Şimdi Ara

Peugeot 5008 (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 günlük kullanım sonucu araba hanımdan sınıfı geçti...=))))
    ben zaten daha kullanamadım
    bir şey sormak istiyorum..sabah erkenden hanım arabayı almadan video sisteme bir bakayım dedim...fakat üstündeki on-off düğmesinden açamadım..acaba başka bir yerden mi açmak gerekiyor..uzun bastım..kısa bastım olmadı..(tabii bu işlemi kontak tek tık açıkken-enerji tasarruf modunda denedim...)onu unutmadım yani....=))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 11 Haziran 2011; 13:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar 2 günlük kullanım sonucu araba hanımdan sınıfı geçti...=))))
    bir şey sormak istiyorum..sabah erkenden hanım arabayı almadan video sisteme bir bakayım dedim...fakat üstündeki on-off düğmesinden açamadım..acaba başka bir yerden mi açmak gerekiyor..uzun bastım..kısa bastım olmadı..(tabii bu işlemi kontak tek tık açıkken-enerji tasarruf modunda denedim...)onu unutmadım yani....=))))

video sistem sadece motor çalışıyorken açılabiliyor, kontak tek kademe açıkken malesef açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar 2 günlük kullanım sonucu araba hanımdan sınıfı geçti...=))))

video sistem sadece motor çalışıyorken açılabiliyor, kontak tek kademe açıkken malesef açılmıyor.

dostum yıktın beni...şimdi uzun yol gerekli oldu...
    ilgine teşekkür ederim

• mrh arkadaşlar

flaş flaş flaş peugeot türkiyede fabrika açıyor

bugün hürriyette okudum peugeot fransadaki fabrikalarından birini türkiye veya fasa kaydırmayı planlıyormuş gelecek birkaç sene içinde fabrika yatırımı yapmayı planlıyormuş psa grubu

5008 le hayat çok rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerka48 -- 11 Haziran 2011; 22:53:04 >
  • arkadaşlar 5008 in yol tutuşu bu boyutlarına göre çok iyi...daha önce ford c-max kullanıyordum..fordların zaten yol tutuşu iyidir...ama bu araç ondan büyük olmasına rağmen onun kadar iyi diyebilirim..birde kabın içi sessizlik beni şaşırttı....bundan sonra bir arkadaşın 308 ine bindim..çok farklı
    video bağlantısını bende mevcut olan creative mp 3 player ile yaptım(avi divx de oynatıyor...mp4 yani...) sorunsuz oldu..hemde mp 3 playe r6-7 saat şarj ihtiyacı duymadığı için şu anda güç bağlantısına da fazla ihtiyaç duymuyor...fazlada yer kaplamıyor..arka koltuk cebinde duruyor...sadece ses için bt kulaklıkların şarjının dolmasını bekliyorum..ne dolmazmış yahu... tabii dolması için arabanın çalışıyor olması süreyi uzatıyor..
    bu arada sayfanın en başındaki arkadaşımızın anlattığı gibi video sistemin sesini bluetooth ile arabanın hoplarına veren varmı...? böyle olunca acaba daha önceden eşleştirdiğimiz iphone sesinde problem oluyormu...? veya ıphone eşleşmesi bozuluyormu...? gerçi 4 cihazı eşleştirebiliyoruz ama...
    herkese kazasız sürüşler

• Herkese Selam 5008 severler

Onbeş gün önce Aracım 5008 Premium Pack AutoR6 sedefli beyaz arabamı alark aranıza katıldım. Ben, eşim ve oğlum (2 yaşında) araca aşık olduk desek yeridir. Oğlum tavan camına bakıp Vaaaavvv diyor :)))) Dikiz aynaların kendi kendine kapanıp açılmasını alkışlıyor :)))))

Herkese verdiği bilgiler için teşekkürler. Benim aracımda da sabah silkeleme problemleri oluyor, Osizlerden öğrenip Opetden aldığımız yakıtla alakalı olabilir diye bugün Shell GTL aldım 1 hafta izleyeceğim sounlar azalırsa sizlere haber vereceğim. Ayrıca, Opet den aldığımız mazotla km de ne kadar yaktığını hesapladığımda yaklaşık 28kuruş (karma şehiriçi/dışı) hesapladım. Anladığım kadarıyla diğer arkadaşlar da yaklaşık aynı rakamı bulmuşlar. Bu rakamlar normal mi? sizce. 3008 lerde okuduğum kadarıyla 20-23 kr. arası imiş

Ayrıca servis yazılım yüklemesi için çağırdı ama ilk önce Shell i denemek istiyorum sizler ne yapacaksınız? yada ne yaptınız yazılım yenilemesi yaptırdınız mı?

• Selamlar,
    4 seferdr depoyu Shell V- Power dizel ile doldurdum. Yakit tüketimi olarak birşey fark etmedim ama rolantide titreme kayboldu diyebilirim. Birde sanırım motor sesinde azalma oldu. Fakat Opet'in dizeline göre araçta ilk kalkiş esnasında biraz performans dususu hissettim. Opet'de ile daha atak gibiydi araç.
    Bu hafta Total'in mazotunu aldim bakalım nasılmış. Tecrübelerimi paylaşırım.
  • arkadaşlar dün gece yolculuğu yaptım.çanakkaleye gidip geldim yaklaşık 850 km .çok rahat bir yolculuktu . 110 km sabit hıza ayarladım.150 lira yaktı toplamda.umduğumdan daha az.denemelerime göre en az yaktığı km 100 çkm de 4,5 litre gösterdi.
  • Çocuk arabada film seyretsin diye portable DVD player kullanıyorum, pili 6 ila 8 saat arası gittiği için çoğu zaman çakmak soketi boşta kalıyor; WD gibi medya player'lara göre benve en büyük avantajlarından birisi bu, tabii dergi/gazetelerin verdiği çizgi film VCD/DVD'lerini de doğrudan koyup seyretmek de başka bir avantaj :-)

iPod Classic 160GB'ı sdadece müzik için kullanıyordum, merak edip TV çıkışından araca bağladım ve fena da olmadı. iPod video için bir alternatig oldu ama sanırım DVD player'ı kullanmaya devam edeceğim. Merak edenler için ayarlar ekteki fotoğraftaki gibi. Kesinlikle "authentication chip" özellikli bir kablo kullanmanız gerekiyor.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

• .

Peugeot 5008
  • Bu kablo acaba apple ın orjinal kompozit kablosu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot 5008

Bu kablo acaba apple ın orjinal kompozit kablosu mudur?

Orijinal Apple kablosu değil, onun çok daha ucuzu
    ebay'dan almıştım geçen sene, yanlış hatırlamıyorsam kargo dahil 20USD falan tutmuştu toplam maliyet
  • Eyvallah bir araştırayaım öyleyse teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparhawkisme

quote:

Bu kablo acaba apple ın orjinal kompozit kablosu mudur?

Orijinal Apple kablosu değil, onun çok daha ucuzu
    ebay'dan almıştım geçen sene, yanlış hatırlamıyorsam kargo dahil 20USD falan tutmuştu toplam maliyet

iyi bir çözüm olmuş aslında....media player hem daha büyük...hemde sürekli şarja bağlı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrolmuh

Herkese Selam 5008 severler

Onbeş gün önce Aracım 5008 Premium Pack AutoR6 sedefli beyaz arabamı alark aranıza katıldım. Ben, eşim ve oğlum (2 yaşında) araca aşık olduk desek yeridir. Oğlum tavan camına bakıp Vaaaavvv diyor :)))) Dikiz aynaların kendi kendine kapanıp açılmasını alkışlıyor :)))))

Herkese verdiği bilgiler için teşekkürler. Benim aracımda da sabah silkeleme problemleri oluyor, Osizlerden öğrenip Opetden aldığımız yakıtla alakalı olabilir diye bugün Shell GTL aldım 1 hafta izleyeceğim sounlar azalırsa sizlere haber vereceğim. Ayrıca, Opet den aldığımız mazotla km de ne kadar yaktığını hesapladığımda yaklaşık 28kuruş (karma şehiriçi/dışı) hesapladım. Anladığım kadarıyla diğer arkadaşlar da yaklaşık aynı rakamı bulmuşlar. Bu rakamlar normal mi? sizce. 3008 lerde okuduğum kadarıyla 20-23 kr. arası imiş

Ayrıca servis yazılım yüklemesi için çağırdı ama ilk önce Shell i denemek istiyorum sizler ne yapacaksınız? yada ne yaptınız yazılım yenilemesi yaptırdınız mı?

hayırlı uğurlu olsun....
    bende ilk depomu opetten aldım..ama sorun yok şimdilik

• quote:

Eyvallah bir araştırayaım öyleyse teşekkürler :)

Bir de şeyi sormak istiyorum. 3 kabloyu da bağlamışınız.Ses i hoporlörden alabildiniz mi o bağlantı ile?
  • quote:

quote:

Bir de şeyi sormak istiyorum. 3 kabloyu da bağlamışınız.Ses i hoporlörden alabildiniz mi o bağlantı ile?

sayfanın üstünde yakup beyin analttığı sekilde bağlantı yaparsanız sesi hoplardan alabilirsiniğz..ama sesi bt kulaklıklardan alayım diyorsanız sadece kırmızıyı bağlamanız yeterli...
  • quote:

quote:

http://cgi.ebay.com/AV-USB-Video-Cable-iPhone-3G-3GS-iPod-Touch-Nano-/400138821726?_trksid=p4340.m8&_trkparms=algo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D615848255647553196

Yukarıdaki link işinize yarayacaktır diye tahmin ediyorum. Aracın ses sistemi ile monitörleri Bluetooth ile eşleştirirseniz sesi aracın hoparlörlerinden alabilirsiniz. Bunun için en kolay yöntem şu şekilde:
    * Aracın ses sistemini açın
    * Monitörleri orta on/off tuşuna basarak açın
    * Kabloları taktığınız orta konsoldaki on/off ışığı yanında aynı düğmeye 8-10sn kadar uzun süre basılı tutun
    * O süre sonunda aracın ses sisteminde "RSE Bluetooth bulundu, bağlansın mı" gibi birşey çıkar, "OK" deyip onaylarsanız artık ses aracın hoparlörlerinden gelir.

Peugeot 5008

• Evet aslında bahsettiğiniz yöntem en güzeli..Fakat bluetooth yok ben de...Acaba sonradan araçta olmayan hem bluetooth hem de usb box takılabilir mi
  • quote:

Evet aslında bahsettiğiniz yöntem en güzeli..Fakat bluetooth yok ben de...Acaba sonradan araçta olmayan hem bluetooth hem de usb box takılabilir mi

pekii aracınızda AUX girişi var mı?
    Eğer aux varsa sarı ucu monitörlerin orta konsoldaki soketine, kırmızı ve beyaz ses uçlarını ise RCA-to-3.5mm adaptör ile AUX'a takarak sesi araçtan alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.