Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar c.e plus aldık biz de yaklaşık bir hafta önce ilk izlenimler süper. Usb bellekteki şarkıları çalarken eve götürüp içine 10 tane daha şarkı attım aynı klasöre yeni attığım 10 şarkıyı arabada göremedim zaten takar takmaz kaldığım şarkının ortasından başlıyor sanırım yeni attığım şarkıları algılamadı. Birde gece bagaj ışıkları sadece sağ tarafta kısık bir sarı ışık yanıyor ve çoook yetersiz telefon ışıklarıyla bagajı görebiliyoruz ne yazıkki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstf_58 M kullanıcısına yanıt
    Deri besleyici veya parlatici krem sürmek geçiyo aklımdan ama cesaret edemiyorum. Belki de epeydir bekliyo tozlanmistir uzerine surulen ilac tozu pisligi altta birakinca simdi deforme oldukca alttaki tozlar cikiyo olabilir hocam. Yani umarim oyledir gecicidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: raynor15

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sifir-308-dizel-cam-tavan-115-hp-otmtk-park-kor-nokta-kamera-355145277/detay

85000 tl'ye ilan da konmuş. :)

Gerzek deri kapli el freni yazmış bi de. Enayi avina çıkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: raynor15

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sifir-308-dizel-cam-tavan-115-hp-otmtk-park-kor-nokta-kamera-355145277/detay

85000 tl'ye ilan da konmuş. :)

Hele bi mart nisan gelsin kampanya unutulsun daha neler görürüz 😎

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabanın camına suyu acaba antifirizli mi? Boşaltıp değişmeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Benimki 600 km de bitti hemen. Yeni su koydum. İzmir de hava iyi olduğu için sadece konsantre koyuyorum. Siz eksilen kısma antifiriz koyun soğuk oluyorsa. Boşaltmaya gerek yok.
  • asy06 A kullanıcısına yanıt
    Çabuk bitmiş hocam benim araç 2400 de çok az kullandım ekleme yapayım en iyisi.

• eXe20 E kullanıcısına yanıt
    hocam o şarkı olayı bendende oldu 128 kbps de yükleyince okumuyormuş yani o mp3 ler 320 kbps olması gerekiyor. bagaj aydınlatması klasik yetersiz ancak aynı aydınlatmadan 1 adet alıp aynı işlemi sol tarafa yapan oldu sonuç nispeten dahaiyi oldu
  • Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Bu alarm nasıl iptal ediliyo?
    Çocuklar içerdeyken ötüp duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mualgl

Bu alarm nasıl iptal ediliyo?
    Çocuklar içerdeyken ötüp duruyor

Arac stop ettikten hemen sonra sol tataftaki butonlardan arac icini simegeleyen tusa uzun saniye basin alarm iptal olucaktir fakat her calistirmada devreye girer.

• Arkadaşlar merhaba ben de c.e plus için niyetliyim Van da yaşıyorum ama burdaki bayi 72 den inmiyor opak beyaz için yani pahalı. İstanbul da 70e veriyorlar ama uzak ne yapmalıyım. Var mı fiyatını bildiğiniz başka bayiler. Bazı bayiler uçmuş 75 diyen(Çanakkale) 74(aydın)diyen bayiler var opsiyonsuz renge...

• Arac teslim alan arkadaslara tavsiyem ;

ön kaputa şeffaf kaplama yaptırın en ufak bir taş izinde vernik atıyor
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Ben komple kaplattım tavan hariç
    1200 tl tuttu
  • mualgl kullanıcısına yanıt
    Hocam komple derken kapılar, bagaj kapağı gibi aracın tamamı mı?

1- Nerden ve hangi marka ürünler kullanıldı?

2- Bunlar 2 yıl sonra sökülmez ise boyaya zarar verir diyorlar doğru mu?

Teşekkürler.

• sdymz35 S kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim hocam dün flash bellekle işim vardı arabadan çıkarmıştım işimi hallettikten sonra tekrar taktım ve 128,192 ve 320 tüm şarkıları gördü ve açtı sorun nedir bilemiyorum.
    Evet kapılar bagaj tamponlar hepsi kaplandı
    İş yerinde bir arkadaşımın yıllardır film ve boya koruma yaptırdığı bir dükkana yaptırdım. Yani onun güvencesi ile gittim.
    Hatta arkadaşın arabasına geçen gün sürtmüşlerdi film sayesinde boydan kurtuldu onuda görünce bende karar verdim.
    Kolayca kalktı boyaya zarar gelmemiş fakat hafifçe göçük vardı onu düzelttirip tekrar film kaplattı.
    Bu olaydan sonra bende yaptırdım.
    Ayrıca arkadaş son 3 aracında yaptırmış

• mualgl kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Peki söküp takma meselesi nedir? 2 yılı geçmesin yoksa boya farkı oluyor arabada deniyor. Ben 2 yılda 1 yenileyemem de.

• Ön cam dışarıdan kaplanabiliyor mu biliyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana 3 yıl sonra sararmaya başlar film dedi zaten boya korumaya da senelik verdiğimiz rakamlar 3 yıl sonunda bunun parasını geçiyor.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.