Şimdi Ara

Peugeot 406 Hakkında Herşey (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.006
Cevap
45
Favori
754.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soylukannnnnnnn nerdesın bır kac sorum olacak rahatsız edıyorum senı cevap verırsen sevınırım 406 hdı duz vıtes ıle 406 hdı otomatık vıtes ıkısınınde 0/100 km hızlanma kac sanıye bırde 100 km de kac lıtre yakıyor sımdıden tesekkurler
  • Arkadaşlar,Abilerim;
    406 hdi almayı düşünüyorum aslında bi tane buldum 2001 model 85 binde ve araç full+full fiyatına 23 istiyo sizce uygun mu alırsam karım zararım ne olur yardımlarınızı acilen bekliyorum...
  • arkadaşlar başka topik de gördüm de 406 sı olanlar resimlerini çekip gönderin ben de şu an dijital fotoraf makinası olmadığından atamıyorum ama ilk fırsatta atıcam tesekürler
  • 1453m@ düz vites ile otomatik vites arasında hdi fark etmeksizin yaklaşık 1 buçuk- 2 saniye arasında değişen bir ivmelenme farkı var.

serseruss@ eğer km doğru ise çok yerinde bir alışveriş olur, hiçbir zararın olacağını zannetmiyorum

blade@ ben başliyim istersen ama ben cılkını çıkartırım sonra yüzlerce foto var
  • tüketim değeri ile ilgili atıp tutan arkadaşlara ithaf ediyorum bunu, buradan çıkarımda bulunabilirler

Peugeot 406 Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 8 Eylül 2007; 13:22:01 >

• ooo olsun soylukan maksat 100 lerce foto olsun yeterki 406 olsun
  • anaaa soylukanıda banlamışlar
  • soylukan kardes 406 hakkında yaptıgın calısma super ellerıne saglık bılgı ısteyen arkadaslara ben den bıraz yardımcı olayım su an 207 hdı sahıbıyım babam da 2001 model 406 sv 2.0 vardı aracı 18000 ytl takas la satıp 206 hdı almıstık.

406 alacaksanız en onemlı seylerden bırısı mutlaka ıyı bır servıse gıdıp beyın de problem olup olmadıgını sormak olsun bızde 3 sene sonra yasanmıstı ve arac 80 90 km lerde bazen kontak kapatıyordu sattık. ama sunu soyleyeyım konfor olarak mercedesın belkı yenı c serısını aratmaz .motor cok saglam.bıde su artısı var 2008 peglerde OPSIYON olarak sunulan 'jbl' 2001 modelde standarttı ve muhtesem sese sahıptı.bunlar benım yorumlarım saygılarımla.
  • soyluka 2 gün cezan kalmış allah kurtarsın

2.2 406 coupe 2002 model 80.000 km de , bu motorun sarfiyatı hakkında bi bilgin varmı? teşekkür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mınaaa

soyluka 2 gün cezan kalmış allah kurtarsın

2.2 406 coupe 2002 model 80.000 km de , bu motorun sarfiyatı hakkında bi bilgin varmı? teşekkür..

merhabalar mınaaa, aşağıdaki linkte 2.2 hacimli aracın testi var,

http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=247

Kendi izlenimimi sorarsan da benim 2.0 araç ile neredeyse ayni tüketim değerine sahipti, inanılmaz derecede az fark ediyordu ben vergi yüzünden 2.0 ı seçtim, eğer vergi sıkıntı yaşatmazsa tüketim hiç yaşatmayacaktır gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

• arabanın içi çok tozlanmış be soylukan hocam
    yol bilgisayarı fln toz içinde

hmmm anladım şimdi, pug lara toz bile yakıştığı için temizlemedin dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

arabanın içi çok tozlanmış be soylukan hocam
    yol bilgisayarı fln toz içinde

hmmm anladım şimdi, pug lara toz bile yakıştığı için temizlemedin dimi

yok hocam plastik aksam için temizleyici bir ürün var parlaklık kazandırıyor ama ayni zamanda biraz da yapışkan hale getiriyor, sunroof u açınca da tozlar olduğu gibi yapışıyor, neyse yaz bitti öyle bir sorun kalmadı

• 406 Coupe D8 ve D9 için parça kataloğu

http://www.peugeotpartscatalogue.co.uk/

Tüm D8 ve D9, 2.0, 2.2, dizel ve V6 modeller için Tamir Klavuzu

http://stuff.eduardomaio.net/406coupe/d8models.zip
    http://stuff.eduardomaio.net/406coupe/d9models.zip

406cılar ve 406 almayı düşünenler mutlaka harddiskinizin biryerinde olması gereken dosyalar bunlar

• soylukan airbag in üstü kalktı ne yapmak lazım yani onun üstündeki kabı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade__tr

soylukan airbag in üstü kalktı ne yapmak lazım yani onun üstündeki kabı?

hocam elle çıkarılıp takılabiliyor o ama takamazsan söyle servise 2 dk da hallediverir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 2 Ekim 2007; 8:35:28 >
  • saol soylukan tesekkürler.
  • ya soylukan resim nasıl ekleniyo bide şeyi sorucaktım bu çıkıyoda bu airbag in üstündeki şey kabardı yani bizde yapıştırdık onu sadece yani bi airbag üstündeki kab olarak takıyolarmı ? ben onu sorucaktım
  • resmide attım orda gözüküyo zaten tekrar tesekkürler.

• hocam sen sağ airbagi diyormuşsun o zaman onu serviste yerine yapıştırtmanda yarar var, kab olarak çıkıp kab olarak takılır evet, sürücü airbagine ulaşmak için de direksyon simidi üzerindeki plastik muhafazayı sağ üst köşelerinden ince uclu bir nesne ile yukarı doğru ittirin yerinden çıkacaktır, gene el yordamı ile yerine takılabilmektedir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.