayı da gezmiş olduk. Artı bizi servis arabasıyla merkeze sonrada iş bitince servise götürme inceliğinde bulundular Müşteri memnuniyeti OK yani.
    Ayrıca garanti uzatma da amma pahalıymış. 2 yıl için 1600 tl dediler. Tamamen vazgeçtim.

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: Tornio

Forumda Vites aızası hakkında bir yer var mı diye baktım ama bulamadım...Malesef hakkında çok konuşulan şu meşhur Vites arızası bizde başladı...Aracı eşim kullandığı için neler olduğunun farkında değilim ancak bu sabah ekranda Vites arızası yazmış ve araba çalıştıktan sonra vite ne sağa ne sola hiç bir yere gitmemiş, mecburen arabayı park ettiği yerde bıraktık...Biraz sonra Servisi arayacağım....Araba henüz 1,5 senelik 5008 , bu kadar kısa zamanda böyle bir sorun olacağını hiç düşünmezdim....

Acaba bu sorunla daha önce karşılaşan olduysa, bundan sonra neler ile karşılaşacağım hakkında bilgi verebilir mi ?

Servis bu konuda ne yapıyor ? Garantiden yapılıyor mu ? Maliyet ne kadar ? Sigorta karşıloyr mu ? v.s gibi sorular...

Zira daha önce 2006 Model Peugeot 407 kullanan kuzenimin başına aynısı gelmişti, ( 2-3 sene önce 1800 TL'ya komple kutu değişmişti)

Teşekkürler,

hocam geçmiş olsun..aracın garantisi devam ediyorsa sorun olcacağını zannetmiyorum..tamda 3008 sayfasında bu tip bir vites arızası olayı oldu daha yeni..2200 lira komple set olarak(debriyaj seti,volan v.s) hesap çıkartmışlar..tabi garantiye sokmuşlar..zaten direk olarak bizim müdahele şansımızın olmadığı bir olayda müşteri hatası demeleri saçma olurdu..

garanti uzatmak elzem görünüyor yani 5008 ve 3008 lerde. bu arızanın garanti süresi dışında oluşması gerçekten can yakar.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sizi, eğer okumadıysanız, bir önceki sayfada sözü geçen bir konudan haberdar edeyim dedim. 2200 liraya karşılık 1600 lira. 600 liralık bir risk payı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 11 Haziran 2013; 9:54:15 >
  • quote:

met0606, sizinki Cyclone 1, 2'nin video incelemesi daha önce verildi ama yararlı olur diye tekrar ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zonemaster -- 12 Haziran 2013; 10:19:03 >
  • arkadaşlar isterseniz garantiyi 1 yıllıkta uzatabiliyoırsunuz....ben galiba 680 tl/ 10 taksit yaptırmıştım....o civarda yani
  • Ben 2 yıl 1600 TL ye uzatmıştım, çok faydasını görüyorum.
    Bende de debriyaj sorunu oldu,
    Amortisör sorunu oldu,
    şimdi de teyp ekranı sıcakta okunmayacak hale geliyor, onuda garantiden değiştirecekler.

Hepdi garantiden deişti denince çok keyif alıyorum
  • quote:

Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008

Cihaz çok hoş durmuş gerçekten, hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • normal bakım haricinde servise uğramadığım için garantiyi uzatmayı düşünmüyodum ama siz adamı zorla ek garanti yaptırırsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Ben 2 yıl 1600 TL ye uzatmıştım, çok faydasını görüyorum.
    Bende de debriyaj sorunu oldu,
    Amortisör sorunu oldu,
    şimdi de teyp ekranı sıcakta okunmayacak hale geliyor, onuda garantiden değiştirecekler.

Hepdi garantiden deişti denince çok keyif alıyorum

sizinki kaç modeldi?
  • quote:

Hiç aklıma gelmezdi valla bu kadar fark olabileceği, İstanbulda 450 fiyat çekmişlerdi.

Lüleburgaz Peugeot'u aradım 275-280 dedi.

Ne kadar kazanıyorlarmış bunlar bizim sırtımızdan, ne demek lazım bilemiyorum bunlara.

Demek ki dayanışma beraberlik çok gerekliymiş.

Not: Lüleburgaz Peugeot'a gittim.

Çok ilgili gördüm bütün çalışanları.

Malum fazla araç yok kalabalık değil.

Arkadan bozuk yollarda giderken bir ses geliyordu.

Koltuklardan zannediyordum, servistekilere söyledim.

Bi kaç defa sürüş yaptık alt takımlara baktılar, en sonunda amortisörlerde dediler.

Ellerinde yokmuş ve garantiden değişim için ana merkezle görüşecekler ve parça isteyeceklermiş.

Arabaya zararı olan bişey değil ama arada da olsa tıkırtı rahatsız edici oluyor.

Bu yüzden bunu değiştireceğim inşallah sorun çıkarmazlar.

295 TL ödedim 295 e 450 baya bi fark var. Gidiş dönüş yaklaşık 300km gittik ama ailecek orayı da gezmiş olduk.

Artı bizi servis arabasıyla merkeze sonrada iş bitince servise götürme inceliğinde bulundular

Müşteri memnuniyeti OK yani.

İstanbul da hem bu kadar ilgi görmezdiniz, hemde daha fazla ödeme yapardınız.

Lüleburgaz'ı gezebilme detayını ise hiç soylemiyorum

İyi forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.