Şimdi Ara

Peugeot 407 1.6 HDi 100 km'de sadece 3.68 lt. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
42.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gerçektende 407 sahiplerinin bir araya geldiği bir başlık yok, ilginç geldi bana...2006 model 407 1.6 hdi lari 35-36.000 ytl lere gördükçe insanın iştahı kabarıyor tabi ancak, daha fazla bilgi sahibi olabileceğimiz bir platform olsa (yoksa var mı?) daha iyi olurdu örneğin bu arabaların kronik sorunları var mıdır? bakımları pahalı mıdır? yetkili servisleri nasıldır? kullanıcı tavsiyeleri nelerdir? vb. konularda baya gidilecek yol var daha...peugeot cular zayıf kalmışlar bu konuda biraz, ha gayret haydi 407 sahipleri bekliyoruz yorum ve önerilerinizi
  • 407 ile ilgili faydalı yorumlar için:

http://forum.donanimhaber.com/m_17998372/tm.htm
  • Tamam şehir dışında 4lt gibi bir değer ideal.ama şehir içinde ne kadar tüketim var acaba..
  • benim aracım 6-7 LT arasında yakıt tüketiyor şehir içinde.. dur kalk çok olursa 7lt, az olursa 6lt.. şehir:Ankara

quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Tamam şehir dışında 4lt gibi bir değer ideal.ama şehir içinde ne kadar tüketim var acaba..
  • Bu tamamen reklam amacı ile yapılmış bir düzmece test.

Aracı fiilen kullananlardan edindiğim bilgi; şehirlerarası yolda en ekonomik koşullarda bile 100 km'de 5 litrenin altında
    yakıt tüketmediği.

100 km.de 3,68 litre koskoca bir yalan! TOSFED'in yaptığı bu testin resmi olarak hiçbir değeri bulunmamaktadır.

Böyle bir testin NOTER tarafından yanında da UZMAN BİR BİLİRKİŞİ bulunarak yapılması gerekmektedir.

Herkese duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukreminkoyuncu

Bu tamamen reklam amacı ile yapılmış bir düzmece test.

Aracı fiilen kullananlardan edindiğim bilgi; şehirlerarası yolda en ekonomik koşullarda bile 100 km'de 5 litrenin altında
    yakıt tüketmediği.

100 km.de 3,68 litre koskoca bir yalan! TOSFED'in yaptığı bu testin resmi olarak hiçbir değeri bulunmamaktadır.

Böyle bir testin NOTER tarafından yanında da UZMAN BİR BİLİRKİŞİ bulunarak yapılması gerekmektedir.

Herkese duyurulur.

şimdi biz bu teste inanmayalımda sizin kullanan arkadaşlardan edindiğiniz bilgileremi inanalım yani !

Bende aynı araçtan vardı 90 km sabit hızla cc açık 3.6. ile 3.9 lt arası yakıyordu yalan falan değil , bence siz denemeden yorum yapmayın

• Ben kendim sürerek bizzat denemedim ancak kullananların söylediği böyle.

Benim asıl dikkat çekmek istediğim nokta ise böyle bir testin RESMİ bir değer taşıyabilmesi için
    NOTER gözetiminde yapılması ve onun yanında da UZMAN BİR BİLİRKİŞİNİN bulunması zorunluluğudur.
  • Çok yavaş gitmek zorunda olduğum bir Kastamonu-Eskişehir seyahati sonrasında yol bilgisayarındaki değer 4.9lt/100km idi...500km'nin 450km'sini cruise control ile 100km/s'de gitmiştim...
  • Bende ankara - afyon karayolunda cru. control olmadan gördüğüm en düşük değer 4.2 litre idi.
  • Merhaba 407 Severler :)

Üzülerek belirtmek istiyorum ki gözüm gibi baktığım aracımı ev ve tapu işlemleri nedeniyle üste para vermem gerektiği için satıyorum.

Ve belirtmek isterimki aracımın gerçekten benim gibi temiz bakan birisine gitmesini isterim.

Aciliyetinden dolayı ;

2006 model Peugeot 407 1.6 hdi dizel aracımı bej renkte ( namıdiyar altın beyazı 3 4 farklı renk olarak gözüküyor )

belirttiğim gibi aciliyetten dolayı 132.000 km de kazası boyası değişeni olmayan en önemli aksamı olan turbo ve yolbilgisyarı sorunsuz çalışan

komple servis bakımlı muayenesi olan aracımı 26,500 tlsına satıyorum Lütfen Gerçekten ilgilenen ve temiz bakıp al satçı olmuyan arkadaşlar ararlarsa sevinirim

Telefon Numaram 0541 230 19 91 buradan ulaşıp söylerseniz son 1 hafta içersiinde satıcağım.
  • KESINLIKLE 407 1.6 HDI DIYORUM AMA EXECUTIVE KONFOR DINAMIKLIK SURAT TASARRUF GOSTERIS HEPSI VAR BENDE 310 BIN KM YI BULDU MASALLAH TIK YOK KIMSEYE KANMAYIN BENIDE VAZGECIRMEK ISTEDILER GITTIM ALDIM GENE ALLAH NAZARDAN KORUSUN SUPPER YALNIZ TAVSIYEM PEJOCU OLMAYANA ELLETMEYIN SAKIN BAKIM OZEL SERVISTE OLSA PEJOCUDA OL LA CAK.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 407 1.6 HDİ İstanbul-Tekirdağ arası yakıt tüketimi test değerlerim 85-90km hız 100km'de sadece 3.0lt.
    Bu araç uzun yolda 508 den Peugeot 407 1.6 HDi 100 km'de sadece 3.68 lt. az yakıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.