Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Ekleme yapayım.
    10- Stop&Startı çalıştıramadım. Birşey yapmam gerekiyor mu bilmiyorum.
    11- Xenon far hiç kullanmadım. Fulled aydınlatma sıradan aydinlatmalara göre çok iyi. Kısa süre kullandım ama kullandıkça seveceğim muhtemelen.
    12- Bagaj kapağı anahtarliktan açılmıyor sanırım. Bizdeki fiorinoda bile açılıyor. Umarım ben yapamamisimdir.
    13- Şu arabaya anahtarsiz giriş ve çalıştırma koymayan zihniyeti kınıyorum. Adaptif cruise ile birlikte bu araçta olsaydı, tam bir efsane araç olurdu.
    Arkası gelir muhtemelen.

Anahtarsız giriş/çalıştırma ve Aktif Cruise Control Premium pakette var. Onu da bu araca koysalar Premium paketin anlamı kalmazdı.

Bagaj kapağı galiba! menüden aktif etmek gerekiyordu tam hatırlayamadım. Benim araç Premium paket(di) anahtarı cebimden çıkartmazdım.

Bu araç zaten Allure u anlamsız kılmıştı. Birde premium paketi anlamsız kilmasin diyorsunuz.

Aynen öyle...

Bari Premium paketlilerin azcık farkı olsun.

• arkadaşlar renk olarak hangi rengi tavsiye edersiniz. Birde açık renk döşeme sadece tekno gridemi var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

arkadaşlar renk olarak hangi rengi tavsiye edersiniz. Birde açık renk döşeme sadece tekno gridemi var acaba

Boya koruma yaptırırım 2 günde bir yıkarım dersen siyah. 2 haftada bir yıkarım dersen beyaz... Siyah bir tık daha vahşi duruyor ama bu şartları sağlarsan... Ben beyaz diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vs-fb kullanıcısına yanıt
    Hayır Alp Beyazı..Opak yani
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi tabi ki ama Beyat ve Techno Gri benim hoşuma giden renklerdi. Tekno gri bulsaydım mantıklı fiyata onu da alabilirdim. Sedefli Beyaz güzel ancak bakım, çizik/boyama sonrası renk ton farklılıkları, malum kanatlı dostlarımızın dışkıları ile problem olabileceğini düşündüğüm için ve Alp Beyazı'nda en uygun fiyatı bulduğum için Opak Beyaz'da karar kıldım. Opak diye ifade ediliyor ama Alp Beyazı ve siyah donanımlarla (Cam tavan, ön panjur vs) gayet parlak ve uyumlu geldi bana…Tercih sizin. Tabi bu arada devamı gelmeyecek deniyor, fazla da gecikmeyin, son kalan araçlardan size hoş geleni değerlendirin derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEAMAN68

Hayır Alp Beyazı..Opak yani

Elmasta bir tane siyah vardı, teslimi bekleyen. Belki sizinkisidir dedim.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Yok değil, benim araç Alp Beyaz ancak henüz daha PDI da bayiye gelmedi..Sizinki Beyaz mıydı, yoksa tekno gri olan mı? O ikisi ve siyah vardı evvelki gün gittiğimde..Beyaz plakalanmıştı .. RU…. plakalı..Bir tanesinin anteni yoktu hatta sanırım Tekno Gri nin..Baktınız mı sizinkine? Sizinki değildi umarım.
  • Arkadaşlar hepinize izmirden selamlar.Aranıza yeni katıldım. Ve ilk kez sıfır bir araç alıyorum..Herkes peugeot a girmeseydin diyor deyip duruyor:)..Bende, ben araç alırken sürüyü değil keyfimi takip ederim diye cevap veriyorum..Bu araç bu fiyata alınacak yegane araba..Şirket üzerine almasam gider ikinci el bmw Z4 yada 320 ci (e90 kasa) alırdım..Bazı arkadaşlar sormuş neden bu parayı bu arabaya veriyosun diye..Herkesin bir çıkarı oluyor araç bakarken..kiminin zevk kiminin benimki gibi şirket işleri.. Bende karşıyaka Halil öztürkten siyah bir C.E. plus aldım..pazartesi teslim alabileceğimi söylediler.. Araçların üstünde resmen tabakalanmış bir kir var. Satış temsilcisi arkadaşa eğer o kromajlardaki benek benek lekeleri çıkartırken çizerseniz kesinlikle teslim almayacağımı söyledim .. Bi de bu araçta anahtarsız çalıştırma hakikaten olmalıymış.. Neyse,geri kalan özellikleri kapatır diye düşünüyorum bunu.

Birde Wolkswagen denen otomobil firması birazcık daha tasarım çalışsa keşke artık...!bunların tasarımcıları sıkılmadımı ayni şeyleri tasarlamaktan. GOLF..ya artık hakikaten yeter..farın altına keskin bir çizik atıyola al sana yeni golf..korkmayın lan satacak yine..bu konuda citröeni tebrik ediyorum..ve tabi çağ atlayan yeni pejo platformunu..3008 müthiş..308 de sexy bir araba olmuş..

• Merhaba arkadaşlar ini arka park sensörü gecikme durumu devam ediyor mu? Zamanla duruma alışılıyor mu?

• helluri kullanıcısına yanıt
    Seramik kaplama için ne fiyat verdi sonax

• quote:

Orijinalden alıntı: SEAMAN68

Yok değil, benim araç Alp Beyaz ancak henüz daha PDI da bayiye gelmedi..Sizinki Beyaz mıydı, yoksa tekno gri olan mı? O ikisi ve siyah vardı evvelki gün gittiğimde..Beyaz plakalanmıştı .. RU…. plakalı..Bir tanesinin anteni yoktu hatta sanırım Tekno Gri nin..Baktınız mı sizinkine? Sizinki değildi umarım.

Evet RU benim arabam. Antene açıkçası dikkat etmedim. Kromajlara dikkat ettim. Onu da söyleseydiniz, ona da dikkat ederdim.
    Siz bayan s.temsilcisinden mi, yoksa erkek olandan mi aldınız araci? Birde kaça anlastiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havrix

Bisiklet üreticisi Pejodan araba falan olmaz. Paranıza yazık etmeyin. Görüntüye aldanmayın.

Yamaha da piyano üretiyor. Motor alınmaz mi yani

• Havrix kullanıcısına yanıt
    Hahahaha 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pejo pişmanlıktır. Pahalı parça demektir. Almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarquin16

Seramik kaplama için ne fiyat verdi sonax

Sıfır araçları 1250 liraya yapıyorlar. Bir kaç hafta önce çıkan yeni ürünü kullanıcaklar. Daha esnekmiş öncekine göre. Bu işlemden sonra birer yıl arayla iki kere ücretsiz bakım var. Arabayı alınca yorumlarım sonucu

• helluri kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bekliyorum yorumunuzu.

• Herkese merhaba arabamı aldığım günün ertesi hemen uzun yola çıkmıştım. Gidiş geliş 2 bin km. Sanırım içinizde aracı en uzun km olan da benimkidir. Neyse bu yolda aracın led farlarına hayran kalmıştım. Hâlâ çok beğeniyorum. Ancak dün akşam 6 buçuk 9 arası yine uzun yol yaptım 230 km civarı. Ancak bu defa farlar uzun yakmadıkça az geldi. Acaba sorun bende mi yoksa ayarı mı var? Benim bildiğim otomatik ayarlıyor kendisi. Bir de bu yolculuk esnasında çok ciddi kaza tehlikesi yaşadım. Önüme bir viraj çıktı ki nerdeyse dik. Allah'a şükür kurtardık. Direksiyona ciddi müdahalede bulunmadım virajı görmemle frene asıldım viraj başlamadan freni bıraktım ve bilmiyorum ama sanırım Esp devreye girdi. Bir şey bizi resmen aldı yola koydu bariyerlere doğru giderken. Hızım 120 civarındaydı frenden önce. Allah'a şükür. Arkadaşlar siz siz olun hız kadranını kontrol edin gerçekten araç çok sessiz ve uzun oranlı vites dişlisine sahip bakıyorum sürekli 130-140 bandında gidiyormuşum. Ben hız düşüyorum tekrar artıyormuş gece yolculuğu olduğu için sürekli hıza bakamıyorum. Kısa farlar biraz daha ileriyi gösterse farkederdim virajı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• niye öyle diyosun abi
  • Aracımızı teslim aldık, allah kimseye kaza bela vermesin inşallah. Haftasonu kendim seramik yapıcam arabaya. 320₺ ye mosh q2 aldım. Uygularken resimleri atarım.

• yellow_eagle Y kullanıcısına yanıt
    Maşallah Allah cc kaza bela vermesin. Güle güle kullanın. Birde aracınız iç döşeme rengi nedir acaba rica etsem

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.