Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki 3 yıl sonunda söktürücek misiniz? Yenisi mi kaplanacak?
  • Kapanıyor hocam anahtardan kapatma tuşuna basılı tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur85123 -- 21 Ekim 2016; 20:31:03 >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Niyetim öyle
    Zaten senelik 500 600 boya korumaya gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur85123

Kapanıyor hocam anahtardan kapatma tuşuna basılı tutun.

Yok, ben kaplama işinden bahsetmiştim taş çarpmalarına karşı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: ugur85123

Kapanıyor hocam anahtardan kapatma tuşuna basılı tutun.

Yok, ben kaplama işinden bahsetmiştim taş çarpmalarına karşı...

Alıntıları Göster
    Herkese merhabalar.
    Arkadaşlar Emr garage da aracıma seramik kaplama - ön camlara llumar cam filmi ve tam kaput filmi yaptırdım.Ayrıca kapı eşikleri ve bagaj eşiğine de film çekildi.
    yaklaşık 1.5 gün sürdü. Gayet ilgiliydiler. Ankara'da yaptırmayı düşünen arkadaşlar için tavsiye olunur.
    Resimleri müsait olduğumda bende ekleyeceğim.Sanırım firma da aşağıdaki konuya ekleyecektir.

https://forum.donanimhaber.com/m_117455454//tm.htm#117455454

• quote:

Orijinalden alıntı: Efederen

Herkese merhabalar.
    Arkadaşlar Emr garage da aracıma seramik kaplama - ön camlara llumar cam filmi ve tam kaput filmi yaptırdım.Ayrıca kapı eşikleri ve bagaj eşiğine de film çekildi.
    yaklaşık 1.5 gün sürdü. Gayet ilgiliydiler. Ankara'da yaptırmayı düşünen arkadaşlar için tavsiye olunur.
    Resimleri müsait olduğumda bende ekleyeceğim.Sanırım firma da aşağıdaki konuya ekleyecektir.

https://forum.donanimhaber.com/m_117455454//tm.htm#117455454

Alıntıları Göster
    Araçlarını teslim alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Genelde beyaz renk çok dikkatimi çekti. Neden beyaz? Siparişler beyaz olduğu için mi? Yoksa siz kendiniz mi beyaz istiyorsunuz?

• Arkadaslar alarimi denedim camin birini acik biraktim elimi uzattim iceride iki sensor olmasina ragmen herhangi bir tepki vermedi sadece kapiyi icerden actigimda caldi bu arada kornadan calmiyor baska ses veriyor,o zaman o tepedeki sensorler ne ise yariyor ?
  • Araç satın alan arkadaşlara bir sorum var. Bayi ile satış fiyatına anlaşırken, normalde trafik sigortası dahil mi oluyor , hariç mi oluyor acaba?
    Bende bugün 70.000 TL'ye, herhangi bir hediyesiz(Trafik sigortası hariç), C.E.Plus Opak Beyaz araç için, Elmasta kapora verdim. Birde, bana araçta standartta karter koruma olduğu söylendi. Gerçektende standartta var mı?
    Bu arada araç alan arkadaşlar için hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vs-fb -- 22 Ekim 2016; 12:03:18 >
  • Karter koruma yoktu benimkinde. Hediye olarak taktırdım. Ancak çok iyi bir koruma parçası taktılar, kaya gibi denilebilir. Fiyatı ekstra olarak alsak dahi bana uygun gelmişti; 120TL.
  • Efederen E kullanıcısına yanıt
    Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Trafik sigortası hariç
    Plastik karter koruma var alt taraf tamamen kapalı
  • Efederen E kullanıcısına yanıt
    Güle güle kazasız belasız kullanın
    Kaput koruma filmini kenarlarda içeri doğru kıvırdılarmı yoksa 1-2 milimetre kala kestilermi?
  • mualgl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Herkese kazasız belasız sürüşler..
    Kaput filmini kaputun bittiği yerde kesmişler ancak ben içeri kıvrılmasını istedim. Hiç sorun çıkarmadan hafta içi tekrar yenisi çekecekler.
  • Arkadaslar kolçagin arkasinda priz var mı araçlarda? Benim araçta kilavuzda gosterilen yerde bi kapak var ama zorlamak istemedim fazla
  • Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. 308 lerdeki ses sisteminin toplam gücü ne kadar ve hoparlör boyutları ne kadar acaba? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxaa

Arkadaslar kolçagin arkasinda priz var mı araçlarda? Benim araçta kilavuzda gosterilen yerde bi kapak var ama zorlamak istemedim fazla

Orası boş. Fakat arka koltuğun arkasında yukarıda 12v soket var solda.

Arkadaşlar bir soru sorayım. 1. Viteste hızlandınız, hafif gaz 2'ye attınız. Gazı verirken ilk anda bi kesiklik olup sonradan kapıyor mu? Özellikle 2ye geçişte hissettiğim bir durum bu. Tapa gaz giderken değil de eko sürerken...
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    bende yokuş çıkarken oluyor. yokuştan ötürü 3bin devirde falan ikiye takıyorum ama yine de 2ye geçtiği an dediğiniz gibi çok kısa -saniselik- bir kesiklik olup sonra araba şahlanıyor
    Aynisi benim aracta da var.1 den 2 e geciste bazen araba sanki fren yapmis gibi bi duraksiyor.haftaya servise gittigimde soracaktim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Arkadaşlar bir soru sorayım. 1. Viteste hızlandınız, hafif gaz 2'ye attınız. Gazı verirken ilk anda bi kesiklik olup sonradan kapıyor mu? Özellikle 2ye geçişte hissettiğim bir durum bu. Tapa gaz giderken değil de eko sürerken...

Aynı olay mı bilmiyorum ama aracı aldığım ilk dönem alışma evresinde benzer bir şeyi ben de yaşadım, bende de 115 hp ehdi + manuel vites kombinasyonu var.

1'den 2'ye geçişlerde araba zıplar gibi oluyordu, acemi şoför gibi hoplatıyordum arabayı

Zamanla alışıyorsunuz, 1-2 geçişinde debriyajı bırakırken iyi ayarlamak, kavrama noktasında yarım debriyaj yapar gibi biraz yavaşlayarak bırakmak gerekiyor. Gaza az basarak yapılan 1-2 geçişi garip şekilde keskin şanzımanın, yoksa zıplıyor.

Cevabın için teşekkür ederim hocam.

O tekleme gibi olayı ben de yaşıyorum araba salıyo kendini sonra oturuyo tekrar. 2000 devire gelmeden vites değişikliği istiyor araç ama 1den 2ye geçiş için 2000 devir yetersiz kalıyor gibi
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.