Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trexin

65-70 aralığında gelirse işi zor. leon daha kaliteli olduğu için söylemiyorum ancak o fiyat bandında mantığım leon diyor

leon ve 308 arasındaki kalite farkı nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    özellikle sürücü koltuğundayken dokunduğunuz her yerin özenle tasarlandığını hissediyorsunuz 308'de. ergonomi hataları yok değil ama o bir fransız. tasarım uğruna ergonomiyi gözden çıkarır bu fransızlar.

leon'un kokpiti berlin duvarı gibi yükseliyor ve estetikten yoksun. özellikle kapı içleri dacia'dan hallice. gidin iki aracın da kabinini inceleyin. 308 premiumlara göz kırpıyor özellikle de allure paketiyle.

motor-şanzıman konusunda yenişemiyorlar. yine de 308'i tercih ederim tork konvertörlü şanzımanı yüzünden. performans anlamında sayısal verilerle 308 önde ama dediğim gibi asıl tercih nedeni şanzıman olurdu benim için.

leon'un kabini daha geniş. aralarında uçurum yok ama bence sürüşü biraz daha keyifli. markanın arkasında güçlü bir distribütör var. daha kurumsal ve daha profesyonel bir satış-servis ağı var. 2. eli kuvvetli. zaten bu yönlerden mantığım leon diyor.

yine de hani sanatçılar için derler ya "star ışığı var" diye ha o işte 308'de var leon'da yok

bu da avrupa ilk yarı satış rakamları:

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

zorla peugeot övdürdünüz bana akşam akşam

• mekmaster M kullanıcısına yanıt
    Adana Dörtler.

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Forumun en objektif yorumu olmuş kardeş :)

• 92 hp gelirse şansı pek yok ama 115 hp e-hdi motorla gelirse güzel satış yapar,kısa sürede bitirirler

• Full donanım 308 e 92 bin fiyat aldim 2 ay once.. otomatik dizeldi. 92 bin ve pejo aklimda deli sorular. Ama eski araçlarına gore kalitesi iyi geldi bana

• Otomatik olmadiktan sonra bir esprisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Otomatik olmadiktan sonra bir esprisi yok

+308
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Ya sen bi kere önce haddini bil,sen kimsin ya,bi kere senin bu ülkede sattigin araba kaç adet,ondan sonra bi modeli çıkarıyor 70 bin başka bi modeli çıkarıyor afedersiniz 80 bin tl istiyor...sen önce benim vatandaşımın alabileceği kaliteli ve ucuz araba getir ondan sonra karşımıza çık.

hyundai i20 1.4 elite otomatik panoramik sunroof smart paket 64600 TL. Peugeot 208 allure 1.2 110 bg eat6 62750 TL. Adamlar daha ne yapsınlar bedava mi versinler?

i20 donanım olarak jantına vermiyor mu 208 in?
  • Arkadaşlar bir bilgi daha geldi dizel motorda 92-115 hp farkı 2000 lira civarında olacakmış kısacası 115 ho e-hdi 65 bin diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 25 Ağustos 2016; 20:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Arkadaşlar bir bilgi daha geldi dizel motorda 92-115 hp farkı 2000 lira civarında olacakmış kısacası 115 ho e-hdi 65 bin diyebilirim.

Cam tavan da var dersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

quote:

Arkadaşlar bir bilgi daha geldi dizel motorda 92-115 hp farkı 2000 lira civarında olacakmış kısacası 115 ho e-hdi 65 bin diyebilirim.

Cam tavan da var dersen

Malesef cam tavan opsiyonmuş

• quote:

anlamadığım bir nokta var. 2008 de mevcut modeller içinden indirim olmadı. Başka bir ülkenin iptal edilen siparişleri üzerinden uygun fiyatlı olarak satıldı. En ucuz 308 hdi 92 bg access 72290 TL. Active hdi 77290 TL. 2008 gibi iptal edilen sipariş olarak Gelmeyecekse 65 bine nasıl satılacak merak ediyorum.

• EmreGLC kullanıcısına yanıt
    65bin e bedava olur. B sınıfı benzinli araba 60bin olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

anlamadığım bir nokta var. 2008 de mevcut modeller içinden indirim olmadı. Başka bir ülkenin iptal edilen siparişleri üzerinden uygun fiyatlı olarak satıldı. En ucuz 308 hdi 92 bg access 72290 TL. Active hdi 77290 TL. 2008 gibi iptal edilen sipariş olarak Gelmeyecekse 65 bine nasıl satılacak merak ediyorum.

Bayiden aldığım bilgidir bir hafta içinde belli olur aşağı yukarı.

• 59 60 arası en fazla 65 verilmez bedava diyenler kumdan topluyor galiba
  • 61.600'e metalik renk, premium pack 2008 classic edition aldım.
    65'e dizelini versinler 308'de alırım.
    Aracın kırmızı cam tavanlısını her gün görüyorum içim gidiyor.
    Leon'la kıyaslanacak bir otomobil olduğunu düşünmüyorum, Golf deseniz neyse.
    308'in kokpiti yeter.

• Merhaba arkadaslar.
    Bugun bayileri gezerken 308 active 92 hp dizel manuel 2016 model tekno gri 65.000 tl anlasip kapora verdim.
    Yukarida bahsettiginiz olayin bunla alakasi varmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Merhaba arkadaslar.
    Bugun bayileri gezerken 308 active 92 hp dizel manuel 2016 model tekno gri 65.000 tl anlasip kapora verdim.

Haydaaaaa hadi buyur buradan yak fiyata bak hizaya gel
    Şaka bir yana iyi fiyat hocam güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Merhaba arkadaslar.

Haydaaaaa hadi buyur buradan yak fiyata bak hizaya gel
    Şaka bir yana iyi fiyat hocam güle güle kullanın.

burdan anladığımız kadarıyla çok büyük kampanya diye 92 bg yerine 110 bg verecekler en fazla 3 bin tl indirim :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.