Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.524
Cevap
145
Favori
1.643.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf takmayı arabayı aldığım günden beri düşünüyordum ama her aklıma geldiğinde erteledim. Temizlettikten sonra almak farz oldu artık. Yoksa arabanın kızımdan çekeceği çok. Her taraf ayak iziyle dolu.

İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık pilini nerden değiştirebilirim? Bulamadım yerini

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oak_batsheba

Kılıf takmayı arabayı aldığım günden beri düşünüyordum ama her aklıma geldiğinde erteledim. Temizlettikten sonra almak farz oldu artık. Yoksa arabanın kızımdan çekeceği çok. Her taraf ayak iziyle dolu.

İyi akşamlar.
    Ben otomstore dan bir set aldım.

Koltuk temizliği sonrası montajını yapacağım.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tuyukun

Kulaklık pilini nerden değiştirebilirim? Bulamadım yerini

Teşekkürler
    Kulaklık pili sökmediğiniz tarafta olsa gerek

Bir kulakta devre kartı, diğer kulakta batarya konumlanıyor.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 23 Kasım 2018; 20:33:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Kulaklık pili sökmediğiniz tarafta olsa gerek

Bir kulakta devre kartı, diğer kulakta batarya konumlanıyor.

İyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Birde orayı sökeyim :)

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Melodram üstad. O siteden ben de bakıyorum. Size birkaç sorum olacaktı;

Siz 5 adet mi 7 adet mi aldınız? Kolçaklar ve ekranlı kafalıklar için birebir uygun kılıf gönderiyorlar mı?

Bizdeki ekranlı kafalıklardaki kablo bağlantıları takma esnasında sorun yaratmazmı?

Bir de materyal çeşitleri var; tay tüyü kumaş, kadife,vinlex deri vb. Hangisini tavsiye edersiniz? Hem dayanıklılık, hem rahatlık ve temizlik açısından?

Fiyatlar çok yükselmeden ben de sipariş vermek istiyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Bacanaktaki aracı alma arefesindeyim. Bir kez yaklaşık yarim saat kadar kullanma fırsatım oldu. 2 3 kere düz yolda giderken vites yükseltme işini yapmadığını farkettim. Gaza basıyorsun devir yükseliyor ama vites artmıyordu manüel atmak durumunda kalmıştım. Ayrıca aracı kenara çekip durdugumda start stop motoru kapatmadı, çalışır durumda kaldı. Ama kenara çekip N konumuna mi aldım hatırlamıyorum belki bundan dolayı olabilir. Bu iki durum hakkında fikir tecrübeleriniz nedir. Durum biraz acil hızlı cevap verebilirseniz çok sevinirim. Araç 2012 model 80bin de. Aracı alırsam bildiğim kadarıyla baskı ve volan değişimi yapılması gerekiyor değil mi? Tahmini ne kadar tutar? Teşekkürler.

• Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Aracın vites büyütmemesi garip geldi bana normalde bizim araçlar yakıt tasarrufu için hemen vites büyütmeye geçer. Eğer eğimli bir yol ise ondan dolayı olabilir. Eğimli yolda araç bunu algılayıp vitesi hemen büyütmez. Baskı volan işini ise yakın zamanda forumdan biri paylaştı sanırım 3000 lira gibi bir bedele halletti ama onun ki 2011 model di. Sizinkinden farklı sabit volanli o modeller biraz daha uygun oluyor.

İyi forumlar...

• Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür ederim. O zaman bu bir sorun diyebilir miyiz? Çözümü nedir, maliyetli midir? Baskı volan için zamanı mı beklemek lazım yoksa ne zaman sıkıntı çıkartmaya başlarsa o zaman mı değişim gerekir? 2012 yanılmıyorsam 80bin kmde idi. 80 bin lira bana vereceği rakam, piyasa çok karışık ne dersiniz fiyat konusunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaşlar merhaba. Bacanaktaki aracı alma arefesindeyim. Bir kez yaklaşık yarim saat kadar kullanma fırsatım oldu. 2 3 kere düz yolda giderken vites yükseltme işini yapmadığını farkettim. Gaza basıyorsun devir yükseliyor ama vites artmıyordu manüel atmak durumunda kalmıştım. Ayrıca aracı kenara çekip durdugumda start stop motoru kapatmadı, çalışır durumda kaldı. Ama kenara çekip N konumuna mi aldım hatırlamıyorum belki bundan dolayı olabilir. Bu iki durum hakkında fikir tecrübeleriniz nedir. Durum biraz acil hızlı cevap verebilirseniz çok sevinirim. Araç 2012 model 80bin de. Aracı alırsam bildiğim kadarıyla baskı ve volan değişimi yapılması gerekiyor değil mi? Tahmini ne kadar tutar? Teşekkürler.
    yanlış hatırlamıyorsam 2012 lerde stop start sistemi yok
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Start Stop olduğundan eminim, 2012 lerde de var diye biliyorum.

• Arkadaşlar aracım satılık.
    Ciddi alıcılar ile pazarlık ve ikram olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-kazasiz-boyasiz-degisensiz-627948186/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: oak_batsheba

Merhabalar Melodram üstad. O siteden ben de bakıyorum. Size birkaç sorum olacaktı;

Siz 5 adet mi 7 adet mi aldınız? Kolçaklar ve ekranlı kafalıklar için birebir uygun kılıf gönderiyorlar mı?

Bizdeki ekranlı kafalıklardaki kablo bağlantıları takma esnasında sorun yaratmazmı?

Bir de materyal çeşitleri var; tay tüyü kumaş, kadife,vinlex deri vb. Hangisini tavsiye edersiniz? Hem dayanıklılık, hem rahatlık ve temizlik açısından?

Fiyatlar çok yükselmeden ben de sipariş vermek istiyorum.
    Ben 5 li olan seti aldım.

Yanlar deri orta kısım kumaş

650 tl ödedim

Aracın orijinal koltuklarına yakın ton tercih ettim.

Kapı kolları içinde parça deri sipariş verdim.

Henüz montaj etmedim.

İyi forumlar...

• Cevaplar için teşekkür ederim üstad.

Size de iyi forumlar.

• sizin durum nasıldı tam bilemiyorum ama hafif (veya dik) yukarı eğim varsa ayağı da gazdan çekmeyince vites büyütmüyor. spor modunda da aynı şekilde geç büyütüyor belki de yanlışlıkla basılmıştır..

2012 ler start stoplu
  • İkinci el araç arayışındayım, aklımda 5008de var 2010-13 arasına maddi imkanlarım elverebiliyor. Kronik sıkıntılar var mı? Nelere dikkat etmeliyiz? Artı eksileri nelerdir? Vs vs bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim teşekkürler..

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar umarım istediğiniz aracı bulup alabilirsiniz. Sizden önce bir arkadaşımız paylaştı furumdan bir araç olması artı değerlendirin bence. Kronik sorun olarak size çok daha iyi cevap verebilecek üstadlar var. Sıfır alıp 150 bin km yi deviren arkadaşlar var. Ben aracımı ikinci el aldım ve 40 bin km yol yaptım aldığımdan bu yana ve şuan 159 bin de ve çok şükür kronik denilebilecek bir sorunla karşılaşmadım, ki kronik sorunlar sizin alacağınız modellerde çoktan ortaya çıkmış ve halledilmiştir. Velhasıl bu tarz alabileceğiniz en iyi araç 5008.

• Öncelikle selamın aleyküm. 2011 model 5008 premium pack 200bin km de araç buldum. 2 - 3 parça boyalı ve fiyatı bende kalsın bana cazip geldi .
    Daha önce hiç crossover/mpv tipinde araç kullanmadım. Şimdi daha önceden kullanmış olan abilerime arkadaşlarıma sorularım olacak :)
    1-) Otomatik tek kavrama şanzıman olduğu için çok sıkıntı yaratır mı ?
    2-) Klasmanındaki arabalara göre yakıt olarak cimri olduğu doğru mu?
    3-) 23 yaşındaki birisine tavsiye eder misiniz? (stationvagon ve bu tarz yüksek arabalardan hep hoşlandım ama kullanma şansım olmadı)
  • Araç alacak arkadaşlar km degerine takilmasin.

Yetkili servis bakımlı bir araç alın geçin.

Gerisi teferruat ;)

Bizim aslan 140.000 km ye dayandı.

Bakım dışında servis yüzü görmedi

İyi forumlar....

• kışlıkları taktık bakalım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.