Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Levent abi kac para tuttu bakimin

421 lira tuttu..tabi mazot filtreside var içinde..

Geçmiş olsun saygıdeğer arkadaşım.Temmuzda benimde 30.000 bakımı var.Darısı başımıza...

---Bu arada Sony Smart Watch2 (sw2) ve Appscomm s5 Android 4.0 watch çok iyiymiş ya !!!

2013 yılı içinde öğrendiklerimin içinde bir daha "SONY" markasının yakınına yaklaşmamak gerektiğini öğrendim. Bilginize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

45 binde ne mazot filtresi anlamadım

Bende 30 - 60 diye değişiyor.
  • quote:

quote:

quote:

E-hdi'lerde 45 binde değişiyormuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun saygıdeğer arkadaşım.Temmuzda benimde 30.000 bakımı var.Darısı başımıza...

---Bu arada Sony Smart Watch2 (sw2) ve Appscomm s5 Android 4.0 watch çok iyiymiş ya !!!

2013 yılı içinde öğrendiklerimin içinde bir daha "SONY" markasının yakınına yaklaşmamak gerektiğini öğrendim. Bilginize

Sony xperia telefon araştırıyordun geçen yıl... aldın ve sanırım memnun kalmadın..zbenimde çok başıma gelmiştir bişeyi çok araştırdın mı genelde elinde patlıyor..

• Ve bardaklik protatipimi bitirdim. Sanirim bu zamana kadar ki en kullanisli ve ideal olanini bulduk arkadaslar...

• Arkadaşlar prototip'imin sonucu bu şekilde oldu, bardaklığı kullanmadığınız zaman orta konsolun içerisine koyuyoruz, çokta sağlam oldu ;) Detaylarını resim ve video olarak ilerleyen zamanda paylaşacağım

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 18 Mayıs 2014; 11:43:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaşamış olabileceğiniz talihsiz olay için üzüldüm saygıdeğer üstadım.Markasal olarak takıntılı değilim ama şimdilik sw2 iyi çıktı ve bekleneni karşılıyor ama ileride ne olur bilemem.

• SK Mayıs Ayı Prototip Çalışması : Bardaklık Sorununa Kesin Çözümde İlk Adım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 18 Mayıs 2014; 12:42:46 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bakım yeni şançelik 'te 380 tuttu, bilgin olsun, sonuçta motor aynı, bakım aynı, 45000 bakımı...

• Düzgün çalışmayan işletim sistemi olan Xperia P aldım, 1 sene güncelleme desteği verdiler, kestiler, tel gelir açılmaz, açarsın 3-5sn ses gelmez falan. Rehbere girersin, girmez... Format ve yeniden yükleme de sorunu çözmüyor
    Özgür yazılım yapıp paylaşanlar olmasa çöpe gidiyordu, tabi bunlarla da bir tarafları hep bozuk...
    Yani Sony=sıkıntı, 2012'nin gözdeleri 2013'de çöp, paranız ile rezil olursunuz. Bugün alıp, sorunları çözerler, büyük firma diye beklersin, sonuçta hüsran.
    Ben de oluşan kanaat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 18 Mayıs 2014; 12:57:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony xperia telefon araştırıyordun geçen yıl... aldın ve sanırım memnun kalmadın..zbenimde çok başıma gelmiştir bişeyi çok araştırdın mı genelde elinde patlıyor..

Şimdi de ben sony xperia z2 ' yi bekliyorum 2 aydır almak için.Ama hala ülkemize girişi yapılmadı.Gerçi bu ayın 24 ' ünde de İstanbul'da Lg G3 tanıtılacak .İkisinden birini kesin almayı düşünüyorum.

Sony Xperia Z 2 ' den sorun mu yaşarız acaba ?Beni korkutuyorsunuz ha !!Sw 2 akıllı saatini şimdiden aldım. İşime çok yarıyacak gibi.Universal ama yine de kendi telefonlarıyla tam uyumlu oluyormuş akıllı saatler.

Cuma günü de Appscomm s5 4.0 android ve kendi sim kartlı akıllı saat telefonunu da aldım.Görünüşte saat ama tamamen bağımsız bir akıllı telefon aslında.Çok sık kullanılmazsa yazın çok rahat kullanılabilir gibi..

2 ay öncesine kadar hayatımda dokunmatiği bile olmayan sıradan bir telefon ( Digiphone )kullanıyordum.

Ömrünü tamamlayınca akıllı telefon araştırmaya başladım ve bende çılgın teknoloji dünyasına katılmak zorunda kaldım!!!!

Şimdi de ben çok araştırdığım için almayı düşündüklerimden sorun yaşarmıyım?Cidden ürküyorum ha!!!Zaten bu konudaki elektronik şanssızlığı beni de çok bulur !!!Saygılar-iyi hafta sonları....

• Bu işin üstadı hewes

• quote:

Düzgün çalışmayan işletim sistemi olan Xperia P aldım, 1 sene güncelleme desteği verdiler, kestiler, tel gelir açılmaz, açarsın 3-5sn ses gelmez falan. Rehbere girersin, girmez... Format ve yeniden yükleme de sorunu çözmüyor
    Özgür yazılım yapıp paylaşanlar olmasa çöpe gidiyordu, tabi bunlarla da bir tarafları hep bozuk...
    Yani Sony=sıkıntı, 2012'nin gözdeleri 2013'de çöp, paranız ile rezil olursunuz. Bugün alıp, sorunları çözerler, büyük firma diye beklersin, sonuçta hüsran.
    Ben de oluşan kanaat...

Cidden yaşadıklarınıza üzüldüm.Hele siz yazdıysanız boşuna yazmamışsınızdır.Bakalım gelsin hele bir inceleyelim canlı canlı !!!

Gerçi ön kayıta yazılmıştım ama gerekirse ve ikna olmazsam cayabilirim.Sonuçta az paradan bahsedilmiyor.

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yazdığınız çok iyi oldu benim için değerli üstadım.Daha da dikkatli olmaya çalışacağım.Sonuçta birazda cidden şans işi galiba!! Çok teşekkürler - saygılar ve iyi hafta sonları...

• ayblrdija A kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91310688&p=1#91310688

Buradakileri de bir oku derim...

• quote:

Bu işin üstadı hewes

Atıflarda bulunuyoruz ama hiç oralı olmuyor.Şu sırada işlerimi bitirip bir araya gelemiyoruz ki biraz kaynatalım.Ama alım aşamasında başını ağrıtırım onun...
  • quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91310688&p=1#91310688

Buradakileri de bir oku derim...

Eyvallah üstadım...
  • Rica ederim...

• drsnrky D kullanıcısına yanıt
    arkadaşım tek kavramayla çift kavramayı karşılaştırmışın ve 5008 in tek kavraması daha seri demişsin ya bindiğin aracın edc sinde sorun ya da bilmiyorum garip yani
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bakım yeni şançelik 'te 380 tuttu, bilgin olsun, sonuçta motor aynı, bakım aynı, 45000 bakımı...

Hocam fark mazot filitresinden kaynaklanıyor..benim 30 bin bakımında değişmesi gereken mazot filitresi değişmemişti..100 lira gibi bişeydi sanırım oda fiyata dahil olunca 400 lirayı geçti..

• quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

Ben scenic deneme amaçlı kullandım.

Geçişleri hissettirmiyor ama vites gectikten sonra çekmediğinden yığılır gibi oluyor.

5008in seriliği yanında tatsız kalıyor.

Scenicte 3. sırayı açtığınızda arkasında mekanizma açıkta kalıyor.

Üzeri kapatılamıyor. Yağ vs bulaşmasın diye bir mont atamazsınız ya da el çantası koyamazsınız.

Oysa 5008 de koltukların altında bir alan ortaya çıkıyor.

Ufak çantalar konabiliyor. Koltukların arkası düz zemin oluyor, üzerine mont vs koyabilirsiniz.

Scenicte 2.sıradan 3 e geçmek için 2.sıradaki koltuğun sırt kısmını öne yatırıp sonra altıyla beraber öne katlıyorsunuz.

2 hamlede ve çok pratik değil. 5008de 2.sıradaki koltuğun üzerinde bir kol var.

Çekince tek hamlede koltuk öne toplanıyor. Çok pratik.

İki araç arasında fonksiyonellik açısından da 5008 rahatlıkla fark atar.

Grand c-max ten hiç bahsetmiyorum. Bunlarla aynı sınıfta sayılmaz bile.

quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

arkadaşım tek kavramayla çift kavramayı karşılaştırmışın ve 5008 in tek kavraması daha seri demişsin ya bindiğin aracın edc sinde sorun ya da bilmiyorum garip yani

Şimdi @drsnrky ın mesajını okudum.

Karşılaştırma şanzıman değil, motor üzerine yapılmış.

Sanırım siz yanlış algıladınız

İlgili mesajın tamamını yukarıya ilintiledim.

İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.