Şimdi Ara

Peugeot 308 Sedan’a Merhaba Deyin! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Dizel otomatik active 61-62 abartı olmuş biraz.
    Forumdan arkadaşın active ini takasta 65 e aldılar.

Neyin abartısı? Favorilerimde olan takip ettiğim araçlardı 2 adet. 69dan 61 indiler hala gitmedi ilan yayınlanma süresi bitti.

61-62 bandında hiç rastlamadım,ilanlara tekrar baktım,sadece hasarlı bir araç var.
    Öte yandan bildiğim Opel in takasta dizel otomatik active verdiği 65k var.Hatta arkadaşı çağıralım.
    Bahsettiğiniz araçlarda büyük olasılık ciddi hasar var.Manuel allure lar 67-68,otomatik allure comfort paketle 75-76 civarı gidiyor temizleri

Yahu benim favorilerimde olan takip ettiğim ilanlardı diyorum, işim gücüm yok yalan mı söyleyeceğim? Benim baktığım araçlar 3-5bin arası kazasız boyasız değişsensiz active donanım dizel otm araçlardı.

• 308 daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    bizde de linea symbol çok satıyor. bizim kanı arabamız bunlar. onlarda da WV işte.

çok satıyor olması kaliteli olduğu anlamını mı çıkardı sizde.

bu yanlış düşünceden arınmanızı tavsiye ederim. saygılar
  • Hb den bozma hiçbir sedan güzel görünmüyor bence.

• Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Bende sana 65 e takasta giden araç söyliyorum.Bunamı inanayım senin görünmeyen favorilerindeki ilanlaramı inanayım.

• quote:

Bende sana 65 e takasta giden araç söyliyorum.Bunamı inanayım senin görünmeyen favorilerindeki ilanlaramı inanayım.

Ya kardeşim sen neye inanırsan inan beni ilgilendirmez, gelip de bana biraz abartı olmuş diye laf atan sensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Mevzuya nereden baktigina bagli. Arabadan anlamiyor bizim millet. Evet dogru. Adam diyor alaman yavv diye. Ama sorsan neresi iyi diye cevap veremez. Bilinçli tuketici degiller. Dese ki soyle acidan begeniyorum. Yok motoru soyle boyledir diye tamam. Ama alman oldugu icin aliyorum begeniyorum demek cok sacma. Forumda illa ki birileri cikiyor mesajimi anlamadan vay efendim sen nasil konusursun diye. Milleti kucuk gormekle alakasi yok.

insanların otomobile o kadar meraklı olmasını bekleyemezsin. otomobil sorunsuz mu, rahat mı, masrafsız mı, bunlara bakar insanlar. buradan da 2. el değeri oluşur ve 2. eline de bakmaya başlar insanlar bu değer oluştuktan sonra. sadece burada değil tüm dünyada tüketici davranışı böyledir. Clarkson'un bir yazısını okumuştum. Adam dünyanın bir numaralı otomobil yazarı ama oğlunun zerre kadar ilgisi yokmuş otomobile. Oğlumun tek ilgilendiği şey ekonomi diyor.

• Merhaba demek için girdim beğenmedim diyerek çıkıyorum
    Orasi tamam. Ama insan alip da kullanacagi sey hakkinda bilgi ve fikir sahibi olmali. Ne istediğini bilip ona gore ihtiyacini karsilamali. Ha ihtiyacini alman karsiliyorsa vr bilincli sekilde aliyorsa amenna. Ama kulaktan dolma bilgilerle fikirsiz bir şekilde tercih yapiyorsa onu demek istiyorum. Bu yanlis iste.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

bizde de linea symbol çok satıyor. bizim kanı arabamız bunlar. onlarda da WV işte.

çok satıyor olması kaliteli olduğu anlamını mı çıkardı sizde.

bu yanlış düşünceden arınmanızı tavsiye ederim. saygılar

aristo mantığıyla olmaz o işler. linea'nın çok satmasının sebebi ucuz olması. araba ucuz, parçası ucuz, servisi her yerde var. sebepler bunlar.

vw heryerde çok satıyor. ve de pahalı olmasına rağmen çok satıyor. eğer ki bir araç pahalı olmasına rağmen çok satıyorsa bu o aracın kaliteli olduğunu gösterir. sonuçta millet enayi değil. bir araç çok satıyorsa ya kalitelidir ya ucuzdur.

arınacak bir düşünce yok yani...

Das auto. tok kapı...

• ya güldürmeyin beni :D

wv nin neresi pahalı. türkiyede pahalı diye pahalı kaliteli mi sandınız. AUDI bile ikinci sınıf otomobil kalıyor. Premium fiyat çekemiyor daha ucuz diğerlerinden.

tabi türkiyede kol gibi ötv yi yiyince pahalı araba aldıklarını sanıp mutlu oluyor insanlar o başka :D

mutluluklar dilerim.
  • Hb e 90 civarı isteyen sedana 100 ister.
    Kalsın almayayım.

• quote:

ya güldürmeyin beni :D

wv nin neresi pahalı. türkiyede pahalı diye pahalı kaliteli mi sandınız. AUDI bile ikinci sınıf otomobil kalıyor. Premium fiyat çekemiyor daha ucuz diğerlerinden.

tabi türkiyede kol gibi ötv yi yiyince pahalı araba aldıklarını sanıp mutlu oluyor insanlar o başka :D

mutluluklar dilerim.

tabi canım sadece türkiye'de pahalı:

http://www.autoguide.com/car-comparisons/2015-toyota-corolla-vs-volkswagen-golf

"But the Golf is the better car all around, albeit with a price premium."

ne yazıyor yukarıda? demek ki vw her yerde daha pahalıymış. tabii ki mercedes, bmw, audi'den pahalı değil. ama onların hemen arkasından vw geliyor. nedir bu insanlardaki vw çekememezliği anlamadım gitti ya.

vw dünyanın her yerinde caponlardan da korelerden de italyanlardan da daha pahalıdır!!!

neyi zorluyorsun anlamaıyorum ki. daha demin en çok satan WV diyordun verdiğin linkte TOYOTA nın çok daha fazla sattığının haberi var.

ayrıca bu da kapak olsun yine verdiğin linkten,

Starting price (US) $17,775 Corolla $18,815 Golf

başlangıç fiyatları arasında yalnızca 1,000 dolar var. Test ettikleri golfte daha fazla opsiyon varmış. son fiyatı o yüzden yüksek.

hani bana ispat olsun diye attığın karşılaştırmayı okumamışsın bile.

inatlaşmak yerine hm acaba doğru mu söylüyor diye düşünme yok. bildiğinden şaşmaz insanlarımız.

neyse.

Bol emisyonlu 3. sınıf wv yi diğer araçların üzerine çıkarıp Premium zannedip gezin.
  • Önden ziyade arkasını çok beğendim.

Peugeot 308 Sedan’a Merhaba Deyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Nisan 2016; 13:48:35 >
  • quote:

neyi zorluyorsun anlamaıyorum ki. daha demin en çok satan WV diyordun verdiğin linkte TOYOTA nın çok daha fazla sattığının haberi var.

ayrıca bu da kapak olsun yine verdiğin linkten,

Starting price (US) $17,775 Corolla $18,815 Golf

başlangıç fiyatları arasında yalnızca 1,000 dolar var. Test ettikleri golfte daha fazla opsiyon varmış. son fiyatı o yüzden yüksek.

hani bana ispat olsun diye attığın karşılaştırmayı okumamışsın bile.

inatlaşmak yerine hm acaba doğru mu söylüyor diye düşünme yok. bildiğinden şaşmaz insanlarımız.

neyse.

Bol emisyonlu 3. sınıf wv yi diğer araçların üzerine çıkarıp Premium zannedip gezin.

arkadaşım vw'nin sadece türkiye'de daha pahalı olduğunu iddia etmişsin. burda da adamlar golf'ün corolla'dan daha pahalı olduğunu söylüyor. okudum tabi. corolla golf'ün 10 katı satıyor. sebebi de ucuz olması diyor. UCUZ diyor corolla'ya. golf'e de PAHALI diyor. yani gördüğün gibi vw her yerde daha pahalı. al bunu da oku:

"...The Corolla starts at $17,775 after destination charges, which makes it much more affordable than the Golf and offers two-years of free service. Load up a Corolla with every option and it remains under $24,000. The Golf can eclipse $32,000, ..."

zaten japonların korelerin orda satış rekorları kırmasının sebebi de bu. çok ucuzlar. yoksa orda da biliyor insanlar vw daha iyi. yalnız türkiye'de enteresan bir şekilde civic ve corolla'lar golf fiyatına satılıyor ve buna rağmen insanlar corolla ve civic alıyor golf kadar olmasa da. aynı durum amerika'da olsa tek bir corolla veya civic satılmaz. ben de seninle hemen hemen aynı fikirdeyim aslında. bizde gerçekten arabadan anlamayan bir kesim var. bu fiyatlara rağmen hala corolla, civic alıyorlar. hayret bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 26 Nisan 2016; 14:06:18 >

• başarılı

merhaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunluuu55

2. Bir 206 sedan vakasi bekliyordum.Yandan guzel gorunuyor

Aynen katılıyorum 206 Hb bir dönem peynir ekmek gibi satarken sedanının yüzüne bakan olmamıştı
  • 301'i Türkiye pazarında güzel güzel satarken Türkiye'ye gelmez bence ya neyse...
  • Bu kafayla gitsinler bakalım yakında TR pazarından çıkacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.