Şimdi Ara

Peugeot 308 Allure Sport Kullanıcıları (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
14
Favori
48.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bayilerde haklı. Kimse sabah kalktığımızda nasıl bir ülkeye uyanacağımızı bilmiyor ne yazık ki. Ben 25i itibari ile kalan bakiyeyi kapatıp aracı beklemeye başladım. Umarım 15-20 Nisan'a kadar bir sürpriz olmaz. Yavaş yavaş C segment ucuz araba kalmayacak gibi görünüyor. Birer birer baz versiyonlar bile üst ÖTV dilimine girmeye başladılar.

• Bende bugün ödemeyi kapattım 231,500 kırmızı, çok şükür zamdan etkilenmeyecek fatura kesilecek.Üzerine basa basa sordum cevap aldım. Araç tr ye giriş yapmış nisan 10 15 gibi teslim dedi st.

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, öncelikle hayırlı olsun.
    Şehir ve bayi ismi paylaşabilirseniz bende bi
    Şansımı denemek isterim :) bu fiyatlara imkansız ama denemekte fayda var
  • ben de 23 Mart'ta kaporayı gönderdim, bu pazartesi de ödemenin kalanını ödedim. Araclar izmit limanındaymış en geç ayın 15 ine kadar teslim ederiz diyorlar. 235,000 TL ye kalan tek beyaz rengi aldım, showroomda style modeli vardı cam tavanı karartılmış cam değildi ve çok hoş durmuyordu, allure sport modelinde de aynı mıdır bilen var mı?

film kaplatsam diye düşündüm fakat bayi tavana film kaplama yapmıyormuş, içten yapıldığı için ve ıslatma gerektiğinden araç ıslanıp zarar görebilir dediler, dışardan yapılmasını da tavsiye etmediler.

bu durum biraz can sıkıcı oldu benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: zemir1903

ben de 23 Mart'ta kaporayı gönderdim, bu pazartesi de ödemenin kalanını ödedim. Araclar izmit limanındaymış en geç ayın 15 ine kadar teslim ederiz diyorlar. 235,000 TL ye kalan tek beyaz rengi aldım, showroomda style modeli vardı cam tavanı karartılmış cam değildi ve çok hoş durmuyordu, allure sport modelinde de aynı mıdır bilen var mı?

film kaplatsam diye düşündüm fakat bayi tavana film kaplama yapmıyormuş, içten yapıldığı için ve ıslatma gerektiğinden araç ıslanıp zarar görebilir dediler, dışardan yapılmasını da tavsiye etmediler.

bu durum biraz can sıkıcı oldu benim için.

Yszin zaten Perde acik kullanamazsiniz, sicak olur icerisi...Perde isiyi kesiyor, kisin iceriyi asiri isitmiyor hava soguk oldugu icin..

Perde ise yarayacaktir yazin..Ancak Klima acikken cam tavan da acik olabilir sorun olmaz..Tek sorun gunesin Dokunmatik ekrana vurmasi,goremiyorsunuz cidden..

• Bende dün itibarıyla ödemeyi kapattım anlaştığım fiyat Üzerinden. Bence şansımız mart ayı içinde aracın gelmiş olması. Nisan ayında fiyatın değişeceği söylendi. Zaten bu fiyata artık 0 c segmenti kalmayacak gibi malum dolar euro kuru uçtu.
  • Selamlar,

Kasımda aldığım aracım bugün aldığımdan beri ikinci defa yağ basıncı hatası verip motoru durdurmamı istedi. Tekrar çalıştırdığımda sorun kalmadı. 3 ay kontrolünde servis birşey bulamadı. Hata kodu vs..

Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu? Sensör ile alakalı bir sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Mandalina] -- 1 Nisan 2021; 15:43:6 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Bayinin cam tavana film kaplayamayız tezi doğru mudur, yoksa uğraşmamak için mi bunu söylüyorlar, çünkü seramik kaplama ve cam filmleri fiyatın içinde hediye şeklinde verildi.

• zemir1903 Z kullanıcısına yanıt

Biraz zor is Cam tavana film..Profesyonel yerler de yaptirmakta fayda var,zarari olmaz yapmanin..

Kaliteli ve 2 numarayi gecmeyecek sekilde 3M-Llumar-Zibeart gibi yerlerde yaptiriniz..

Dogu Akdeniz ya da cok sicak bolgelrr de Antalya'da vs sıkça kullaniliyor Cam tavana Film..

• Arkadaslar merhabalar bende 1.2 allure sport icin teslimat bekliyorum.birkac şeyi sormak istedim aracin sis lambalari donuse duyarlimi acaba saga sola donerken yaniyormu? Arac icinde ayak diplerinde ısık aydinlatmasi varmi birde yan aynalarin altinda asagi dogru vuran isik aydinlatmasi mevcutmu acaba...son olarak da dikkat edilmesi gereken kronik bir sorunu ve yakit tuketimini ogrenmek istiyorum eger mumkunse.yardimci olabilecek herkese tesekkur ederim.

• alperen2931 A kullanıcısına yanıt
    Hocam dönüşe duyarlı sis lambası yok.
    Ayak altı ve ayna altı aydınlatma var. Ayna altı led, ayak altını lede çevirdim, çeviren arkadaşlar var.
    Kronik sorun yok, 2. Makyajı geçirdi rafine hale geldi diyebilirim.
    Yakıt 4000 km ortalaması 7.2, yarıdan azı ş.arası olmak üzere.
    Ş.içi 6-10 arası, ş.arası 5-6.5 arası tüketim gördüm. Ş.içi 8, ş.arası 5.2 son tüketimlerim. İlk zamana göre biraz düşüş var.
    308 ana konuyu da okuyabilirsiniz.
  • Hocam cok tesekkur ederim cok sagolun.bakalim ilk kez pejo kullanacagim insallah pisman olmayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen2931

Hocam cok tesekkur ederim cok sagolun.bakalim ilk kez pejo kullanacagim insallah pisman olmayiz

Ben ilk 2016'da aldığımda bi kaç ay arıza ne zaman yapacak diye beklemiştim  

• Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün, 308 Allure Sport için 245.000 teklif verdiler. Sizce fiyat nasıl? Konuda daha düşük teklif alan arkadaşlar gördüm. O yüzden sizlere de sormak istedim. Bayilerden fiyat alan var mıdır? Teşekkür ederim.

• dadycool19 kullanıcısına yanıt
    Hocam mayısta gelecek partiden 235 bin fiyat alan oldu. En kötü 240 a zorlayın bence.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. 240’a asla inmiyor. Sizce 240-45 bandı nasıl fiyat ve arabaya sahipseniz memnun musunuz?
  • dadycool19 kullanıcısına yanıt
    Araçtan memnunum ama burada aracı alanlar 231 lere kadar bulabildiler. 240 üzeri olmamalı diye düşünüyorum. Kaporalanmış araçlarda vazgeçme olabiliyor tüm bayileri tekrar arayın derim. Ben öyle bulmuştum 232 ye.
  • Pazartesi 245 250 arası fiyat vermişlerdi hala satılmamış demekki perşembeye kadar aradılar
  • Birde anladığım kadarıyla ay başında bir kota belli oluyor birde 15 inden sonraki hafta yani o aralarda aramakta fayda var daha rekabetçi fiyatlar veriliyor
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bayileri aramaya devam edeyim en iyisi.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.