Şimdi Ara

Peugeot 5008 (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslanlarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.
    bu arada ufak tefek kazaları dert etmeyin derim onlar araçlarımızın nazarlığıdır,benim araca da bulvarda (köpeği görüp tam da durmuşken )büyük bir köpek sol ön taraftan kafa attı ön tamponun sol tarafında bağlantı yerinde küçük bir açılma oldu Allahtan hzılı değildim ve köpeğin koşarak geldiğini görüp yavaşlamıştım,plastik aksam birkaç yerinden çıkmıştı onları yeniden yerine oturttum sadece bağlantı yerinde küçük bir çatlak görünüyor olsun o da nazarlık...gerçekten araçlarımız çok dikkat çekiyorlar..
    Allah kimseye kaza bela vermesin...
    yakın zamanda garanti uzatan arkadaş var mı?2 yıllık garanti uzatmayı düşünüyorum, izmir ünallarda şubat tatilinde sormuştum 1600 tl gibi bi fiyat vermişlerdi +taksit

5008 le hayat çok rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: jonjonbaba

Az kaldı arkadaşlar dvd bitti sayılır bide vcd yazdırıyım garanti olsun denerken

haydi jonjonbaba dört gözle bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Arkadaşlar verdiğiniğiz tüm detaylı cavaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

şu andaki aracımla bile ticari anlamda bir yük taşımıyorum zaten ve el bebek gül bebek kullanıyoruz

sadece memlekete giderken ve gelirken bagaj dolusu eşyalarımız oluyor o kadar en agır yükümüz 50 cm 50 cm koliler şeklinde kutulanmış bir iki koli diyebilirim dengeli yerleştirilmiş.

gerçekten anlattığınız teknik detaylar ve sorunsuzluk kısmı piyasada oluşturulmak istenen fransız araçları şehir efsanelerine ters bir şekilde.

şu andaki aracımda da bu sorunsuzluk kısmı aynen devam ediyor ve çok memnunum.

özellikle küçük kızım bu koltuk arkasındaki ekran olayına çok hayran kaldı.

ön konsoldaki sitem dvd veya cd filmleri oynatıyormu yoksa başka bir şekilde mi işliyor.

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

saygılarımla.

Arkadaşlar tünaydın.. Bu cd veya dvd izlemek için ön konsaldan faydalanabiliyoruz hiç bi ek ontatıcı olmadan diye biliyorum çünkü yaz başında aracı kuzenime vermiştim ve denediğini arkada film izlediğini söylemişti .. şimdi bende bunu kesinleştirmek için dvd yazdırıyorum inip deneyeceğim bakalım hiç bir oynatıcı olmadan izleyebilecekmiyim ..

keşke mümkün olsa....çok iyi olur
    kuzeninizin iphonesi falan varsa kurcalarken blutooth üzerinden arka konsol ile eşleştirmiştir belki..iphone içindeki filmleri izlemiştir..yoksa ön konsoldaki teyp ile arka monitorlarin eşleşmesi mümkün değil diye biliyorum

arka tarafta alici yok ki sadece ses icin verici var ayrica bluetooth goruntu aktarimi icin yetersiz bir sistem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Arkadaşlar verdiğiniğiz tüm detaylı cavaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

şu andaki aracımla bile ticari anlamda bir yük taşımıyorum zaten ve el bebek gül bebek kullanıyoruz

sadece memlekete giderken ve gelirken bagaj dolusu eşyalarımız oluyor o kadar en agır yükümüz 50 cm 50 cm koliler şeklinde kutulanmış bir iki koli diyebilirim dengeli yerleştirilmiş.

gerçekten anlattığınız teknik detaylar ve sorunsuzluk kısmı piyasada oluşturulmak istenen fransız araçları şehir efsanelerine ters bir şekilde.

şu andaki aracımda da bu sorunsuzluk kısmı aynen devam ediyor ve çok memnunum.

özellikle küçük kızım bu koltuk arkasındaki ekran olayına çok hayran kaldı.

ön konsoldaki sitem dvd veya cd filmleri oynatıyormu yoksa başka bir şekilde mi işliyor.

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

saygılarımla.

Arkadaşlar tünaydın.. Bu cd veya dvd izlemek için ön konsaldan faydalanabiliyoruz hiç bi ek ontatıcı olmadan diye biliyorum çünkü yaz başında aracı kuzenime vermiştim ve denediğini arkada film izlediğini söylemişti .. şimdi bende bunu kesinleştirmek için dvd yazdırıyorum inip deneyeceğim bakalım hiç bir oynatıcı olmadan izleyebilecekmiyim ..

Tam olarak nasil yapmayi dusundugunuzu yazarsaniz mumkun olup olmadigini soyliyeyim, ancak soyle mumkun olur aracin orjinan teyibi DVD oynatiyorsa ve bisekilde kablo ile arka konsola iceriden bagliysa...

• Yok arkadaşlar alamadım görüntü sinyal yok diyo dondum ayazdan 2 cd denedim vcd de okuyo cd yi parça listesi alındı falan diyo ama yok görüntü , dvd de ise cd ilk takışta okuyo ekranda hiç bi değişiklik olmuyo cd bi süre sonra çıkıp geri giriyo .. belkide ben yapamadım bilmiorum .. ama kuzene falan sorup iyice araştırıcam bu işi .. usb girişinden flasha film atıpta denenebilir belki bu yol .. aracın konsoluna iyi hakim olan arkadaşlar bi araştırın belkide ben yapamadım .. anlıcanız yalnış alarm
  • Bu da bizim ki...

Peugeot 5008
  • mry_82, aracınız hayırlı olsun,
    dennis65, ganeja, çok sağolun iyi dilekleriniz için İhşallah kimseyi atlamamışımdır.
  • quote:

Yok arkadaşlar alamadım görüntü sinyal yok diyo dondum ayazdan 2 cd denedim vcd de okuyo cd yi parça listesi alındı falan diyo ama yok görüntü , dvd de ise cd ilk takışta okuyo ekranda hiç bi değişiklik olmuyo cd bi süre sonra çıkıp geri giriyo .. belkide ben yapamadım bilmiorum .. ama kuzene falan sorup iyice araştırıcam bu işi .. usb girişinden flasha film atıpta denenebilir belki bu yol .. aracın konsoluna iyi hakim olan arkadaşlar bi araştırın belkide ben yapamadım .. anlıcanız yalnış alarm

dostum bunu yapmayacaktın,yanlış alarm demiyecektin..

şaka bir yana bize iyi heyecan yaşattın...

• quote:

Orijinalden alıntı: miji

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

MAŞALLAH YAKIŞIKLIYA.. ARKADAŞLAR HAKKETEN 5008 GÜZEL ARABA YAHU İNSANIN BAKTIKSA BAKASI GELİYOR..

• quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

maşallah, kazasız belasız sürün. bir tane de beyaz 5008 alasım geldi.
  • quote:

Yok arkadaşlar alamadım görüntü sinyal yok diyo dondum ayazdan 2 cd denedim vcd de okuyo cd yi parça listesi alındı falan diyo ama yok görüntü , dvd de ise cd ilk takışta okuyo ekranda hiç bi değişiklik olmuyo cd bi süre sonra çıkıp geri giriyo .. belkide ben yapamadım bilmiorum .. ama kuzene falan sorup iyice araştırıcam bu işi .. usb girişinden flasha film atıpta denenebilir belki bu yol .. aracın konsoluna iyi hakim olan arkadaşlar bi araştırın belkide ben yapamadım .. anlıcanız yalnış alarm

yanlış alarm haydi dağılın

• quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

valla hocam satın gitsin fiestayı...bir tane beyaz 5008"de buz mavisinin yanına yakışır hani..

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

valla hocam satın gitsin fiestayı...bir tane beyaz 5008"de buz mavisinin yanına yakışır hani..

sonra hanımla her gün kavga ederiz kim beyazı sürecek diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

tek derdiniz o olsun.. birgün biriniz bir gün biriniz kullansın..demokrasilerde çareler bitmezmiş..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

tek derdiniz o olsun.. birgün biriniz bir gün biriniz kullansın..demokrasilerde çareler bitmezmiş..

Ayıntek günlerini kapın, tek gün daha çok hem 4 yılda bir 29 şubat da var<

• quote:

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

Teşekkürler cümlemize, kaza bela vermesin...

• quote:

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

MAŞALLAH YAKIŞIKLIYA.. ARKADAŞLAR HAKKETEN 5008 GÜZEL ARABA YAHU İNSANIN BAKTIKSA BAKASI GELİYOR..

Bir mukabele herkesinkine maaşallah...

• quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

Allah nazardan korusun.çok güzel görünüyor.
  • quote:

quote:

yanlış alarm haydi dağılın

Bu konuda benim çözümüm şu, en az kablo ve en pratik yolun bu olduğunu düşünüyorum, tabi iPhone şart değil çoğu akıllı telefonla yapılabilir...

Avplayer ı şideetle tavsiye ederim wireless veya USB ile videoyu iPhona atıyorsunuz hangi format olursa olsun seyrediyorsunuz ses de bluetoothla iPhone dan aracın hoparlörlerine...istenirse kulaklıklara...

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

• quote:

Orijinalden alıntı: mry_82

quote:

Bu da bizim ki...

Peugeot 5008

Allah nazardan korusun.çok güzel görünüyor.

Teşekkürler hepimizinkini korusun....

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.