Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.530
Cevap
147
Favori
1.646.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ki 12 kuruş zamdan sonra bu gece 7 kuruş indirim yapılacakmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Dün ki 12 kuruş zamdan sonra bu gece 7 kuruş indirim yapılacakmış...

Pazar günü fulllemiştim depoyu !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonemaster

Herkese iyi akşamlar.
    Yakın zamanda kış lastikleri olarak Petlas Snowmaster almıştım, hatırlayanlar olacaktır. Önceki lastiğim DUNLOP LM703'tü.
    Kış lastiği takmadan önce km'de 25-26 kr yakan arabam, kış lastikleri sonrasında 28-29 kr yakmaya başladı. Dolayısı ile kış lastiklerinin %16 civarında tüketimi artırdığı görülüyor.
    Hesaplamayı motorine 12 kuruş zam gelmeden önce yaptım. Kış lastiklerinin yakıt tüketimine etkisini merak edenler için faydalı olur diye düşündüm.

Faydalı olmaz mı üstadım , sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanakt

Kapı içi izolasyonu iyi birşeymiş

İlk alınan araçları geri çağırıp yaptıkları rutin bir olaydı.2011 modellere kadar uygulanmıştı...
  • Evet değerli arkadaşlarım , bizim araçların vites topuzu ile çok beğendiğim 508 'in vites topuzu değişimi çalışmamı yayınlamak istiyorum desem yalan olur.

Başka bir forumda bulduğum resimleri paylaşmak istedim, bilmiyorum daha önce böyle bir çalışma yapılmış mıydı?

Resimler tamamen alıntıdır , linkte verebilirim ama yasak mı bilmiyorum. Neyse artık .

Uygulamayı yapan arkadaş topuzu 100 liraya almış servisten, ledli olan modelmiş, çakmak tanda elektrik işini halletmiş.

• quote:

Herkese iyi akşamlar.
    Yakın zamanda kış lastikleri olarak Petlas Snowmaster almıştım, hatırlayanlar olacaktır. Önceki lastiğim DUNLOP LM703'tü.
    Kış lastiği takmadan önce km'de 25-26 kr yakan arabam, kış lastikleri sonrasında 28-29 kr yakmaya başladı. Dolayısı ile kış lastiklerinin %16 civarında tüketimi artırdığı görülüyor.
    Hesaplamayı motorine 12 kuruş zam gelmeden önce yaptım. Kış lastiklerinin yakıt tüketimine etkisini merak edenler için faydalı olur diye düşündüm.

Teşekkürler bilgi için. Benim yakıtta artmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Kapı içi izolasyonu iyi birşeymiş

İlk alınan araçları geri çağırıp yaptıkları rutin bir olaydı.2011 modellere kadar uygulanmıştı...

Bizde bu sorun yok o zaman. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Evet değerli arkadaşlarım , bizim araçların vites topuzu ile çok beğendiğim 508 'in vites topuzu değişimi çalışmamı yayınlamak istiyorum desem yalan olur.

Başka bir forumda bulduğum resimleri paylaşmak istedim, bilmiyorum daha önce böyle bir çalışma yapılmış mıydı?

Resimler tamamen alıntıdır , linkte verebilirim ama yasak mı bilmiyorum. Neyse artık .

Uygulamayı yapan arkadaş topuzu 100 liraya almış servisten, ledli olan modelmiş, çakmak tanda elektrik işini halletmiş.

Paylaşan arkadaşlar olmuştu. Ben çok beğenmedim açıkçası...

• quote:

quote:

Evet değerli arkadaşlarım , bizim araçların vites topuzu ile çok beğendiğim 508 'in vites topuzu değişimi çalışmamı yayınlamak istiyorum desem yalan olur.

Bu araca yapılacak tek vites kolu modu, vites kolu iptal modu olacaktır.

Yerine de ısıtmalı bir fincan yuvası yapılır ve keyife keyif katılır

İyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne denir...
  • Arkadaşlar, multimedia/navigasyon çözümlerinde bir yenilik veya güncelleme var mı? Artık bir şekilde taktırmak istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inzu

Arkadaşlar, multimedia/navigasyon çözümlerinde bir yenilik veya güncelleme var mı?

Artık bir şekilde taktırmak istiyorum...

CYCLONE da yeni güncelleme geldi.

Araç parametreleri artık TÜRKÇE yazıyor.

Ancak bende henüz yükleyemedim.

Şerif1978'in aracında gördüklerim ile yazıyorum.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inzu

Arkadaşlar, multimedia/navigasyon çözümlerinde bir yenilik veya güncelleme var mı? Artık bir şekilde taktırmak istiyorum...

Hadi gözün aydın dostum sonunda gelmiş güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 31 Ocak 2014; 16:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

quote:

Bu araca yapılacak tek vites kolu modu, vites kolu iptal modu olacaktır.

Yerine de ısıtmalı bir fincan yuvası yapılır ve keyife keyif katılır

İyi forumlar...

Altındaki deri kısım olmadığı için gerçekten çok şekilsiz durmuş bizim vites kolu...
    Sizin vites kolu iptal çalışmasında bir gelişme var mı melodramm?

• quote:

quote:

Gece ışıklı görüntüsü cidden güzel olmuş. Ben kararsız kaldım. Ama çok güzel olmuşda diyemiyorum.

• quote:

quote:

Herkese iyi akşamlar.

Teşekkürler bilgi için. Benim yakıtta artmaya başladı.

Allah Allah demek ki bi etkisi var. Ama küçük bir etkiymiş. Bende daha almadım kış lastiği bu kışı geçireyim. 4 mevsim lastiklerini yenileyeceğim. Seneye kışa girerken kış lastiği takacağım.

• quote:

Çocuk oyuncağı oldu buda iyice... Zamdan önce Fullemiştim depoyu. 56lt mazot aldım
  • Herkese Hayırlı Cumalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Herkese Hayırlı Cumalar...

Aynen, benden de herkese hayırlı Cumalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hewes

quote:

Çocuk oyuncağı oldu buda iyice... Zamdan önce Fullemiştim depoyu. 56lt mazot aldım

Aynen bir gün zam ertesi gün indirim..ama dizel hala bizim için cazibesini koruyor..benzine zamdan sonra bildiğim kadarıyla indirim olmadı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.