Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.537
Cevap
147
Favori
1.647.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zonemaster

Öncelikle Amin diyeyim. Tekrar 5008'e dönüşümüz için söylediğinizden daha iyi bir ifade olmaz sanırım. MPV segmentine dönüş kararını verdikten sonra 5008'in yerine konumlandıracağım araç varmı diye baya inceledim. Ama fiyat performans olarak alternatiflerin hiçbiri tatmin edici olmadı.

Valla hocam 5008 e muadil bir araç maalesef yok.

Biz ikincisi almıştık, ev almak için birini sattık, uygun zamanda yine ikinciyi alacağız.

Bu paraya bu donanım, bu konfor başka araçlarda yok.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkürler sayın melodram. Epeydir foruma uğramadınız. İyi forumlar.

Aynen hocam.

Uzun zamandır vakit ayıramıyordum.

Köşeye dükkan açtım, buralardayım artık.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

ağalar beyler bir ayda 3. far ampülü de patladı. toplamda 7-8 oldu. artık anlaşıldı ki bir sorun var.. ne yapsam iyi?

Elektrik tesisatını bi kontrol ettirin derim,ben eski aracımda akü bayinde yaptırmıştım,aracı küçük bir cihaza bağlayıp far açık kapalı ,uzun kısa ,sinyal,klima açık kapalı,fren lambaları açık kapalı gibi 15 dakikalık bir test yapmıştı.Siz de bunu yaptırırsanız akımla ilgili bir sıkıntı olup olmadığını anlarsınız.

Dün iki aygıtla ölçtüler. önce 15 çıktı, bir de voltmetre ile ölçelim dediler yine 15 çıktı, yüksek dediler.. şarj dinamosuna bakacaklar.. yüksek mi 15 bizim araçlar için?

15 değeri yüksek bir değer, ancak stop start sistemli araçlarda farklı olabilir.

Yetkili servisten bilgi almak daha doğru olur.

Sanayii deki elektrikçi bilmeyebilir.

En azından biz de doğrusunu öğreniriz.

İyi forumlar...

• Vitez topuzunun nikelaj ve yan kısımlarını deri ile kapladım. Özellikle nikelaj kısmında kalkmalar olmuştu. Ayrıca vitez alt tabanında yazın araç kokusu yüzünden plastik kısımda erime meydana gelmişti. Orayı da deri ile kapladım. Aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail Sipahi -- 22 Ocak 2018; 16:26:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinize sağlık başarılı bir çalışma olmuş bence işçilik gayet iyi görünüyor foto lardan. Peki neden deri kaplamayı tercih ettiniz? Orjinal nikelaj parçayı araştırdınız da pahalı olduğu için mi?

İyi forumlar.

• Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    Aslında vitez topuzunun tasarımı hoşuma gitmiyor. Onun için de ayrı bir çalışmam olacak:) Birdaha aynısından almak istemedim vitez topuzunun.Alt bölümde servisten öğrendiğim kadarıyla takım halinde satılıyormuş. Fiyatıda cabası. Deri tercihimin nedeni, aslında ilk mat siyah renkte folyo ile kapladım fakat folya ince olduğundan, zemindeki en ufak zedelenmeyi belli etti.Bende araç içlerinde sıkla kullanılan deriden buldum ve kapladım. Ufacık bir hataya ize takılan bir huyum var, işçiliğin temiz ve sorunsuz olması gerekiyor:) Alt bölümü kumpas ile milimetrik ölçüp, çizimini yaptıktan sonra, lazer cnc de kestirdim. biraz takıntılıyım da:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail Sipahi -- 23 Ocak 2018; 14:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmail Sipahi

Aslında vitez topuzunun tasarımı hoşuma gitmiyor. Onun için de ayrı bir çalışmam olacak:) Birdaha aynısından almak istemedim vitez topuzunun.Alt bölümde servisten öğrendiğim kadarıyla takım halinde satılıyormuş. Fiyatıda cabası. Deri tercihimin nedeni, aslında ilk mat siyah renkte folyo ile kapladım fakat folya ince olduğundan, zemindeki en ufak zedelenmeyi belli etti.Bende araç içlerinde sıkla kullanılan deriden buldum ve kapladım. Ufacık bir hataya ize takılan bir huyum var, işçiliğin temiz ve sorunsuz olması gerekiyor:) Alt bölümü kumpas ile milimetrik ölçüp, çizimini yaptıktan sonra, lazer cnc de kestirdim. biraz takıntılıyım da:)

Güzel olmuş güle güle kullanın,

bu vesile ile yeni ve eski yeni arkadaşlar tekrar hoşgelmiş ve araçları hayırlı olsun...

• https://tr.aliexpress.com/item/9inch-HD-1024X600-screen-Android-5-1-system-For-Peugeot-3008-5008-Car-multimedia-player-Auto/32780650131.html

arkadaşlar uzun süredir forumda yoktum lakin haftada bir araç kullandığım için zaten araç 3 yıldır yılda 3000 km en fazla yapıyor. kardeşim çinle iş yapıyor nissan qasqai ye 10 inç multimedya getirtti ve harika durdu. 5008 için şu an yok aldığı firmada ama ben yukardaki linktekilerden getirtmeyi düşünüyorum bunun gibi birşey deneyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

https://tr.aliexpress.com/item/9inch-HD-1024X600-screen-Android-5-1-system-For-Peugeot-3008-5008-Car-multimedia-player-Auto/32780650131.html

arkadaşlar uzun süredir forumda yoktum lakin haftada bir araç kullandığım için zaten araç 3 yıldır yılda 3000 km en fazla yapıyor. kardeşim çinle iş yapıyor nissan qasqai ye 10 inç multimedya getirtti ve harika durdu. 5008 için şu an yok aldığı firmada ama ben yukardaki linktekilerden getirtmeyi düşünüyorum bunun gibi birşey deneyen oldu mu?

Gümrükte sıkıntı olabilir, uyum konusu ise muamma.

Ben denk geldikçe android sistem deniyorum, ancak henüz Cyclone2 gibi tam uyumlu sisteme rastlamadım.

Bilirsiniz tüm satıcılar tam uyumlu diye satıyor, ancak montaj bitince durum farklı olabiliyor.

Ayrıca sim kart girişi barındırması sebebi ile iade edilebilir, malum tr ye simkart girişli ürünleri sokmak yasak.

İyi forumlar...

• Biz direkt iptal ettik

İyi forumlar...

• Hastasıyım bu sistemin. imkanım olduğunda rahatsız edeceğim sizi sayın melodram.

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balkes09 -- 24 Ocak 2018; 2:26:51 >
  • quote:

Aha Başkan ikizini buldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Aha Başkan ikizini buldu

Başkan biraz izin kullanabilir artık... bişi olursa haber veririz..

• Arkadaşlar;

Yeni katılan arkadaşlar bir göz atsın, çok değerli paylaşımlar bulunmakta

İyi forumlar...

https://forum.donanimhaber.com/peugeot-5008-teknik-servis--73332087#73332087

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 25 Ocak 2018; 13:9:19 >
  • quote:

Hayırlı olsun.

sizin aracınızda hayırlı olasun hocam sanırım sizde de pejo var hangi modeli acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Hayırlı olsun.

sizin aracınızda hayırlı olasun hocam sanırım sizde de pejo var hangi modeli acaba.

5008 sahibi kendileri.

Üye kayıt defterinden bakıyorum

İyi forumlar

• Ben de bugün aküyü değiştim bir aydır stop-start da calismiyordu, uzun yol yapsam da durum değişmedi. Ölçüm de akü ölü çıktı , marş sırasında değer 6 ya kadar düşüyordu. Orjinal aküsü exide imiş bir arkadaş vesilesi ile 540 tl ye değiştirdim, korkulu rüya görmeyeyim dedim.

• Kış günü iyi yapmışsın. Sabah sürprizi yaşamaktan ise 540 tl verip rahat kafa ile keyfini surersin.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Kış günü iyi yapmışsın. Sabah sürprizi yaşamaktan ise 540 tl verip rahat kafa ile keyfini surersin.

İyi forumlar...

Sağol üstad,aynen öyle korkulu rüya görmeyelim dedik,bugün itibariyle start-stop da çalışmaya başladı.
  • Merhabalar 5008 sahipleri, ben de ailem büyüdüğü için bu kervana katılmak üzereyim. 2015 model 1.6 Blue HDİ Allure arabayı 30.000 km de 95.000'e alacagım. Kuzenimden alacagım için içim rahat, araçta bir problem bulunmuyor ve hala garantisi devam ediyor.

Fiyat anlamında görüşlerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.