Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar arabayi çalıştırdiktan sonra el freni cekili vites bosta iken fren pedaline basmadan dokundugumda titredigini fark ettim. Durumu defalarca denedim el freni cekik araba duruyor ve vites n konumunda veya a konumunda iken de denedim. Fren pedalinda titreme var? Neden olabilir ne yapmaliyim? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖTV muafiyetim olduğu için Pejoya 196 bin verilirmi diyenlere aldırış etmeden GT Line alacaktım 124 bini hazır etmiştim ama tüm Türkiye’yi aramama rağmen GT line bulamadım.Sadece Konya’da yeşil vardı o da hayatta almayacağım,ta geçen sene eşimle karar verirken bu olmasın dediğiniz bir renk.Torba yasa çıkmadan bir araç almam lazımdı gittim premium bir Alman binek arabası aldım.Pişman değilim.5008 i ailem büyük olduğu için çok beğensemde peugeot Türkiye’nin ciddiyetsizligine araçlarını almayarak bir cevap vermiş oldum.Allure bile alabilirdim ama hayvan kadar araba Allurede geri görüş kamerası koymadan banttan çıkarmışlar .180 binlik allurede halojen çanak farlar var.Yav eşimin Yarisi bile bi-halojen mercekli.Arac yeni çıkmış buna rağmen ne lansman fiyatı var ne de ellerinde GTLine var.Bu nasıl iş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenfat10 -- 17 Ekim 2017; 0:47:49 >
  • kenfat10 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, acikcasi talihsiz bir durum olmuş. Ben ilkbahardan beri 7 kisilik suv bekliyorum. Bu nedenle once kodiaq a niyetlendim fakat araliga vs. Sira verdiler.

Bu nedenle yakınen peugeot bayilerini takip ettim, ciktigi haftada gidip gt line teslim aldim.

Biraz kismet isi acikcasi, yeni aracınız hayirli olsun. Gule gule binin.

• selamlar..
    Bu yakinlarda Akü degistiren oldumu tavsiye alabilirmiyim? agm efb hangisini almaliyim 2012 e-HDI icin start stop akü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coreay -- 19 Ekim 2017; 13:30:19 >
  • Araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar kazasız belasız binin inşallah.. evet fiyatlar yüzünden bi çoğumuzun kursağında kaldı, bende ötv indirimli alacaktım olmadı, birde şimdi sınırlama geliyor ötv ye, git nissan e doblo al diyolar..

akü olarak varta öneririm, start stoplusu vardı sanırım bi gözatın derim..
  • döşemenin sağ tarafı göçtü. resimde iyi anlaşılıyor mu bilemedim ya.. nasıl düzeltiriz?
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Kastetiğiniz saklama bölmelerinin üzerindeki kapaksa bende de oldu mdf kestirp üstüne yapıştırma yaptırmıştım

şayet taban döşemesinden bahsediyorsanız onu bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

döşemenin sağ tarafı göçtü. resimde iyi anlaşılıyor mu bilemedim ya.. nasıl düzeltiriz?

Kapak eğilmiş Turgut... Sanayide uygun bişi yaparlar. Zaten üstüne paspas vs geliyor.

Benim araba seninkinden pis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• coreay kullanıcısına yanıt
    Araçta orjinal AGM akü var. EFB'de takabilirsiniz ama EFB akülerde en yüksek kapasite 70AH bildiğim. Ben fabrikanın bir bildiği vardır deyip orjinal Exide marka AGM takmıştım.
  • Arkadaşlar benim aracın arka paspaslar iyice parçalandı.internetten şöyle bir bakındım ama var mı tavsiye edeceğiniz kaliteli düzgün bir ürün.

• Ben geçen sene almıştım bizim araç için üretilmiş havuzlu ürün ,ama nereden aldığımı bulamadım maalesef
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Suan eski sahibinin taktigi povver aku var 20 aylik ve uzun bir suredirde start stop calismiyor cok nadiren devreye girdi gecen gun.sizce akunun garantisine girermi bu durum daha subata kadar garantisi var🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coreay -- 23 Ekim 2017; 14:29:41 >
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Bu yaz İkitelli MEPA'dan orjinal kauçuk paspas takımı aldım. Fiyatı 80 tl civarıydı. Ama kenarları havuzlu değil düz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oak_batsheba

Bu yaz İkitelli MEPA'dan orjinal kauçuk paspas takımı aldım. Fiyatı 80 tl civarıydı. Ama kenarları havuzlu değil düz.

benim araçta ki paspaslarda orjinal havuzlu olmayanlardan...ama pek memnun kalmadım..en iyisi havuzlu bir ürün alıp geçeyim artık şansıma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreay

Tesekkur ederim. Suan eski sahibinin taktigi povver aku var 20 aylik ve uzun bir suredirde start stop calismiyor cok nadiren devreye girdi gecen gun.sizce akunun garantisine girermi bu durum daha subata kadar garantisi var🤔

start stop"un devreye girmemesinin bir çok nedeni var..muhtemelen garantiye sokmazlar..benim akü servise kalırsa 3 senedir bitecek...son 2 senedir star stop devreye girmiyordu...en son bakıma gittiğimde mayıs ayıydı sanırım servis akü her an yolda bırakabilir dedi.. bende gitsin bakalım gittiği yere kadar dedim..neyse yola çıktım ilk lambalarda durdum..2 senedir çalışmayan start stop tekrar çalışmaya başladı..nerdeyse 6 sene oldu..o gündür bugündür aküde sorun yok..ama bu kışıda çıkartırsa sanırım aküyü büyük ihtimalle değiştiririm..

• coreay kullanıcısına yanıt
    20 aylık akü için durum normal değil, akü şarj olmuyordur. Normalde kısa mesafe içindemi kullanıyorsunuz. Araçla bir uzun yol yapın akü şarj olsun.

• Valla 55 sabah 55 aksam olmak üzere gunde 110km kullaniyorum

• Selamlar.

Ara sıra radyodan bluetooth a geçmiyor benim radyo. "Source" tuşu işlem yapmıyor. Bu durumu yaşayan ve çözüm bulan var mıdır?

Radyolarda bulunan trafik anonsu sisteminden kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum ama sabah TA yı kapattım yine değişen bir şey olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Bugün yeni 5008 test ettim...
    AutoR6 ok fena değil ama vites değişimini hissettiriyor.
    İç donanım daha güzel, i cocpit garip ama bana ters geldi devir saati sağ tarafta 0 oluyor.
    Bilgisayar kullananlar için daha kolay olsa da babam bu arabayı alsa ekran konusunda çuvallar diye düşünüyorum.
    Dreksiyon 5 gen diyebilirim.. ve bence çok küçük
    benim kafam koltuğun sırt kısmı dikleştirince tavana dokunmaya başladı ... Aynı sorunu C180 de yaşamıştım..

Test için yollanan araçta ön ve arkada kamera yoktu, göya allyure modellerde varmış , benim test ettiğimde yoktu..
    beklediğim ataklığı yoldaki yoğun trafik nedeniyle pek test edemedim

Güvenlik paketi Allure da güzel. ANCAK fiyat olarak 192.000 tl

bU FİYATA İNANAMADIM .. Çok gereksiz ve aşırı yüksek , sonuçta 7 yıldır 5008'e binen bir kullanıcı olarak bu kadar fark ödenmez bence ..

Sizlerin de test sürüş paylaşımlarını da merakla bekliyorum.

bir cip gibi yüksek araçta kafa tavana değiyorsa sıkıntı vardır. c serisinde benim de değiyor ve çok rahatsız ediyor. onun kadar basıksa çok kötü.

• Temiz bir 5008 arıyorum. 70binlere çıkmadan bakımları tam, kazası vs. olmayan bildiğiniz 5008 var mıdır arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.