Şimdi Ara

Peugeot 5008 (837. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peugeot tüm avrupada hatta rusya da bile site tasarımını ve rengini değiştirmiş ama TR de hala eski site,eski tasarım Türkiye de peugeot un inovasyona ihtiyacı var ve halen bunu aşamadılar..
  • peugeot webstorede hala bayiler tam olarak görülmüyor ve bayilerdeki mevcut stoklar da gerçeği yansıtmıyor...bayinin elinde araç olup olmadığına bakmak istiyorsun webstore de bayii yok ve araç stoğunda bakmak istediğin araç da görünmüyor..
    aslında webstore uygulaması müşteri ulaşılabilirliği açısından güzel bir uygulama ama uygulama artık pasivize olmuş durumda...

uyuma peugeot Türkiye
  • melodram yeni iş hayırlı olsun dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

melodram yeni iş hayırlı olsun dostum

Sağolasın dostum.

Bende SUBWOOFER kabin tasarımlarını araştırıyorum.

Amacım Derin Bass elde etmek.

Şöyle dipten ince ince vuracak.

Sende bir bakıver.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: gurkaan

bugün bandırma-balıkesir yaptım tam 6 tane 5008 gördüm.

2 siyah 3 beyaz 1 buz mavi susurluk civarlarında buz mavi 34 plaka olana sellektör yaptım,şaşırdı.

sonra dank etti

bende babamın peugeot partner tepeesi vardı.

bi 2-3 dakika kendi kendime güldüm...

Bak bu iyiymiş.

Bende BURSA'ya MST ile giderken aynı durumda idim.

Düşünsenize her 5008'e selektör yapan bir MST.

Sonra ayıkınca bende bıraktım tabii.

Bu arada hafta sonu IZMIR'e gelecek olan sen miydin üstadım ?

İyi forumlar...

Benim,

Izmir yolcusu kalmasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: waywedie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: waywedie

Arkadaşlar merhaba,

Arabayı parkederken arkadaki direği farketmedim, park sensörüdü uyarmadı. Arka tamponda bulunan kırmızı beyaz lambayı kırdım. Fiyatı konusunda fikriolan var mıdır?

geçmiş olsun...yan sanayisi yoktur sanırım..servise sormanız gerekecek...
    park sensöründe ses aktif değilmiydi...? veya direk çokmu alçakta idi...(yani boyu kısamıydı..v.s)

Teşekkürler. Sis farı dedi servis baya pahalıdır diye korktum, neyse 78 TL imiş.

Direk 40 cm falan idi, altta kaldığı için görmedi herhalde. Serviste göstereceğim şeyler vardı bunu da araya sıkıştırırım artık.

Daha ucuz olması lazım,

Ben de geçen sene yoğun kar yağışında sensörlerin azizliğine uğramıştım ve tam dediğiniz lamba ve aynı yerde tampon yarılmıştı, Aktif iriyıl- Üsküdar da tampon değişimi ve lambaya 2-3 milyar fiyat çıkarmışlardı (kaskoyu kullanmam için) exper gelip fırçayı çekince 250 liraya tampon ve o lambayı tamir etmişlerdi.

bu nedenle o lambanın fiyatını internetten araştırın derim muhtemelen çok daha ucuzdur. Geçmiş olsun....

• Sabah bizim sitenin önü

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

melodram yeni iş hayırlı olsun dostum

Sağolasın dostum.

Bende SUBWOOFER kabin tasarımlarını araştırıyorum.

Amacım Derin Bass elde etmek.

Şöyle dipten ince ince vuracak.

Sende bir bakıver.

İyi forumlar...

ok...de bizim bagajın akustik yapısı..hacmı v.s müsaitmi..verirmi öyle..fazla açmadan derin bas...??
    bakar olayım...araştırayım

• hadi hayırlı olsun @melodramm
  • ben de bugün 59000 tl ye 2012 model e-hdı 112 hp araç aldım. telefon eşleştirme kodu nedir. artı birde araç taki video lara görüntü nasıl aktarıyoruz.
  • 5008 ARTI GARANTİ NASIL OLUYOR NELERİ KAPSIYOR BİLGİSİ OLAN VARMI SAYGILAR VE İLK 15000 BAKIM ÜÇRETİ NEDİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

ben de bugün 59000 tl ye 2012 model e-hdı 112 hp araç aldım. telefon eşleştirme kodu nedir. artı birde araç taki video lara görüntü nasıl aktarıyoruz.

hayirli olsun kazasiz belasiz gunlerde binin insallah ben de 59 a almistim aralikta 1.700 kmdeydi. Sordugunuz sorularla ilgili bilgileri gecmis forum sayfalarinda bulabilirsiniz. Saygilar...

• Araç sahiplerine kasko poliçeleri hakkında hukuksal bir hatırlatma;

Soru : Sigorta şirketinden maddi - manevi bir tazminat istenebilir mi ?

Cevap :Müvekkilim arabasıyla kaza yapıyor. Kaza kendi hatası nedeniyle meydana geliyor ve kazaya karışan başka bir araç yok. Kaza sonucunda umumi felç geçirerek %98 malul hale geliyor. Ferdi Kaza sigorta poliçesi kapsamında teminat limitini sigorta şirketinden istiyor. Ancak sigorta şirketi tamamen haksız ve gerçeğe aykırı olarak kaza anında alkollu olduğu gerekçesiyle teminat kapsamı dışındadır diyerek teminat bedelini ödemiyor.

Dava açılıyor, müvekkilimin alkollü olmadığı ispat ediliyor ve teminat bedeli almaya hak kazanılıyor.Buradaki olay xxx sigorta şirketinin hükümlülüğünü yerine getirmede mahkeme yoluyla ödemeyi seçmesi...

Manevi tazminat poliçede olmalı mı ? : Eğer Sigorta poliçeleri kendilerine özgü hükümlere münhasir olmayıp taraflar arasinda karşılıklı bir ticari sozlesme hükmünde olsa idi bir başka ifadeyle poliçeye kloz olarak konulmuş olsaydı(ki değildir) o zaman açılabilirdi..üçüncü kişiler için konulması ek teminatlar karşılığında mümkün ise çok fayda vardır.

Kasko poliçelerinde araçlarınızın kaskolarını yaptırırken soru sormaktan çekinmeyiniz ve ayblrdija'nın yazılarını okuyunuz lütfen..Bu konuda öncü olan saygıdeğer üstad drsnrky ' ı örnek alınız ve mümkünse ilave ücret karşılığında MANEVİ TAZMİNAT ' i ekleyiniz.

Yukarıdaki bahsettiğim olay 2011-2012 arasında mahkemelerin kararlarından alınmıştır.Bazı sigorta şirketlerinin olaya yaklaşımı açısından ders niteliğindedir.Bizden hatırlatması...Topiğe hediyemiz olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 23 Mart 2013; 0:03:09 >

• quote:

5008 ARTI GARANTİ NASIL OLUYOR NELERİ KAPSIYOR BİLGİSİ OLAN VARMI SAYGILAR VE İLK 15000 BAKIM ÜÇRETİ NEDİR.

Hayırlı olsun.Güle güle kullanınız.Standart garanti şartları gibi hemen hemen aynıdır.Akü değişimi , ampullerin değişimi , amortisör (servisler arasında değişkenlik göstermede 25.000-30.000 km. den sonra )değişiminin ücrete tabi olması vb. olaylar kapsam dışıdır.Yine de verilen garanti araç sahibini korumaktadır.Karar biz tüketicilere kalmıştır.Ama durumunuz müsaitse yaptırmanızda fayda vardır.

Fiyatların sürekli değiştiği bir ülkede kesin bakım rakamlarını vermek zor sayılır.Yine de 300-450 TL. arasında standart bakım ücreti tutabilir diyelim.Yalnız geçmiş sayfalarda bu konular ile ilgili Melodramm , Hewes ve bazı arkadaşların yağ değişimi konusundaki servislerin profesyonelce yaklaşımlarını belirten açıklamalarını DİKKATLE OKUYUNUZ....iYİ FORUMLAR VE HAYIRLI OLSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 22 Mart 2013; 22:42:26 >

• quote:

ben de bugün 59000 tl ye 2012 model e-hdı 112 hp araç aldım. telefon eşleştirme kodu nedir. artı birde araç taki video lara görüntü nasıl aktarıyoruz.

Çok kısa ; Aracınızın teyp menüsünden telefon eşleştirmesini seçtikten sonra telefonunuzun bluetooth tanımlamasını açtıktan sonra birbirlerini tanımasını sağlıyor ve sonrasında da menüye ve telefonunuza aynı rakamları giriyorsunuz.İşlem tamam yazısıyla da oh be diyorsunuz , ne kadar kolaymış.Aynı başka bir telefona resim yollamadaki tanıtımı gibidir.Yine bu konudaki çalışmaları geçmiş sayfalarda , resimli olarak değerli arkadaşlarımızın çalışmalarını bulabilirsiniz...İnşallah yardımcı olmuştur..Fazla detaya giremiyoruz , sayın Ganeja uzun yazıları rahat okuyamıyor....İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 22 Mart 2013; 22:40:19 >
  • quote:

hayırlı olsun eşleştirme kodu 4 tane sıfır aydın bey forumda sorularınızı cevaplar kazasız günler.....

• quote:

hayırlı olsun eşleştirme kodu 4 tane sıfır aydın bey şu an forumda ....sorularınızı cevaplar kazasız günler.....

• quote:

quote:

hayırlı olsun eşleştirme kodu 4 tane sıfır aydın bey forumda sorularınızı cevaplar kazasız günler.....

Elimizden geldiğince......
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Çok kısa ; Aracınızın teyp menüsünden telefon eşleştirmesini seçtikten sonra telefonunuzun bluetooth açtıktan sonra birbirlerini tanımasını sağlıyor ve sonrasında da menüye ve telefonunuza aynı rakamları giriyorsunuz.İşlem tamam yazısıyla da oh be diyorsunuz , ne kadar kolaymış.Aynı başka bir telefona resim yollamadaki tanıtım gibidir.Yine bu konudaki çalışmaları geçmiş sayfalarda resimli olarak değerli arkadaşlarımızın çalışmalarını bulabilirsiniz...İnşallah yardımcı olmuştur..Fazla detaya giremiyoruz , Ganeja uzun yazıları rahat okuyamıyor....İyi forumlar...

uzun yazıları da okuyorum hocam.. sigorta ile ilgili yazınızı okudum faydalı olmuş.... bir taraftan da maçı seyrediyorum ama milli takım çok kötü oynuyor 2 0 galip ama yine de kötü

• quote:

quote:

hayırlı olsun eşleştirme kodu 4 tane sıfır aydın bey şu an forumda ....sorularınızı cevaplar kazasız günler.....

38 derece ateşin izleri hala devam ediyor.Çift banlama oluşmasını hoşgörü ile karşılıyarak hastalığınıza veriyoruz ve çok geçmiş olsun diyoruz.Tez zamanda iyileşirsiniz inşallah...

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.