Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.475.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: stormatme
    beyler hani arabadan inmeden önce uzunları yakar gibi kolu çektiğimizde follow me özelliği devreye giriyordu ya,bu ondan sonra otomatik mi oluyor?yani bi kere bu işlemi yaptıktan sonra artık her kilitlediğimde follow me özelliği etkin mi oluyor yoksa sadece işlemi yaptığın zaman mı etkin oluyor?

Hayır otomatik olmuyor, her seferinde aynı işlemi tekrarlamanız gerekiyor.
  • Arkadaşlar radyo dinlerken TA, RDS gibi yanıp sönen ışıklar var hani ekranda. Ben TA'yı kapttım. Ancak RDS özelliğini menüden inaktif etmeme rağmen her arabayı çalıştırıp radyoyu açtığımda tekrar çıkıyor. Yanıp yanıp sönmesi hoşuma gitmiyor. Tamamen ortadan yok etmenin çaresi var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: toyotacıyız

quote:

/// PEUGEOT 308 ///

arkadaşlar bu resimde hız göstergesinde 220nin yanındaki ışık yandı bende bugün.o mu yoksa altındaki yaya benzeyen şey mi ısıtma bujisi?

kızdırma bujisi ışığı: 240 ın yanındaki yaya benzeyen sarı ışık. dediğim gibi sıfırın altında sıcaklıklarda yanıyor olabilir.sende de ilk kez yandığına göre öyle olmalı diye düşünüyorum.ankaralı arkadaşlarda yanıyordur sanırım.ama yazın yanıyormuydu acaba?

Diesel araçlarda olan bir ışıktır o. Mercedes inden Ford una kadar tüm diesel lerde vardır.
    İsmi de arkadaşların dediği gibi kızdırma bujisi ışığı.
    İlk kontak açtığınızda her zaman yanar, bir süre sonra söner.
    Burada dikkat edilmesi gereken ve benim de belirtmek istediğim bir husus var.
    O yay gibi şekli olan kızdırma bujisi ışığı söndükten sonra marşa basın. O ışık yanıyorken aracınızı çalıştırmayın. İyi değildir..
    Servisinizden de teyid alabilirsiniz.

• Mutlu Yıllar ----> Tıklayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginu

quote:

Orjinalden alıntı: toyotacıyız

quote:

/// PEUGEOT 308 ///

arkadaşlar bu resimde hız göstergesinde 220nin yanındaki ışık yandı bende bugün.o mu yoksa altındaki yaya benzeyen şey mi ısıtma bujisi?

kızdırma bujisi ışığı: 240 ın yanındaki yaya benzeyen sarı ışık. dediğim gibi sıfırın altında sıcaklıklarda yanıyor olabilir.sende de ilk kez yandığına göre öyle olmalı diye düşünüyorum.ankaralı arkadaşlarda yanıyordur sanırım.ama yazın yanıyormuydu acaba?

Diesel araçlarda olan bir ışıktır o. Mercedes inden Ford una kadar tüm diesel lerde vardır.
    İsmi de arkadaşların dediği gibi kızdırma bujisi ışığı.
    İlk kontak açtığınızda her zaman yanar, bir süre sonra söner.
    Burada dikkat edilmesi gereken ve benim de belirtmek istediğim bir husus var.
    O yay gibi şekli olan kızdırma bujisi ışığı söndükten sonra marşa basın. O ışık yanıyorken aracınızı çalıştırmayın. İyi değildir..
    Servisinizden de teyid alabilirsiniz.

enginu;
    buji kızdırma lambası ile ilgili son noktayı koyalım.
    iki servis ile (teknik danışmanlarla) görüştüm. ilk kontak açıldığında her zaman yanmıyormuş. ışığın -4 derecenin altındaki ısılarda yanacağını (kısa bir süre sonrada söneceğini)bu sıcaklığın üzerindeki ısılarda yanmayacağını söylediler.arkadaşlarımın bilgisine.tüm peugeot 308 ailesinin yeni yılı hayırlı olsun..nice senelere arkadaşlar.

• servis öyle diyorsa doğrudur.. Sistem değişmiş o zaman.. Ben sadece bildiğimi söyledim

İyi yıllar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXAPTA -- 31 Aralık 2008; 18:01:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginu

servis öyle diyorsa doğrudur.. Sistem değişmiş o zaman.. Ben sadece bildiğimi söyledim

İyi yıllar herkese

yok zaten seni eleştirmek için yazmadım.bilgi olsun diye yazdım..iyi seneler..
  • Herkese iyi yıllar
  • Yeni Yılınız Kutlu olsuunnn

• Yeni yılınız kutlu olsun
  • Herkese İyi yıllar
  • Mutlu seneler.....
  • herkesin yeni yılını kutluyorumhuzurlu ve saglıklı bir yıl geçirmeniz dilegiyle nice yıllara...
  • öncelikle tüm forum üyelerinin yeni yıllarını tebrik ediyorum.mutlu huzurlu yıllar diliyorum.
    ya bir sorum olacak ben bugün ön lastiklere hava vurdum 40ta.ama 40 değil dedi arkadaşlar.daha düşük olmalıymış sizin bir bilginiz var mı bunun ayarı nedir acaba?
  • peugeot 308 benzinli stil paketli alsam ne kadardrrr
  • mutlu yıllar
  • quote:

Orjinalden alıntı: birecikk

peugeot 308 benzinli stil paketli alsam ne kadardrrr

308 COMFORT 1.6 VTi 120hp 5K 32.900

Stil Paketi (16" Alüminyum alaşım jantlar+ön sis farları+MP3 uyumlu CD çalar ve torpidoda portatif MP3 çalar bağlantısı) Comfort 1.100

34.000 ytl liste fiyatı, aralıkta 3000 ytl civarı indirim oluyordu

31.000 ne yakın fiyatlara alabilirdiniz..ocakta bundan daha pahalı olacagı büyük olasılık
  • 2009 model 308, 90 hp, stil paketi,metalik renk,park sensörü ve hız sabitleyici de olmak üzere toplam fiyat 34500....Sizce uygunmu?
  • biz aralıkta sorduk 34500 benzinli fiyat çekti nidirimli
  • quote:

Orjinalden alıntı: turhanozgur

2009 model 308, 90 hp, stil paketi,metalik renk,park sensörü ve hız sabitleyici de olmak üzere toplam fiyat 34500....Sizce uygunmu?

Belki bi 250 lira daha düşerler o kadar =) Ama fiyat gayet uygun
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.