Şimdi Ara

Peugeot 308 Allure Sport Kullanıcıları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
14
Favori
48.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maviderinlikderin

Valla ben 2017 308 gtline aracimi satip bu arabayi aliyorum. 255 tl anlastik. Belkide hata ediyorum. Gtline bambaska. Higline golf hikaye bence yaninda.

Gt line cok donanimli,dizel arac satilir mi yahu :) Denon ses sistemi,dapatif cruise control,Serit takip sistemi neler neler :) Spor koltuklar,kirmizi dikisler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla ben 2017 308 gtline aracimi satip bu arabayi aliyorum. 255 tl anlastik. Belkide hata ediyorum. Gtline bambaska. Higline golf hikaye bence yaninda.

Peki extra bir sey var mi? Seramik kaplama gibi vs?

• Ben de yaşadığım ilin dışında bir yerden aldım aracı. Seyahat yasağı geldi ama. Anladığım kadarıyla uçağa binip bayiye gidebileceğim ama bayiden İstanbul'a aracı getirmek imkansız  Benim gibi olan biri var mı? Cekici ile getirmenin maliyeti ve dezavantajı var maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan:

Ben de yaşadığım ilin dışında bir yerden aldım aracı. Seyahat yasağı geldi ama. Anladığım kadarıyla uçağa binip bayiye gidebileceğim ama bayiden İstanbul'a aracı getirmek imkansız  Benim gibi olan biri var mı? Cekici ile getirmenin maliyeti ve dezavantajı var maalesef.

Haftaici alirsaniz seyehat yasagi yok diye biliyorum..Yani sabah 5 aksam 9 arasi alirsiniz araci?

• Maviderinlikderin kullanıcısına yanıt
    Yani o kadar olacağını sanmam ama anlaştığınız bayiden almak daha mantıklı gibi :)
  • Volkan: kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam siz kaça anlaştınız?
  • Seramik varda olsa nolur olmasa. Yapmayin dedim yerime paspas ve b.havuzu istedim. Seramigi kendim yaptiririm
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Öyle demeyin şimdi 3 aydir bunun kararsızlığını yasiyorum zaten. Sport sureci benim icin biraz gurur meselesi oldu.3 aydir pesindeyim cok ugrastim. Elden para istemeler 260 fiyat istemeler peugeot dahil sikayet.com vs.sikayet ettim sonunda bulmuşken birde bu gtline dan vazgecememe durumu oluştu. Sifir arac diye tav oluyorum.
  • quote:

Öyle demeyin şimdi 3 aydir bunun kararsızlığını yasiyorum zaten. Sport sureci benim icin biraz gurur meselesi oldu.3 aydir pesindeyim cok ugrastim. Elden para istemeler 260 fiyat istemeler peugeot dahil sikayet.com vs.sikayet ettim sonunda bulmuşken birde bu gtline dan vazgecememe durumu oluştu. Sifir arac diye tav oluyorum.

Gt-line kac km'de kaca satiyorsunuz? Kaza boya varmi? Yani ustune ne kadar koyacaksiniz 1.2 icin?

255 satiyorrum ustune koymiyprum 236
    5 anlastim sportu. Ustune para kalacak yqni. Ama gtline ilanda 275 285 temiz olanlari. Benimkide temiz.uciz gidiyor gibi geldi.cbirde donanim olarak cok iyi.
  • quote:

255 satiyorrum ustune koymiyprum 236
    5 anlastim sportu. Ustune para kalacak yqni. Ama gtline ilanda 275 285 temiz olanlari. Benimkide temiz.uciz gidiyor gibi geldi.cbirde donanim olarak cok iyi.

Ne gerek var ki 1.2'ye gecmeye? Arada fark olarak Gt-line dolu, bir digital gosterge ve Eat8 icin degmez derim..Sizin Arac gorsel olarakta sportif ayrica..

Ben olsam degismezdim kesinlikle..

Önceki aracimda 1.2 308 activdi tesadüfen gtline bulunca almistim. 14 aydirda kullamiyorum. 1.2 daha cevik atik sessiz. Model yenilemek ve eat8 hayalet icin girdim bu ise. Haklisiniz dediginizde. Mantiksal bakmaya calismistim. Yenickasa geldiginde satmasi daha kolay olur vs.diye. 1 ay sonra 4 yillik arac olacak. Öyle işte bakaim ne yapacagim. Teşekkürler

Yeni kasa geldiginde Gt-line dizel ve donanimli oldugu icin 1.2 ile ayni fiyata satarsiniz..Sizin avantaj suan hem yakit ekonomisi,hem ic-dis sportif gorunum,hem de donanim..

Siz bilirsiniz tabi ki,hayirlisi olsun..

• Allure Sport taki full led farlarda kısa uzun otomatik mevcut mu?

• hsnsln H kullanıcısına yanıt
    Otomatik yok.

Teşekkürler Hocam.

Bende sedef beyaz aldım 10 gün kadar önce teslimat bekliyorum. Alure Sport kullanan arkadaşlar memnun mu? Daha önce de 308 2018 1.6 bluehdi aracım vardı. geçiş yaptığıma inşallah pişman olmam.

Bende 2017 308 gtline dan geçiyorum benim durum daha vahim:) kullanan arkadasım var memnun şimdilik. Sizin hangi il. Ben antalyadayım mavi aldım
  • quote:

Bende 2017 308 gtline dan geçiyorum benim durum daha vahim:) kullanan arkadasım var memnun şimdilik. Sizin hangi il. Ben antalyadayım mavi aldım

Ankarada yaşıyorum. Her yeri aramıştım bulamamıştım. soradan Ankara ABC de buldum. Sedef beyaz

Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürüşler dilerim inşallah. Ankara ABC bana yok demişti. Ne kadara aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbusefe

Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürüşler dilerim inşallah. Ankara ABC bana yok demişti. Ne kadara aldınız?

Sağolun hocam cümlemize hayırlı olsun. Bana da yok demişlerdi. bir araç boşa çıkmış falan dediler bende hemen aldım. 245 e aldım. bir arkadaşıma daha alacaktık ama bulamadık. kısmet oldu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.