Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün internetten tanesi 180 TL ye aldığım 225 45 17 94V XL Sava Eskimo HP2 kış lastiklerini çok güvendiğim işini mükemmel yapan tanıdık lastikçime taktırdım. Eski lastikleri söktürmeden önce de havasına baktırdım. Bayi sağolsun 37-38 PSI ile teslim etmiş aracı... Olması gereken ön 32 arka 34. Araç biraz yumuşadı yeni lastikleri olması gereken değerler ile şişirince.

Sertlikten şikayet edenler varsa lastik havalarını bir kontrol edin. Eski bir subarucu olarak subaru forumunda bayinin 42 PSI ile forester teslim ettiğinden şikayetçi birisi vardı. Malesef yetkili servis ve bayiler bu tarz ufak detayları gözden kaçırabiliyor, kendiniz kontrolleri yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Arkadaşlar bugün internetten tanesi 180 TL ye aldığım 225 45 17 94V XL Sava Eskimo HP2 kış lastiklerini çok güvendiğim işini mükemmel yapan tanıdık lastikçime taktırdım. Eski lastikleri söktürmeden önce de havasına baktırdım. Bayi sağolsun 37-38 PSI ile teslim etmiş aracı... Olması gereken ön 32 arka 34. Araç biraz yumuşadı yeni lastikleri olması gereken değerler ile şişirince.

Sertlikten şikayet edenler varsa lastik havalarını bir kontrol edin. Eski bir subarucu olarak subaru forumunda bayinin 42 PSI ile forester teslim ettiğinden şikayetçi birisi vardı. Malesef yetkili servis ve bayiler bu tarz ufak detayları gözden kaçırabiliyor, kendiniz kontrolleri yapın.

Nasıl lastik? Mutlaka arastirmissinizdir.Fiyat oldukça iyi. N11'de 176tl diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Arkadaşlar bugün internetten tanesi 180 TL ye aldığım 225 45 17 94V XL Sava Eskimo HP2 kış lastiklerini çok güvendiğim işini mükemmel yapan tanıdık lastikçime taktırdım. Eski lastikleri söktürmeden önce de havasına baktırdım. Bayi sağolsun 37-38 PSI ile teslim etmiş aracı... Olması gereken ön 32 arka 34. Araç biraz yumuşadı yeni lastikleri olması gereken değerler ile şişirince.

Evet kalleşler ben aldıktan sonra 3 lira 10 kuruş indirim yapmışlar 12 lira zarardayım

İlk izlenim güzel. Kalitesini zaman gösterecek.

Rot balans ustam çok iyidir, dandik lastik götürürsen takmaz. Petlas ve Kumho götürdüğümde balans tutmuyor ben bu lastikler üzerinde yaptığım işe garanti vermem, garanti vermediğim işi de yapmam demişti. Sava'yı da korka korka götürdüm, kötü lastik değil, petlastan iyidir dedi. Aldığım lastikler balans ağırlıklarını biraz fazla istedi ama dönüşünde bi sıkıntı yok dedi ustam.

Aynı ebat Nokian WR D4 alsan tanesi 335 lira. Elbetteki daha iyi lastik ama bu da seni üzmez dedi.

• quote:

quote:

quote:

Evet kalleşler ben aldıktan sonra 3 lira 10 kuruş indirim yapmışlar 12 lira zarardayım

İlk izlenim güzel. Kalitesini zaman gösterecek.

Rot balans ustam çok iyidir, dandik lastik götürürsen takmaz. Petlas ve Kumho götürdüğümde balans tutmuyor ben bu lastikler üzerinde yaptığım işe garanti vermem, garanti vermediğim işi de yapmam demişti. Sava'yı da korka korka götürdüm, kötü lastik değil, petlastan iyidir dedi. Aldığım lastikler balans ağırlıklarını biraz fazla istedi ama dönüşünde bi sıkıntı yok dedi ustam.

Aynı ebat Nokian WR D4 alsan tanesi 335 lira. Elbetteki daha iyi lastik ama bu da seni üzmez dedi.

Bizde ticari maksatlı fiorino var. 2 yıl önce sanırım debica marka idi, zorunlu olması sebebiyle kış lastiği taktırdık. İnanılmaz memnunum. O öyleyse bunlar çok daha iyidir.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Debica'nın deseni ile fotolarda aynı görünüyor Sava'nın deseni. Muhtemelen aynı lastik farklı isimle üretiliyor.

• Opak beyaz Classic edition plus aldım.teslimatı bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hondaaaa

Opak beyaz Classic edition plus aldım.teslimatı bekliyorum

Hayırlı olsun.
    Nerden, kaça aldınız acaba? Birde teslimat için tarih verdiler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

308 CLASSİC EDİTİON PLUS İSTEYEN FORUM ÜYELERİ BENİM İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER
    KALAN RENKLER SEDEFLİ BEYAZ,A.GRİ,OPAK BEYAZ

Merhabalar,
    Teslimat için öngördüğünüz tarih nedir? Liste fiyatı üzerinden indirim imkânınız varmıdır?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s_AVCI

71.000 boya dahil ce+ Nasıl uygunmudur? Yer Ankara.

Boya dahil derken, metalik boya mi, boya koruma mi dahil?
    Her türlü yinede uygun.

Evet. Tekno Gri.

• yeni alacaklara tavsiyem alır almaz toza bulaştırmadan boya koruma yaptırmalarıdır, ben önce yaptırmak istemedim, 3 yıkamada araç kılcal çizikler ile doldu, bilginiz olsun,

ayrıca koltukları beyaz olanlar, çok hızlı kirleniyor, 3 hafta 1 leke oldu bile, sanırım koltuk koruma da şart beyaz araçlarda..

fırça kesinlikle sürdürmeyin bez bile çiziyor...

pişman olursunuz..

hiç yıkatmayın bile..
  • leventkok L kullanıcısına yanıt
    sungerle yikanir die biliorm hcm ben yeni araclar,ayrica iki yagmur damlasi degdi, birazda camur sicradi die hayatta araba yikatmam, aracin ustune beni yika yazmaya ramak kala yikarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hemen teslim edebileceğimiz araçlarımız mevcut..
    pm atarsanız bilgi verebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

hemen teslim edebileceğimiz araçlarımız mevcut..
    pm atarsanız bilgi verebilirim...

ekrem bey dün p.m atmıştım ancak dönüş alamadım
  • Arkadaşlar.Yakıt lambası yandığında depoda kaç litre yakıt kalıyor.
    Kullanma kitapçığında 10lt civarı diyor ama yol bilgisayarıda 100km yol kaldı diyor.
    70.000 tl ye aldım. malatya ılıcak peugoet hemen teslim .
  • arkadaşlar faturada yazan tutar ile ödediğiniz tutar birebir örtüşüyor mu ? bende tam örtüşmüyor
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Bende de örtüşmüyor 68 küsür yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalarınızda nekadar fark var ?
    Faturaya araç fiyatını yazıyorlar ( mtv-tesçil masrafları vs. yi yazmıyorlar)
  • drhmk D kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk yandığında km yi 0'lıyordum
    70 km şehir içi gittiğim oldu
    70 km den sonra ışık direk yanarken yanıp sönmeye başlıyordu 1.6 dizel 92ps de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 2 Kasım 2016; 17:58:50 >
  • drhmk D kullanıcısına yanıt
    yol biilgisayarına güvenmeyin bu durumlarda. yakın zamanlı sürüş durumuna göre km tahmininde bulunuyor o. zamanla ışık yandığında depo fulleyerek anlarsınız onu.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.