Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harunturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baybars Alp

Üstad cyclone 2 sayesinde arka ekranlara görüntü aktarılabiliniyor ya sesi de hoparlörlerden almak mümkün sanırım öyle mi.aynı zamanda tercih edildiğinde de kulaklıklara geçilebilir mi?

Kulaklıklara verilmesse zaten bir önemi yokki

Alınır tabii, fakat bu durumda navi ses yönlendirmelerini duyamazsınız.

Anak tüm araç film izlemek istiyor ise, tabii ki mümkün bir seçenek.

İyi forumlar...

Ses hattını 2ye bölemiyormuyuz üstad?

Navigasyon ayrı film ayrı olarak?

DVD izlerken sistem DVD sesini veriyor, ama dener haber veririm, yanlış bilgi vermeyelim şimdi.

DVD izlerken navi ile yol alırken, ben hep navi ekranını açıyorum, DVD ekranını açar duruma bakarım.

İyi forumlar...

Üstad aklıma bişey geldi.

Arka taraftaki ekranlara media playerdan oynatsak filmi ve kulaklıklardan gelse ses

Ön taraftada navi ve ses cd 'sini aynı anda çalamazmıyız?

Yada cyclone 2 ayrı filmi arka 2 ekrana ayrı ayrı verebiliyormu?

CYCLONE da ön tarafta MP3 yada radyo dinlerken navi açıp hepsini bir arada seslendirebiliriz.

DVD de arka ekranlara besleme yapar, hepsi bir arada çalışır sıkıntı yok, ancak iki ayrı ekrana iki ayrı görüntü CYCLONE ile mümkün değil.

Bir ekrana TV diğerine DVD görüntüsü verilir, ancak TV çekim kalitesi düşük olduğu için keyifsiz olur.

Bu aşamada TV girişine ikinci bir medya player bağlanır ve arka ekranın birine medya player, diğerine DVD görüntüsü verilebilir.

İyi forumlar...

Tv girişine telefondan bağlantı yapsak ve cepten alınan tv görüntüsünü diğer ekrana veremezmiyiz?

Bende turkcell tv var, fakat cepteki görüntüyü harici ekrana vermiyor.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Affınıza sığınarak araçlarınız hakkında biraz bilgi rica ediyorum. 2004 model 1.6 16V manuel Scenic II Dynamigue Techno Pack Plus aracım var 4 yıldır biniyorum. Yaşından dolayı biraz üzmeye başladı. Yeni araç arayışına başladım.2010-2012 model ve 100.000 km'yi geçmemiş dizel otomatik vites Scenic 3 veya 5008 arasında kararsız kaldım. 5008 kadar donanımlı değil tabi Scenic 3 ama şimdiki aracımdan gelen alışkanlık ve rahatlığından dolayı Scenic 3 de olabilir diyorum. Sizden isteğim araçlarınız hakkında bilgi vermeniz. Kronik sorunları var mıdır, varsa nasıl çözülür, elektronik ve mekanik arıza verme durumu, sağlamlığı, servisi parçası vs bakımlarından yardım rica ediyorum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Keyifli forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3214ilhan

Merhaba. Affınıza sığınarak araçlarınız hakkında biraz bilgi rica ediyorum. 2004 model 1.6 16V manuel Scenic II Dynamigue Techno Pack Plus aracım var 4 yıldır biniyorum. Yaşından dolayı biraz üzmeye başladı. Yeni araç arayışına başladım.2010-2012 model ve 100.000 km'yi geçmemiş dizel otomatik vites Scenic 3 veya 5008 arasında kararsız kaldım. 5008 kadar donanımlı değil tabi Scenic 3 ama şimdiki aracımdan gelen alışkanlık ve rahatlığından dolayı Scenic 3 de olabilir diyorum. Sizden isteğim araçlarınız hakkında bilgi vermeniz. Kronik sorunları var mıdır, varsa nasıl çözülür, elektronik ve mekanik arıza verme durumu, sağlamlığı, servisi parçası vs bakımlarından yardım rica ediyorum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Keyifli forumlar.

5008 in mevcut aracınızdan daha konforlu olduğunu düşünüyorum.2012 modelden itibaren aracın tüm kronik problemleri çözülmüştür.

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    2012 dahil mi buna? 5008de de faz1 faz 2 veya ona benzer bir ayrım yapılmış mı? kronik arızalarının giderilmiş olduğu modeli ayıracak bir bilgi var mı?
  • 2012 dahil diye biliyorum,ancak bu konuda daha detaylı bilgiyi diğer arkadaşlar verebilirler.
  • 3214ilhan 3 kullanıcısına yanıt
    2011 in 2. yarısından sonra gelen araçlarda kronik denen sorunlar yoktur.. bu sorunlar, direksiyon soyulması, frene basınca yüksek hızda titreme, amortisörlerde vuruntu vs. idi ve servis bunları kabullenerek ücretsiz bi şekilde giderdi.. servis bakımlı temiz kullanılmış bir araç işinizi görür, 2012 den sonra start-stoplu olanlar geldi yakıt olarak daha ekonomiktir..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baybars Alp

Üstad cyclone 2 sayesinde arka ekranlara görüntü aktarılabiliniyor ya sesi de hoparlörlerden almak mümkün sanırım öyle mi.aynı zamanda tercih edildiğinde de kulaklıklara geçilebilir mi?

Kulaklıklara verilmesse zaten bir önemi yokki

Alınır tabii, fakat bu durumda navi ses yönlendirmelerini duyamazsınız.

Anak tüm araç film izlemek istiyor ise, tabii ki mümkün bir seçenek.

İyi forumlar...

Ses hattını 2ye bölemiyormuyuz üstad?

Navigasyon ayrı film ayrı olarak?

DVD izlerken sistem DVD sesini veriyor, ama dener haber veririm, yanlış bilgi vermeyelim şimdi.

DVD izlerken navi ile yol alırken, ben hep navi ekranını açıyorum, DVD ekranını açar duruma bakarım.

İyi forumlar...

Üstad aklıma bişey geldi.

Arka taraftaki ekranlara media playerdan oynatsak filmi ve kulaklıklardan gelse ses

Ön taraftada navi ve ses cd 'sini aynı anda çalamazmıyız?

Yada cyclone 2 ayrı filmi arka 2 ekrana ayrı ayrı verebiliyormu?

CYCLONE da ön tarafta MP3 yada radyo dinlerken navi açıp hepsini bir arada seslendirebiliriz.

DVD de arka ekranlara besleme yapar, hepsi bir arada çalışır sıkıntı yok, ancak iki ayrı ekrana iki ayrı görüntü CYCLONE ile mümkün değil.

Bir ekrana TV diğerine DVD görüntüsü verilir, ancak TV çekim kalitesi düşük olduğu için keyifsiz olur.

Bu aşamada TV girişine ikinci bir medya player bağlanır ve arka ekranın birine medya player, diğerine DVD görüntüsü verilebilir.

İyi forumlar...

Tv girişine telefondan bağlantı yapsak ve cepten alınan tv görüntüsünü diğer ekrana veremezmiyiz?

Bende turkcell tv var, fakat cepteki görüntüyü harici ekrana vermiyor.

İyi forumlar...

Biraz Önce youtube ta gezinirken söyle bir şey gördüm, gayet güzel aslında. bence iş görebilir.
    sistemin nasıl monte edildiğini ve fiyat bilgisini göremedima ama çok mantıklı.

Cep telefonu ekranını arka kafalıklara aktarmanı sağlıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=wzpxNbiL7Pk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotumuren -- 10 Şubat 2017; 17:20:6 >

•  Peugeot 5008

Merhabalar tekrar arkadaslar.peugeot 5008 imizde yolda giderken tırtır hafif bir ses geliyordu actim kapagi ve durum resimlerdeki gbi.gecen sene enjektorden tis tis ses geliyordu hava geliyordu ve akinti vardi, pul degistirttim gecmisti.simdi resimlerde gozuktugu enjektorde bi akinti var ve diger resimdede baglanti noktasinda kacirma var gbi ne yapmam gerekiyor.problem nerelerde olabilir yardimci olursani sevinirim arkadaslar
     Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay ticarq -- 12 Şubat 2017; 13:32:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk resimdeki enjektörün girişinde kaçak var.

İkinci resimde ise turbo borusunda kaçak var.

Kaçak miktarı daha az olsa sorun etmeyin denir ama bence artık parça değişimi gerekebilir.

Her iki boruyu önce kontrol sonra değişmeyi düşünün.

• Merhaba arkadaslar bugun arabayi calistirdigimda motor filtresinde su var uyarisi verdi ve 4. denememde çalıştı. Ne önerirsiniz? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: karacac

Merhaba arkadaslar bugun arabayi calistirdigimda motor filtresinde su var uyarisi verdi ve 4. denememde çalıştı. Ne önerirsiniz? Teşekkürler

Yakıt filitresi değişimi gerekebilir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm üstadım benim aracın cam tavanının sol kısmından (orada bir birleşme yeri var) bir şıngırtı geliyor,neden olabileceği hakkında bir bilgin var mı?
  • Paçalık mantıklımı arkadaşlar, alıp takmaya değer mi? Kullanıcı yorumu alabilrmiyim.
    Aracı aldığımda 100tl üstüydü almamıştım, şimdi online sitelerde 45 tl ye düşmüş.
    "kalite farkıda olabilir tabi =)"
  • quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

Paçalık mantıklımı arkadaşlar, alıp takmaya değer mi? Kullanıcı yorumu alabilrmiyim.
    Aracı aldığımda 100tl üstüydü almamıştım, şimdi online sitelerde 45 tl ye düşmüş.

ben taktırdım açıkçası memnunum daha az çamur geliyor,en önemlisi araç beyaz olduğu için yazın daha az zift lekesine sahip olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

Paçalık mantıklımı arkadaşlar, alıp takmaya değer mi? Kullanıcı yorumu alabilrmiyim.

ben taktırdım açıkçası memnunum daha az çamur geliyor,en önemlisi araç beyaz olduğu için yazın daha az zift lekesine sahip olacağım.

Çok iyi

Arabaya sürüşte zararı varmı paçalığın?

• Vay be yavaş yavaş araç dökülmeye başlamış. Ben de almayı düşünüyorum bugün bi ilanı aradım adam hararet yaptırdığını ve yeni motor yapıldığını söyledi irkildim. Ne dersiniz çok mu yaşlandı 2011 ler

• sencer799 kullanıcısına yanıt
    3214ilhan 3 kullanıcısına yanıt
    Aracım 2010 ve daha 70 binde. Dökülürmü, dökülürsede ben görürmüyüm pek bilemiyorum.

Birde belitmekte fayda var sanırım
    İlk kasa 5008 e yeni bakan arkadaşlar kronik sorunu sorun ediyorlar, bana amortisör ve direksiyon 500 tl ye malolmuştu, beğendiğiniz arabayı bulunca "ki bu sorunlar çözülmüştür ama çözülmemiş olsa dahi" pazarlığınızı ona göre yapar, sonrasında keyifle binersiniz.

Önceliğiniz e-HDI ve Start-Stop lu araba ise kronik denen sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz çok az ama bu özellikler dışında gönül rahatlığıyla 2010-2012 arasında HDI araba seçimi yapabilirsiniz. Yılımıza kadarda farklı fiyat aralıklarında aynı kasa için çift kavramalı modellere kadar bakabilirsiniz.

Kendi adıma İstanbul-Anadolu yakasında kullanımı dahil merakını gidermek isteyenler için zamanı denk getirebildiğimiz koşulda aracım incelenebilir.
    Eminin farklı konumlardaki arkadaşlarda seve seve yardımcı olacaklardır.

Sonrasında kendi aracınız için arayışlara girebilirsiniz...

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi

ben hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım...üstelik paçalık 5008"e çok yakışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

quote:

quote:

Çok iyi

ben hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım...üstelik paçalık 5008"e çok yakışıyor...

Cyclone 2 varmı üstad sizin araçta?

• quote:

Orijinalden alıntı: sencer799

Vay be yavaş yavaş araç dökülmeye başlamış. Ben de almayı düşünüyorum bugün bi ilanı aradım adam hararet yaptırdığını ve yeni motor yapıldığını söyledi irkildim. Ne dersiniz çok mu yaşlandı 2011 ler

yaşlandı mı bilmiyorum ama araba var araba var...düzgün,bakımlı bir araç sıfır ayarında da olabilir hor kullanılmış,bakımsız bir araç dökük de olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.