Şimdi Ara

Peugeot 5008 (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drsnrky

Arkadaşlar bu arada 3008 ve 5008 sayfaları peugeot içinde aldı başını gidiyor. 3008 sayfası 5008 e oranla 1.5 kat daha fazla okunmuş olmasına rağmen 5008in yazılı sayfası daha fazla. Bu da 5008 kullanıcılarının forumda daha aktif olduğunu gösteriyor.

3008 kullanıcısı olmama rağmen her iki forumu da takip ediyorum. Özellikle son bir ayda 5008 forumu diğerlerini ciddi farkla solladı. Sizleri tebrik ediyor ve güzel günlerde kazasız sürüşler diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamtydamty

quote:

Arkadaşlar bu arada 3008 ve 5008 sayfaları peugeot içinde aldı başını gidiyor. 3008 sayfası 5008 e oranla 1.5 kat daha fazla okunmuş olmasına rağmen 5008in yazılı sayfası daha fazla. Bu da 5008 kullanıcılarının forumda daha aktif olduğunu gösteriyor.

3008 kullanıcısı olmama rağmen her iki forumu da takip ediyorum. Özellikle son bir ayda 5008 forumu diğerlerini ciddi farkla solladı. Sizleri tebrik ediyor ve güzel günlerde kazasız sürüşler diliyorum.

teşekkür ediyoruz. sizin forum da gerçekten başarılı. iyi forumlar

• Ben de 508 kullanıcısı olarak 5008 sayfasını daha çok takip ediyorum. Bizim sayfada pek paylaşım sevilmiyor gibi. Açıkçası bu sayfada araç dışında da birçok konu konuşuluyor.

Drsnrky, kar pençeniz hayırlı olsun. Ben de snowwolf marka kar paleti aldım. Takması ilk sefer biraz uğraştırsada (ben sizin gibi uyanıklık yapıp alırken uygulatmadım), daha sonra ki uygulamalarımda 5 dk gibi bir sürede iki lastiğe de takabildim. Karda da kullandım, gayet performansını beğendim, 40km gibi bir hızda asfalt ve ıslak bir yolda da konfordan taviz vermemiş oluyorsunuz, daha yüksek hızlarda eğer yerdeki kar az ise aracınızda zıngırdamalar başlıyor. Kar çok ise yumuşak bir sürüş ortaya çıkıyor. 3008 forumunda dtvolkanozbay isimli forum üyesi kar paletini koparttırmış ve memnun olmamış(bu konuda kendisi ile yazışmamız var 3008 sayfası - 70. sayfa). Ben ürünün en alt gamından bir üst olan classic serisinden aldım. Açıkçası en alt ürün gamının daha hafif araçlarda makul olacağı düşüncesindeyim. Ben ürünü 200TL'ye aldım ancak araştırılsa daha ucuza alınabilinir.

Bu arada yarın mümkünse Şançelik'e gitmeyi düşünüyorum. Siz de müsaitseniz orada buluşabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Orijinalden alıntı: odethefam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: erceerce

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Burda çoğu kişinin gözünden kaçan ama kaza durumlarında sizi madur etmeyecek Kasko anlaşma maddelerinden bahsetmek istiyorum.
    Kasko sözleşmelerinde (firmaya göre değişir) Hasarsızlığınızı bozmadan senede 1 kereye mahsus hasar karşılama kısmı vardır.Eğer siz buna dikkat emez iseniz hasarsızlığınızı bozabilir ve hiç yok yere bir sonraki sene fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu 1 kez muafiyeti 2ye de çıakrtabiliyorsunuz. Benim 3008 aracımda %50 hasarsızlık indirimli,Sınırsız teminat bedelli , 2 kez hasar karşılamalı ve %15 deprem muafiyesiz anadolu sigortada nakit 930 TL (1010 taksitli) ye yaptırdım. Sınırsız teminat bedelli yaptırdım çünkü şuandaki piyasadaki lüks araçların bedeli 350-400.000tlden başlıyor. (34 yaş, 2011 allure hdi auto 6r) Bu arada şöyle söyliyim 200.000 teminat bedelli poliçe ile 1.5 trilyon arasında 7TL ,2.5 trilyonluk ile 9 TL sınırsız teminatlı poliçe ile 12 TL oynuyor. Mesela Axa da kaza sonrasında her kaza başına kademeniz düşüyor %50 den %40 a mesela. kesin ondada korumak için ekstra bir madde vardır. Ben bu bilgileri geçen ay kaskomu yenilediğim zaman ögrendim ,ve tüm maddeleri tek tek gözden geçirdim.
    Kasko firmalarından aldığım fiyatlar 1010 ile 1540 tl arasında değişiyordu. İşlem kolaylığı için servisinizin kasko firmalarının hangileriyle anlaşması olduğunuda sorun.
    Temennim kazasız sürüşler ama şehir hayatı istemesenizde olabilyor malesef...

ben daha 10 gün önce kaskodan arabamın lastiğini değiştirmiştim tabi hasarsızlığını bozarak..birşey mi kaçırdım ne..

Hasarsızlığın bozulunca galiba biraz öyle olmuş.Poliçeni yeniden gözden geçir bakalım ama bu saatten sonra çok zor herhalde hasarsızlık konusunu geri almak.Hatta Hewes kardeşimizde askere gitmeden önce poliçesini yeniletmişti ve oda senede 1 kere hasarsızlık kullanma hakkım baki diyede özellikle belirtmişti yanılmıyorsam.O da Anadolu sigortaya aynı rakamlar civarında yaptırmıştı.İnşallah sorunsuz bir şekilde kasko sigorta olayını çözebilmen dileğiyle..

mini hasarlar diye geçer ve poliçelerin ilgili bölümlerinde açıklanır bu. benim 5008 in cam tavanında çatlak oluştu :) açıkçası bayii darbe var diyor ama o kadar ince bir kesitte nasıl ve neyin darbe oluşturduğu konusunda beni ikna edemedilerse de kasko poliçemdeki senede bir defa ücretsiz cam değişimi hakkımı cam tavanda kullanmayı kabul ettim. dilekçemi yazarkende özellikle bu hakkıma atıfta bulundum ve hasarsızlığımın bozulmadan işlem yapılmasını talep ettiğimi bildirdim. bu taleple işlemi başlattıkları için hasar vs konusuna giremezler artık :) değerli arkadaşlarımızın söylediği gibi poliçe üzerindeki bazı büyük teminatların poliçe rakamına etkisi küçük oluyor. sonuçta sigorta acentelerinin / firmalarının bir görevi de istediğiniz sigorta kapsam ve içeriğinin hangi maliyetlere geldiğini bizlere iletmesi. onların ilettiklerini almak zorunda değiliz / değilsiniz.

Yazınızı okurken aklıma geldi.Arkadaşın bahsettiği mini hasarlar konusu değil diye algılamıştım.Acaba benmi yanlış anladım.Sizinde dediğiniz gibi mini hasarsızlık konusu hemen hemen herkesce bilinen maddeler.En azından poliçelerde birkaç senedir standart var.Arkadaşımızın bahsettiği buysa eğer bence mini hasarsızlık olarak belirtebilseydi daha iyi olabilirdi.Ama yazılanlar arasında bir farklılık var gibi.Mini hasarlar başka birşey ;hasarsızlığınızı bozmadan bir kereye mahsusu hasar karşılama kısmı vardır şeklinde yazmak başka birşeydir.Bende aslında sizin dediğiniz gibi bilmekteydim ama arkadaşın yazısına istinaden demekki bilmediğim anlaşmalar varmış diye düşünmeye başlamıştım.

Sayın ayblrdija,
    cam değişimi için senede bir kereye mahsus olan bir konu. bu da hasarsızlığı etkilemeyen 5 cm e kadar boyalı/boyasız düzeltmeler. yok işte 50 kr büyüklüğünde sigara yanığı vs bunlar poliçelerde ayrıntılı olarak yazılır. ilk yıl araç pert olursa fiyata bakılmaksızın sıfırı sağlanır yada sağlanmaz :) üniversite de okurken sigortacılık yapmıştım :) arada çok ince yazılar olur ve sürekli değişir. o nedenle iyi okumak sormak ve doğru yanıt aldığından emin olmak (aslında poliçede en net yer; prim ödemesi ve karşılığı satılan risk tutarlarıdır)

• Yeni ticaret kanununa göre 12 puntodan küçük yazılardan bildiğim kadarıyla kimse sorumlu tutulamaz, bundan dolayı biçok banka kredi kartı sözleşmelerini yenilemek için müşterilerini şubelere çağırıp kendilerini kurtarmak istemişlerdi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Burda çoğu kişinin gözünden kaçan ama kaza durumlarında sizi madur etmeyecek Kasko anlaşma maddelerinden bahsetmek istiyorum.
    Kasko sözleşmelerinde (firmaya göre değişir) Hasarsızlığınızı bozmadan senede 1 kereye mahsus hasar karşılama kısmı vardır.Eğer siz buna dikkat emez iseniz hasarsızlığınızı bozabilir ve hiç yok yere bir sonraki sene fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu 1 kez muafiyeti 2ye de çıakrtabiliyorsunuz. Benim 3008 aracımda %50 hasarsızlık indirimli,Sınırsız teminat bedelli , 2 kez hasar karşılamalı ve %15 deprem muafiyesiz anadolu sigortada nakit 930 TL (1010 taksitli) ye yaptırdım. Sınırsız teminat bedelli yaptırdım çünkü şuandaki piyasadaki lüks araçların bedeli 350-400.000tlden başlıyor. (34 yaş, 2011 allure hdi auto 6r) Bu arada şöyle söyliyim 200.000 teminat bedelli poliçe ile 1.5 trilyon arasında 7TL ,2.5 trilyonluk ile 9 TL sınırsız teminatlı poliçe ile 12 TL oynuyor. Mesela Axa da kaza sonrasında her kaza başına kademeniz düşüyor %50 den %40 a mesela. kesin ondada korumak için ekstra bir madde vardır. Ben bu bilgileri geçen ay kaskomu yenilediğim zaman ögrendim ,ve tüm maddeleri tek tek gözden geçirdim.
    Kasko firmalarından aldığım fiyatlar 1010 ile 1540 tl arasında değişiyordu. İşlem kolaylığı için servisinizin kasko firmalarının hangileriyle anlaşması olduğunuda sorun.

ben daha 10 gün önce kaskodan arabamın lastiğini değiştirmiştim tabi hasarsızlığını bozarak..birşey mi kaçırdım ne..

Hasarsızlığın bozulunca galiba biraz öyle olmuş.Poliçeni yeniden gözden geçir bakalım ama bu saatten sonra çok zor herhalde hasarsızlık konusunu geri almak.Hatta Hewes kardeşimizde askere gitmeden önce poliçesini yeniletmişti ve oda senede 1 kere hasarsızlık kullanma hakkım baki diyede özellikle belirtmişti yanılmıyorsam.O da Anadolu sigortaya aynı rakamlar civarında yaptırmıştı.İnşallah sorunsuz bir şekilde kasko sigorta olayını çözebilmen dileğiyle..

mini hasarlar diye geçer ve poliçelerin ilgili bölümlerinde açıklanır bu. benim 5008 in cam tavanında çatlak oluştu :) açıkçası bayii darbe var diyor ama o kadar ince bir kesitte nasıl ve neyin darbe oluşturduğu konusunda beni ikna edemedilerse de kasko poliçemdeki senede bir defa ücretsiz cam değişimi hakkımı cam tavanda kullanmayı kabul ettim. dilekçemi yazarkende özellikle bu hakkıma atıfta bulundum ve hasarsızlığımın bozulmadan işlem yapılmasını talep ettiğimi bildirdim. bu taleple işlemi başlattıkları için hasar vs konusuna giremezler artık :) değerli arkadaşlarımızın söylediği gibi poliçe üzerindeki bazı büyük teminatların poliçe rakamına etkisi küçük oluyor. sonuçta sigorta acentelerinin / firmalarının bir görevi de istediğiniz sigorta kapsam ve içeriğinin hangi maliyetlere geldiğini bizlere iletmesi. onların ilettiklerini almak zorunda değiliz / değilsiniz.

Yazınızı okurken aklıma geldi.Arkadaşın bahsettiği mini hasarlar konusu değil diye algılamıştım.Acaba benmi yanlış anladım.Sizinde dediğiniz gibi mini hasarsızlık konusu hemen hemen herkesce bilinen maddeler.En azından poliçelerde birkaç senedir standart var.Arkadaşımızın bahsettiği buysa eğer bence mini hasarsızlık olarak belirtebilseydi daha iyi olabilirdi.Ama yazılanlar arasında bir farklılık var gibi.Mini hasarlar başka birşey ;hasarsızlığınızı bozmadan bir kereye mahsusu hasar karşılama kısmı vardır şeklinde yazmak başka birşeydir.Bende aslında sizin dediğiniz gibi bilmekteydim ama arkadaşın yazısına istinaden demekki bilmediğim anlaşmalar varmış diye düşünmeye başlamıştım.

Merhaba,
    Bahsettiğim Mini hasar değil,onun zaten kapsamı belli. 10cm ufak hasarlar. Bu senede 1 kez kaza yaparsanız hasarsızlığınızı bozmadan hasarı karşılıyor ve poliçenizde bu opsiyonu isterseniz ikiye çıkartabiliyorsunuz. Bu ikisi farklı şeyler,malesef yıllardır araç kullanıyorum poliçe yapılırken genelde tanıdık acentalara güvendim,gerçi yanlış birşey yapmadılar ama 3 , 5 tl ek maliyetle riskleri azaltabileceğimi görünce şaşırmadım değil. Hata bizde elimize alıp okumuyoruz ,karşılaştırmıyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: miji

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EFEKARE

Arkadaşlar Merhaba Herkese,

Bir konuda bilgisi olan arkadaşlarda danışmak istiyorum.5008 çok begendiğim ve 6 aydır takip ettiğim bir araç.Daha öncede yazmıştım hala 407 araç sahibiyim hali hazırda.5008 aracın tüm yönlerini begeniyorum.Tek begenmediğim ve çözüm üretmeye çalıştıgım konu ve yardım istediğim konu şudur.5008 in kumaş kaplama koltuklarını özellikle gri ve siyah tonu olanları bence bir felaket arabanın tüm donanımı ve diğer muhteşem detaylarınna yakışmıyor.Kısmetse 1 ay içerisinde ikinci el veya sıfır sedefli beyaz bir 5008 e kavuşacagım.Kendimce sorun olarak gördüğüm kumaş koltuklara çözüm olarak deri döşeme ( açık gri veya krem-bej türü )yaptıracagım. Cevap aradıgım konu şudur yaptıran varsa memnun mu birde deri kaplamada kapı araları, torpido altları ve ayak yanlarıda yapılabiliyormu.Ve ayrıca deri kaplatma aracın orjinalliğini bozarmı.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın :) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

deri kaplama yapanlar kapı panellerini kaplayabiliyor, ama torpido altını bilmiyorum

edit:

aşağıdaki linkte 307 sine kaplama yaptıran biri var, konunun bazı sayfalarında torpido kaplanıyordu. size fikir verebilir

http://forum.donanimhaber.com/m_18940568/mpage_108/key_/tm.htm

Ben alırken orjinal deri koltuklu model yoktu benim için deri olmazsa olmazların arasında olduğundan satın alırken serviste yaptırıp öyle teslim aldım, gerçek deri değil ve koltuk ısıtma yok ama çok kaliteli bir vinil deri ve gayet memnunum 1000TL fark ödedim ankara ABC de...aracmın içi gri siyah olduğundan gri yaptırdım 7 adet koltuk dışında 1. ve 2. sıra kapı kollarınıda kapladılar fiyata dahil olarak...

fotolarını ekleyeceğim...

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Fotolarınızı eklerseniz süper olur :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    Bahsettiğim Mini hasar değil,onun zaten kapsamı belli. 10cm ufak hasarlar. Bu senede 1 kez kaza yaparsanız hasarsızlığınızı bozmadan hasarı karşılıyor ve poliçenizde bu opsiyonu isterseniz ikiye çıkartabiliyorsunuz. Bu ikisi farklı şeyler,malesef yıllardır araç kullanıyorum poliçe yapılırken genelde tanıdık acentalara güvendim,gerçi yanlış birşey yapmadılar ama 3 , 5 tl ek maliyetle riskleri azaltabileceğimi görünce şaşırmadım değil. Hata bizde elimize alıp okumuyoruz ,karşılaştırmıyoruz..

Konu anlaşılmıştır.Bilgilerinize göre yazınızı doğru anlamışım demek ki.Tekrar teşekkürler .Poliçe tazelenirken muhakkak okunması gereken maddeler arasında.

• Maalesef aracıma kapıda uyku halinde iken arka çamurluğa birisi sürtmüş.20 cm. civarında orta derinlikte bir çizik oluşmuş.Belki pasta ile çıkabilir yoksa da yeni bir nazarlığımız daha oldu diyeceğiz.Allah cümlemizi daha beterlerinden korusun.Sağlıcakla kalınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

Ben de 508 kullanıcısı olarak 5008 sayfasını daha çok takip ediyorum. Bizim sayfada pek paylaşım sevilmiyor gibi. Açıkçası bu sayfada araç dışında da birçok konu konuşuluyor.

Drsnrky, kar pençeniz hayırlı olsun. Ben de snowwolf marka kar paleti aldım. Takması ilk sefer biraz uğraştırsada (ben sizin gibi uyanıklık yapıp alırken uygulatmadım), daha sonra ki uygulamalarımda 5 dk gibi bir sürede iki lastiğe de takabildim. Karda da kullandım, gayet performansını beğendim, 40km gibi bir hızda asfalt ve ıslak bir yolda da konfordan taviz vermemiş oluyorsunuz, daha yüksek hızlarda eğer yerdeki kar az ise aracınızda zıngırdamalar başlıyor. Kar çok ise yumuşak bir sürüş ortaya çıkıyor. 3008 forumunda dtvolkanozbay isimli forum üyesi kar paletini koparttırmış ve memnun olmamış(bu konuda kendisi ile yazışmamız var 3008 sayfası - 70. sayfa). Ben ürünün en alt gamından bir üst olan classic serisinden aldım. Açıkçası en alt ürün gamının daha hafif araçlarda makul olacağı düşüncesindeyim. Ben ürünü 200TL'ye aldım ancak araştırılsa daha ucuza alınabilinir.

Bu arada yarın mümkünse Şançelik'e gitmeyi düşünüyorum. Siz de müsaitseniz orada buluşabiliriz.

Bende snowwolf aldim, daha dogrusu bu hafta siparisini verdim, bugun elime gececek. seninki ile ayni urun, classic modeli. Ben online siteden aldim arac icin baska eksiklerim ile birlikte.. Internette birkac videosunu izledikten sonra tamam dedim aracta bulunsun.
    Normalde kar yagdiginda araci kullanmiyorum ama acil bir durum olursa diye yanimda bulunsun diye aldim, sonucta ne zaman ne olacagini bilmiyoruz. Internette indirimliydi 130 liraya falan geldi bana..

Sen denemissen ve memdun kalmissan benim icim artik daha rahat :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

Ben de 508 kullanıcısı olarak 5008 sayfasını daha çok takip ediyorum. Bizim sayfada pek paylaşım sevilmiyor gibi. Açıkçası bu sayfada araç dışında da birçok konu konuşuluyor.

Teşekkürler, snowwolf benim diğer alternatifimdi, tercihimi pençeden yana kullandım, size de hayırlı olsun.

Yarın bir engel çıkmazsa buluşabiliriz. Bu arada ailenizin yeni ferdine Allah sağlıklı, mutlu, uzun ömür versin. Analı babalı büyütsün minik delikanlıyı.

• gerçekten 5008 sayfasının hızına insan bazen yetişemiyor..1 gün girmedim foruma 2 sayfa birikmiş neredeyse okunacak..
  • quote:

Maalesef aracıma kapıda uyku halinde iken arka çamurluğa birisi sürtmüş.20 cm. civarında orta derinlikte bir çizik oluşmuş.Belki pasta ile çıkabilir yoksa da yeni bir nazarlığımız daha oldu diyeceğiz.Allah cümlemizi daha beterlerinden korusun.Sağlıcakla kalınız..

Abi gecmis olsun ya, bu aralar senin uzerinde sanki nazar var gibime geliyor, bu son 2 haftaki 2. olay diye hatirliyorum..
    Ama canini sikma maalesef istanbulda bu tur olaylar basimiza geliyor, insanlar sanki hic birsey olmamis gibi yollarina devam ediyorlar :(

bu arada melodramm, birkac gundur siteye giremiyordum, sana da gecmis olsun..

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Maalesef aracıma kapıda uyku halinde iken arka çamurluğa birisi sürtmüş.20 cm. civarında orta derinlikte bir çizik oluşmuş.Belki pasta ile çıkabilir yoksa da yeni bir nazarlığımız daha oldu diyeceğiz.Allah cümlemizi daha beterlerinden korusun.Sağlıcakla kalınız..

sevgili ayblrdija çok geçmiş olsun..gerçekten forumdan birinin arabasının başına gelen aksiliğe kendi arabasıymış gibi üzülüyor insan..
  • quote:

drsnrky formun bu kadar hızlı ilerlemesinde özellikle sizin emeğiniz çok..maşallah her tarafa yetişiyorsunuz..bu arada hewes gelince 5008 sayfasının hızını düşünemiyorum bile..
  • quote:

quote:

drsnrky formun bu kadar hızlı ilerlemesinde özellikle sizin emeğiniz çok..maşallah her tarafa yetişiyorsunuz..bu arada hewes gelince 5008 sayfasının hızını düşünemiyorum bile..

teşekkürler sayın tttnet.net, hewes gelince bayrağı elimizden alacak, sabırsızlanıyordur şimdi. Hewesten sonra sayın ayblrdija epey hızlandırmıştı forumu, sırayla nöbetleşiyoruz.

• Cevaplarını ve yardımlarını esirgemeyenlere çok teşekkürler. Cam tavanına film çektiren oldumu hiç yada sakıncası olurmu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

Cevaplarını ve yardımlarını esirgemeyenlere çok teşekkürler. Cam tavanına film çektiren oldumu hiç yada sakıncası olurmu sizce?

cam tavana filimi ben serviste sormuştum..gerek yok demişlerdi(zaten koyu renk cam tavan iyice karartmamak lazım arabanın içini diye düşünüyorum)..sebebini sormadım ama..
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler sayın tttnet.net, hewes gelince bayrağı elimizden alacak, sabırsızlanıyordur şimdi. Hewesten sonra sayın ayblrdija epey hızlandırmıştı forumu, sırayla nöbetleşiyoruz.

evet sayın ayblrdija"de çok hızlı bir giriş yapmıştı foruma..ama bu aralar eskisi kadar hızlı değil biraz boşladı mı ne.. hewes eminim bir an önce askerliğini bitirip gelmek ve paylaşım yapmak için sabırsızlanıyordur..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cev_ned

Cevaplarını ve yardımlarını esirgemeyenlere çok teşekkürler. Cam tavanına film çektiren oldumu hiç yada sakıncası olurmu sizce?

cam tavana filimi ben serviste sormuştum..gerek yok demişlerdi(zaten koyu renk cam tavan iyice karartmamak lazım arabanın içini diye düşünüyorum)..sebebini sormadım ama..

Cam tavana bence de film yaptırmaya gerek yok. Zaten koyu cam. Ama forumu okudukça arabaya para harcayasım geliyor. Oğlum içi açık renk kumaş döşeme olan aracımızın koltuklarını iyice mundar etsin sanırım seneye bahar aylarında deri döşeme yaptıracağım.

Aldıktan sonra aracına deri koltuk uygulaması yaptıran olduysa resimlerini paylaşabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.