Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.524
Cevap
145
Favori
1.643.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracınızın vitesi boşta ve park freniniz çekili olmadığından fren pedalına basmanızı istiyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

Arkadaslar uzun zamandir yazamadım, multimedya taktirdim cyclone un dokunmatigi bozulmustu, carvocal sirinevlerde degistirttim. Muzik cok daha iyi oldu, yandex calişiyor, ilginç bir sekilde klima ayarlari da görüntü olarak cikiyor. Bir kaç uyum sorunum var ama bu uyum mu benim araçla mı ilgili onu çözemedim. Kesin olan sey ses sistemi çok iyi oluyor. Bu konuya bakarken trigger i gordum. Benim araç 2011 model bunda da degismek mi gerek acaba ucretsiz? Sanirim baskı balata bizim 2011 araclarda standart problem. Bugün şu uyari çıkti bilen bana soylerse sevinirim
    2011 modellerde şasiye tanımlı 120.000 km de ücretsiz değişim mevcut.
    Diğer sorunun cevabı ise @y_kose tarafından verilmiş.

Iyi forumlar....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

vallahi port bagaj o kadar arttırıyorsa -100 km de 1 lt den fazla- karavanı hiç tahmin edemiyorum..

gaz yükselmesi ile kastınız nedir?
    mesela 95 ile gidiyoruz.ve ayağımızı gazdan çektik.hız 82 ye düştü.ama hala 6.viteste.gaza tekrar basıyorum.85_90 arası devir birden 3 binlere geliyor.anlık birşey.birkaç kere yaptı .çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac_1973

mesela 95 ile gidiyoruz.ve ayağımızı gazdan çektik.hız 82 ye düştü.ama hala 6.viteste.gaza tekrar basıyorum.85_90 arası devir birden 3 binlere geliyor.anlık birşey.birkaç kere yaptı .çözemedim

Alıntıları Göster
    3000 devirde 6. Vites ile 150 km sürat yapar.
    5. Vitese atıyor olmasın??

Iyi forumlar...

• son mesaj 27 şubattı....ayıp oluyor..up...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

son mesaj 27 şubattı....ayıp oluyor..up...
    Hep kaçaklarda ekip.
    Levent organize etmiştir kesinlikle.

Iyi forumlar...

• Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Hep kaçaklarda ekip.
    Levent organize etmiştir kesinlikle.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Eee başkan çift araba olunca haliyle başka forumlarda da çok takılınca 5008 sayfasını boşladın bu aralar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Eee başkan çift araba olunca haliyle başka forumlarda da çok takılınca 5008 sayfasını boşladın bu aralar...

Alıntıları Göster
    Yok kardeşim.
    Her gün bakarım 5008 başlığına.
    Ama herkes sessiz modda bu aralar.

Çift araba derken 5008 in yeri başka.

Iyi forumlar...

• Arkadaşlar Merhaba,

Uzun süredir 7 kişilik aracımı değiştirmeyi düşünüyorum,hali hazır 2007 Grand Scenic sahibiyim ancak model yükseltme gibi bir planım var.

3 nesildir Scenic kullandığım için artık Grand düşünmüyorum.

Opsiyonlarım Qashqai ve 5008 idi.Aslında ilk başta Qashqai düşünüyordum ancak bulunduğum ülkenin tamir masraflarını da göz önünde bulundurduğum zaman biraz uzak durmaya başladım.Ayrıca dci tecrübelerimde pek iyi sonuçlanmadı bugüne kadar.

Şuan kararım 5008 de kesin gibi.İnternetten yaptığım araştırmalarda da çok olumsuz yorumlarla karşılaşmadım açıkçası.Nasip olursa yarın aşağıya ilanını koyacağım 2 araca bakmaya gideceğim ve ekspertiz yaptırtacağım.

Tavsiye edeceğiniz bir şey var mıdır yani kronik diyebileceğimiz bir arızası vs var mıdır?

Birde şunu çok merak ediyorum,bardaklık olayını nasıl hallediyorsunuz? Haftada 2.000 km ye yakın yol yapıyorum (iş ve kişisel)bardaklık olmadan biraz zor olacak gibi

1.opsiyonum olan aracın km'si daha düşük ve sahibi istediğiniz her yerde aracı gösterebiliriz dedi.

2.opsiyon olan araç tabi daha güzel bir görüntüye sahip,aralarında ki tek fark koltuk ısıtma.Km'si yüksek olduğu için 1.tercihim değil açıkçası.

Her türlü tavsiyenize açığım,

Teşekkürler,Saygılar

1.opsiyon 5008

2.opsiyon
  • Biz de 90 bin bakımını yaptırdık 980 tl tuttu, bir müddet kafamız rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaşlar Merhaba,

Uzun süredir 7 kişilik aracımı değiştirmeyi düşünüyorum,hali hazır 2007 Grand Scenic sahibiyim ancak model yükseltme gibi bir planım var.

3 nesildir Scenic kullandığım için artık Grand düşünmüyorum.

Opsiyonlarım Qashqai ve 5008 idi.Aslında ilk başta Qashqai düşünüyordum ancak bulunduğum ülkenin tamir masraflarını da göz önünde bulundurduğum zaman biraz uzak durmaya başladım.Ayrıca dci tecrübelerimde pek iyi sonuçlanmadı bugüne kadar.

Şuan kararım 5008 de kesin gibi.İnternetten yaptığım araştırmalarda da çok olumsuz yorumlarla karşılaşmadım açıkçası.Nasip olursa yarın aşağıya ilanını koyacağım 2 araca bakmaya gideceğim ve ekspertiz yaptırtacağım.

Tavsiye edeceğiniz bir şey var mıdır yani kronik diyebileceğimiz bir arızası vs var mıdır?

Birde şunu çok merak ediyorum,bardaklık olayını nasıl hallediyorsunuz? Haftada 2.000 km ye yakın yol yapıyorum (iş ve kişisel)bardaklık olmadan biraz zor olacak gibi

1.opsiyonum olan aracın km'si daha düşük ve sahibi istediğiniz her yerde aracı gösterebiliriz dedi.

2.opsiyon olan araç tabi daha güzel bir görüntüye sahip,aralarında ki tek fark koltuk ısıtma.Km'si yüksek olduğu için 1.tercihim değil açıkçası.

Her türlü tavsiyenize açığım,

Teşekkürler,Saygılar

1.opsiyon 5008

2.opsiyon
    Soğuk iklimde kullanılacak ise deri koltuk olanını tavsiye ederim.
    Koltuk ısıtma ıyidir.
    Ayrıca xenon farkı da var.
    Km ye çok takılmayın bakımı zamanında ve yetkili serviste yapılan araçlarda sorun yasamazsınız.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Soğuk iklimde kullanılacak ise deri koltuk olanını tavsiye ederim.
    Koltuk ısıtma ıyidir.
    Ayrıca xenon farkı da var.
    Km ye çok takılmayın bakımı zamanında ve yetkili serviste yapılan araçlarda sorun yasamazsınız.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Açıkçası bende beyaz olanı çok beğendim.

Aracın sahibiyle görüştüm çarşamba günü bosch servisinde ekspertiz yaptıracağım.

Telefon görüşmesinden sonra bir aksilik olmazsa beyaz da karar kıldım diyebilirim.
  • haydarpaşa62 kullanıcısına yanıt
    0 alacaksınız sandım. Ekran olayına girecektim. Eski Peugeotlar asfalt arabası diye biliyorum. Sanırım Polonyadasınız hiç sarsmaz oranın yolları[ burası gibi değil

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Benim hanım dün çocuğa kızmış
    Kucağında otururken bi sıcaklık gelmiş. Oğlum sana demedim mi tuvalaetini yap diye kızmış. Sonradan ısıtma olduğunu fark edip özür dilemiş. Isıtma her zaman iyi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 11 Mart 2019; 23:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

0 alacaksınız sandım. Ekran olayına girecektim. Eski Peugeotlar asfalt arabası diye biliyorum. Sanırım Polonyadasınız hiç sarsmaz oranın yolları[ burası gibi değil
    Yok hocam,hem okuyup hem çalışıyorum.Henüz 0 alabilecek durumlara erişemedim

Aslında yol konusunda Polonyalılardan daha iyi yollarımız var.İnanması zor ama burada bazı büyük şehirlere hala otoban yok ama bir kaç yıla bitirirler.

Ama artıları da yok değil.Araç vergisi yok burada yalnızca aracın devrini yaptığımız zaman plaka ücreti ve vergiyi bir kereye mahsus ödüyoruz.

Zaten otobanları da 2 şerit bizde ki gibi 3 şeritli büyük otobanlar yok.

Bir aksilik olmazsa yarın ekspertiz yaptırtıp sonucu görücem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 12 Mart 2019; 0:54:38 >
  • quote:

Kucağında otururken bi sıcaklık gelmiş. Oğlum sana demedim mi tuvalaetini yap diye kızmış. Sonradan ısıtma olduğunu fark edip özür dilemiş. Isıtma her zaman iyi olmuyor
    Azıcık heyecan olmuş hanım a.
    Ufaklık da neden fırça yediğini anlamaya kafa yormuştur

Iyi forumlar...

• quote:

• İyi günler arkadaşlar.
    Aracın resmi garanti süresi dolmak üzere. "+ Garanti" yaptıran oldu mu hiç? Tavsiye eder misiniz? Ödenen paraya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oak_batsheba

İyi günler arkadaşlar.
    Aracın resmi garanti süresi dolmak üzere. "+ Garanti" yaptıran oldu mu hiç? Tavsiye eder misiniz? Ödenen paraya değer mi?
    Yetkili servise devam etmek ile 5 yıla kadar destek garantisi devam eder..
    Ilave garantiye gerek yok.

Iyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.