Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
37.537
Cevap
147
Favori
1.647.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melodramm

Kismen uyumlu bir cihazdır.
    Aracınız kac model?

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    2012 model. Amaç arka tarafı bağımsız bir sistem kurmak ama sanırım bunun için tek yol bir android media player tarzı birşeyi takmak olacak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spearofdestiny

2012 model. Amaç arka tarafı bağımsız bir sistem kurmak ama sanırım bunun için tek yol bir android media player tarzı birşeyi takmak olacak galiba.

Alıntıları Göster
    Kismen uyumlu android uniteler de kullanabilirsiniz.
    2009 ve 2010 larda bu üniteler kullanıldığında araç bilgi mesajlarını göremiyoruz.
    Ancak 2011 ve sonrası modellerde araç bilgileri km ve devir saati arasındaki ekrandan görüldüğü için kısmen uyumlu cihazları kullanabiliyoruz.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,
    Birkaç sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Eşime 2018 üstü 5008 almayı düşünüyorum, aile arabası olarak kullanacağız. GT line paketini düşünüyoruz.
    1.6 motor bu koca arabaya yetiyor mu? aklımdaki en büyük soru bu.
    Araçta kronik bir sorun varmıdır? Şuan ikinci el 50bin km deki arabalar 255bin tl den başlıyor. Bu fiyata değer bir araç mı?
    Tavsiyeleriniz varmıdır?
  • Selamlar,

Devrim başkan daha önce "Auto Park Fren" özelliğini kapattığın oldumu, multimedia ekranı sök tak yapmıştım kapandı ama nasıl oldu anlamadım!

Başına gelen yada tekrar açmak için çözümü bilen varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CxOm -- 21 Şubat 2020; 11:1:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

Selamlar,

Devrim başkan daha önce "Auto Park Fren" özelliğini kapattığın oldumu, multimedia ekranı sök tak yapmıştım kapandı ama nasıl oldu anlamadım!

Başına gelen yada tekrar açmak için çözümü bilen varmıdır?
    Araç 2010 model sanırım.
    Cyclone2 arac ayarlarından park freni seçeneğini aktive etmeniz yeterli olur.

Iyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    2010 evet,
    benim cihaz Android, ne orjinal cihazda nede android cihazda açma kapama ayarı yok, bunca yıl el frenini otomatik çeken-bırakan araçta şimdi bi garip oldum valla. Ne büyük kolaylıkmış...

Servis yolu gözüktü belkide =)
  • Arka ekranlar için kullandığınız cihazları yazabilir misiniz? Çinde güzel ürünler mevcut ama vergi sebebiyle yerel pazardan almak bekleme açısından daha mantıklı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Cevap için teşekkürler. Mevcut kendi ekranıyla kullanmaya devam :)

• Herkese selamlar,

Uzun zamandır uğrayamıyordum buralara askerlik vs. derken,
    Malumunuz yurtdışında yaşıyorum ve araçla Türkiye'ye gelme planım vardı.
    Varşova-İstanbul Ümraniye güzergahında 2200 km araç kullandım.
    Çok şükür sağ salim ulaştık gelirken araba full yüklüydü 2 şöför ve 6-7 valizle beraber 5.7 litre ortalama ile memlekete girdim.
    Dönüşte 3 kişi ve yine 6-7 valizle dönüş yaptık bu sefer 6 litre ortalama yakaladık.
    Birçok insanın bu arabayla gidilmez o yol zulüm olur vs söylemlerine aldırmadan inanılmaz rahat ve konforlu bir şekilde gidip geldim.
    Gerçekten yolda bizi de hiç üzmedi neredeyse kontak kapatmadan gidip geldik.
    Bana tekrardan ne kadar doğru bir karar verdiğimi kanıtlamış oldu,1.5 hafta sonra tam 1 yıllık 5008 kullanıcı olacağım aşağı yukarı 70.000 km yapmış bulunmaktayım hiç bir gün beni pişman etmedi 220.000 km yi devirmiş bir araçtan bahsediyoruz bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

2010 evet,
    benim cihaz Android, ne orjinal cihazda nede android cihazda açma kapama ayarı yok, bunca yıl el frenini otomatik çeken-bırakan araçta şimdi bi garip oldum valla. Ne büyük kolaylıkmış...

Servis yolu gözüktü belkide =)
    Servislik bir durum yok.
    Orijinal ünite yada cyclone2 ile ayar yapılır.

Iyi forumlar...

• Yukarıdaki postlarda kendimce yaptığım bir uygulamayı paylaşmıştım. Uydu alıcı kısmı bozuk ama media playeri çalışan bir hd uydu alıcısından. Amatörce ama iş görüyor. Kulaklıklardan ise sadece birisini bağlayabildim. Ekranların ikisi de aktif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berikm

Yukarıdaki postlarda kendimce yaptığım bir uygulamayı paylaşmıştım. Uydu alıcı kısmı bozuk ama media playeri çalışan bir hd uydu alıcısından. Amatörce ama iş görüyor. Kulaklıklardan ise sadece birisini bağlayabildim. Ekranların ikisi de aktif.
    Evet gördüm elinize sağlık.

Ben aşağıdaki cihazı buldum. Bundan sipariş verip işi bitireceğim.

https://www.aliexpress.com/item/32857464369.html?spm=a2g0o.cart.0.0.277e3c007U2id4&mp=1

• quote:

Evet gördüm elinize sağlık.

Ben aşağıdaki cihazı buldum. Bundan sipariş verip işi bitireceğim.

https://www.aliexpress.com/item/32857464369.html?spm=a2g0o.cart.0.0.277e3c007U2id4&mp=1

Alıntıları Göster
    Bu ürün yerine sari sayfalardan ikinci el media player almanızı tavsiye ederim.
    Yarı fiyatına maliyet ve beklememe garantisi.

Iyi forumlar...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-ucuza-temiz-sorunsuz-western-digital-tv-hd-media-player-794307312/detay

Benim araçta (2010 PP) orijinal cihazda o ayar yok, kullandığım android cihazda olmakla birlikte aktif-pasif yapılamıyor. Cyclone çevremde (İstanbul, Çekmeköy-Ümranye-Sancaktepe) kullanan varmı bilmiyorum, onunla denenebilir belki.

El ile çek-bırak devam ediyorum şimdilik.

vesile olacak "arduino can bus shield" işine gireceğim galiba, park sensörlerinin sinyallerini okuyup cihazda göstermek ve orjinaldeki gibi ilgili yöndeki hoparlörlerden ses alabilmek için.

sonrada araca otomatik firen yaptırırız, öndeki aracın mesafesini ölçüyor nasıl olsa...

son satırı görmezden gelin!

=)
  • quote:

Bu ürün yerine sari sayfalardan ikinci el media player almanızı tavsiye ederim.
    Yarı fiyatına maliyet ve beklememe garantisi.

Iyi forumlar...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-ucuza-temiz-sorunsuz-western-digital-tv-hd-media-player-794307312/detay

Alıntıları Göster
    Bende wd live tv var kullanmıyorum. Onu ayağa kaldırıp arabaya koyabilirim. Adaptör işini halledeyim :)

• quote:

Bende wd live tv var kullanmıyorum. Onu ayağa kaldırıp arabaya koyabilirim. Adaptör işini halledeyim :)

Alıntıları Göster
    Cepte kalan 200 tl nin 100 tl.sini özelden gönderdiğim iban a iletirseniz sevinirim

Iyi forumlar...

• quote:

Cepte kalan 200 tl nin 100 tl.sini özelden gönderdiğim iban a iletirseniz sevinirim

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster

Teşekkürler

• Bu enjektör temizleyici katkılardan kullanan oldu mu? Würth marka olanı bayağı popüler işe yarıyor mu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmetaydin76

Teşekkür ederim ben dün yazdıktan sonra yaptırdım. 50 km de kullandım. Çok yüksek hız yapmadım ama vites geçişleri çok ciddi bir şekilde iyileşti.
    bir ara ciddi ciddi düşündüğümüz bir konuydu. tecrübeleriniz çok önemli. beyinden yapılmadığı için mi vazgeçmiştik başkan? bg artışı ve yakıt durumu nasıl acaba? devirde bir değişiklik oluyor mu?
  • Servis hangi yağı kullanıyor bilgisi olan var mı ? Ya da servisten servise değişme gibi bir durum söz konusu mu?
  • 
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.