Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition 62990 TL Fiyatlara güncelleme geldi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
12
Favori
34.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç şahane şahsen su indirimi gti a yapsalar bir dakika beklemem 139 olsa 109 hemen alırım. Ancak donanım listesini görünce söyle bir baktım full led far classic plus da var görünüyor onunda fiyatı 69 diyor yani full led dediğine göre xenonlu diye düşünüyorum 70 bin lira normal bir fiyat ucuz sayılmaz. Ama su piyasa da ucuz demek durumunda kalıyoruz 2013 de bu kasa ilk çıktığında full +full 77bin liraydı (cam tavan dahil) ama alacaklara tavsiye ederim zaten peugeot ustalarininda tavsiye ettiği en sorunsuz model t9 308

7.5 yıldır psa (Citroen Peugeot) araçları kullanıyorum cok şükür ne motor konusunda ne de parça deformasyon sorunu yasamadım o yüzden kullandığım araç olan rcz den sonra yeniden bir psa almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 3 Eylül 2016; 8:09:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Peugeot 308'in station wagon'u var mı?

• manuel dizel ne kadar şimd

• Liste 82 ise 72 diyeceksin 7-8 bin ucuza aliniyor suan.

Otomatik olsaymis bu fiyatlara tam firsat olurdu.

Suan arabayi almayi dusunen icin dizel manuel yinede firsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 3 Eylül 2016; 10:00:51 >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    manuel dizel 92 hp 63000 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylife84

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

bu araba ne kadardı ki fiyatı buna indi?

82000 >> 62000

O kadar dusus var mi gercekten

yok hocam ya liste fiyatlarına aldanma kampanyadan 3 gün önce 92 bg aracı 65 e satılar forumdan bi arkadaş kapora yatırdı sonra vazgeçti kampanyanın özünü ben sana söylim normalde 65 e 92 bg alacapına 115 bg yaptılar birde üstüne birkaç donanım eklediler cruze, far sensörü, kararan ayna gibi bu sefer 0 faiz olayını ortadan kaldırdılar sıfır araç fırsatlarını takip etmeyen ve bilmeyenler çok büyük indirim sanıyor ama değil...

ha bu paraya alınmaz mı alınır tabi bende almayı düşündüm ama 1 gecede 2 bin tl zam yapıp müşteriyi enayi yerine koyduktan sonra vazgeçtim

• DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Ben de ABC den aldım, adamlar beni değil pejodan, ticaretten bile soğuttu. Bir sayfa yazarım da canım sıkılacak haybeye, üç kuruşun hesabını yapan tipler. Böyle esnaf olmaz olsun

• Merhaba
    Bizim aile 1.70 ile 1.90 boy arasında bu araç içi nasıl acaba

• Otomatik degimiş üzdü otomatik gelme ihtimali var mi...?

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    otomatiği ztn halihazırda var ama classic olarak gelmesini soruyorsanız eğer neden olmasın derdim ama marka pejo olunca kampanya konusunda organizasyonel sıkıntılı bir firma olduğunu görünce gelmemesi ihtimali çok yüksek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Ben de ABC den aldım, adamlar beni değil pejodan, ticaretten bile soğuttu. Bir sayfa yazarım da canım sıkılacak haybeye, üç kuruşun hesabını yapan tipler. Böyle esnaf olmaz olsun

Yaşadıklarınızı biraz yazarsanız bize de tecrübe olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Yaşadıklarınızı biraz yazarsanız bize de tecrübe olsun.

Sıfır araçta mtv'yi bile alıcıya yıktıklarını duydum ben.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    En basitlerini söyleyeyim, araba teşhirde, tmm beğendik, alıyoruz dedim, adam içindeki 50 tl lik paspası, 30 tl lik yangın söndürücüyü almaya,kalkıyor. Bana anahtar teslim diyor, ben bununla nasıl yola çıkıcam? Sigorta dedim, hallederiz abi, ondan sonra şu kadar sigorta vs. Takasla aldım, benden aldıkları aracı aynı saat başkasına 2000 tl karla sattılar, ticarette olur dedik, alım satımı bile bana yıkmaya çalıştılar. Amahtarları yere atmak üzereyken çıktım. Bir daha da kapısından geçmedim, geçmem
    Zaten araçlar da dandik, aldığımdan beri her yerinden ses geliyor, şerefsiz araba, servise götürüp teste çıkınca kemik gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 3 Eylül 2016; 13:34:13 >
  • Diğer bayileri bilmem ama ankara'da bulunan peugeot bayilerine tavsiyem bulaşmamanız. 2008 adlı modelin kampanyasında araç için arayıp sorduğumda elimizde kalmadı satıldı diyip ertesi gün sabah normal fiyatının üstüne 5 bin lira koyup tekrar arayıp teklif sundular, ne yaptıkları belli değil bunların. Diğer arkadaşlara fırsat bu fırsat diyip neler yaptıkları 2008 konusunda mevcut. Dikkatli olun lütfen

• Şuan ankara göraldayım detayları öğrenip yazacağım.

Not:308 gti edition varmış çok iyi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Peugeot 308 Classic Edition 62990 TL Fiyatlara güncelleme geldi

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Var ama nedense TR ye gelmedi. Ben de merakla bekliyorum.

• Araba fiyat performans acisindan uygun gozukuyor ama paspas, yangin sondurucu vs hesabi yapmalari beni sasirtti gercekten. 70bin'e yakin para veriyorsunuz 3-5 kurusun hesabini yapiyorlarsa hos degil

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Var ama nedense TR ye gelmedi. Ben de merakla bekliyorum.

Şuan ki kampanyalı halinde yoksa bir önemi yok hocam o zaman egea sw beklemeye devam

• 2008 en ucuz özlüye kaça mâl edebilirim ?

• ankara göral bayisiyle görüştüm edition plus için 70600 tl istiyolar kasko sigorta bayiide yapılırsa paketsiz hali daha aşşa fiyat alan var mı araç ay sonunda gelcekmiş

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.