Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.529
Cevap
146
Favori
1.646.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aracın motoruna yakıt girişi nerede bilen varmı sağdamı soldamı yardımcı olunursa sevinirim yani benim tahminim sol tarafta antifiriz deposunun yanından gelen iki boru var birisi direk motorun üst kısmında enjektörlere giriyor o mudur acaba
  • Mazot filitresinin çıkışını takip edin.
  • benim 5008 e akü alacağım kış dolayısıyla karsda sıkıntı oluyor kaç amper 60 mı 72 mi bide marka tavsiyesi mutlu aküyü düşünüyorum
  • att1971 A kullanıcısına yanıt
    72... mutlu iyidir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    bende zaten onda karar kılmıştım kararımı netleştirmek için sizlerden fikir alayım dedim sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: att1971

benim 5008 e akü alacağım kış dolayısıyla karsda sıkıntı oluyor kaç amper 60 mı 72 mi bide marka tavsiyesi mutlu aküyü düşünüyorum

bende Aslanların en KRAL ı var 2010 model..
    Bir kere akü değiştirdim. 60 amper yerine 70 yada 72 amper şuan hatırlamıyorum takıldı ( VARTA)
    Bu kışa girerken bu sene ben seni üzeceğim der gibi.

varta da aldığım sonuç bu.
    Mutlu veya İnci ile değiştirmiş olanlar sizde durum ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

quote:

benim 5008 e akü alacağım kış dolayısıyla karsda sıkıntı oluyor kaç amper 60 mı 72 mi bide marka tavsiyesi mutlu aküyü düşünüyorum

bende Aslanların en KRAL ı var 2010 model..
    Bir kere akü değiştirdim. 60 amper yerine 70 yada 72 amper şuan hatırlamıyorum takıldı ( VARTA)
    Bu kışa girerken bu sene ben seni üzeceğim der gibi.

varta da aldığım sonuç bu.
    Mutlu veya İnci ile değiştirmiş olanlar sizde durum ne ?

Valla hatırlamıyorum... Markaya bakayım bi ara.. 3.kış sorun yok.. Boşver bizde start stop yok.. Akü ucuz nasılsa..

• auzdil A kullanıcısına yanıt
    benim araçtaki akü varta yalnız satın aldığım arkadaş yazın yeni değiştiğini söyledi fakat soğuklar başlar başlamaz sıkıntı çıkardı oto elektrikçiler akünün arızalı olduğu kışı zor geçireceğimi söylediler bende değişmeye karar verdim
  • Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir 5008 almak istiyorum. Daha önce 106, 205, 206, 307 station ve şimdi de 308 hdi otomatik kullanıyoruz.

Butceme göre 100.000 km altı bulamadım. Sizce 150.000 170.000 km civarı bir 5008 alınır mı, hatta 220.000 230.000 lerde 5008 alınır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah EGR Vanası arızası için arabayı servise bıraktım. Akşama arıza giderildi ve araç teslim edildi. Garanti kapsamında yapıldı. Herşey yolunda gözüküyor. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanpinar

Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir 5008 almak istiyorum. Daha önce 106, 205, 206, 307 station ve şimdi de 308 hdi otomatik kullanıyoruz.

Butceme göre 100.000 km altı bulamadım. Sizce 150.000 170.000 km civarı bir 5008 alınır mı, hatta 220.000 230.000 lerde 5008 alınır mı

BAkımları düzgün yapılmışsa vebaskı balata volan değişimi de yapılmışsa neden olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oak_batsheba

Bu sabah EGR Vanası arızası için arabayı servise bıraktım. Akşama arıza giderildi ve araç teslim edildi. Garanti kapsamında yapıldı. Herşey yolunda gözüküyor. İyi günler.

Hadi geçmiş olsun.
  • Bugün akşam üzeri yeni takmış olduğum led ampulleri denemek için parkları açmıştım, yaş 40 üzeri olunca parkları açık unutup gitmişim

Sabaha kadar akü bitmiş ve bu zor anımda hızır gibi yetişen @ykose dostuma tekrar teşekkür ediyorum.

Bu grubun en güzel tarafı da bu olsa gerek

İyi forumlar...

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir 5008 almak istiyorum. Daha önce 106, 205, 206, 307 station ve şimdi de 308 hdi otomatik kullanıyoruz.

BAkımları düzgün yapılmışsa vebaskı balata volan değişimi de yapılmışsa neden olmasın.

baskı balata ve valon değişimi araç kaç km ye geldiğinde değişiyor bi km si varmı yoksa kullanıcıya mı bağlı bu konuda bilgi verebilirmisiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

baskı balata ve valon değişimi araç kaç km ye geldiğinde değişiyor bi km si varmı yoksa kullanıcıya mı bağlı bu konuda bilgi verebilirmisiniz

Baskı balata kullanıma bağlı değişen bir parça.

170.000 km de orijinal baskı balata kullanan da var, 35.000 kk de değiştiren de var.

İyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı ustad mesaj alınmıştır
  • melodramm kullanıcısına yanıt

desen ben de gelirdim başkan yaw yakınlardaydım izmire, ümütköy tarafındaydım.. hepi topu 560 km cik ne var yani?
  • Arkadaşlar aracım 2011 model, 2 ön farlarımın plastiğinin üst tarafı deforme olmuş. Sizde hiç bu problemle karşılaştınız mı?
  • elemanus E kullanıcısına yanıt
    evet Park lambaları sürekli yandığı için zaman içinde üst tarafta bir donukluk oluşuyor.

Farlar plastik malzemeden olduğu için temizlenmesi çok zor....Cam olsa kimyasal ürünler ya da pasta cila ile yeni gibi oluyor. Ancak bizim araçların farları plastik olduğundan temizlemeye çalışınca Çizilme ihtimali yüksek.

Ot Sanayi Sitelerinde bu işleri yapan yerler var...Temizleriz falan derlerse de inanmayın, eskisinden daha beter olma riski var.

Bu şekilde kullanacaksınız, bir çözümü yok maalesef.

Aslında bir çözüm var...Far Komple sökülüp içeriden temizlenebilir ama onu yapan varsa helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.