Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

Eyvallah bende facebook uzerinden peugeot turkiye sayfasinda paylastim net bir bilgi veren olmadi. Muhtemelen on camin ordaki kanallar tikanmis olabilir.artik sanayide baktiricam bakalim ne cikicak. Burada paylasirim. Benden sonrakilere faydamiz olsun :)
    Evet, petek boruları olabilir tahminen diyorum kolay gelsin forumdaş.
  • Melihdk kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam su forumu biraz canlandiralim. Paylasim yapan derdini anlatan derde care bulan pek kalmamis artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol on cam kumandasi problemini kendim hallettim. Mekanizmayi soktum eve goturdum parcalarina ayirdim deodorant sktm peceteyle sildim. Biraz oksitlenme vardi iyice temizledikten sonra geri topladim. Araca taktim gayet duzgun calisiyor.

El becerisi olan kisiler deneyebilir boyle sorun yasarlarsa. Olmayanlarsa mahallede tv tamircisi varsa yada ps2 3 4 tamiricleri oluyor. Onlara goturebilirler. Parcanin 0 i 650 tl civari. Herkes parca degisimi sart dedi . Bu yazdiklarimin bir faydasi olabilir

• Merhaba dizel 308 almayı düşünüyorum ama bu 2011 2012 yılında geçirdiği makyajlı kasa ile eskisi arasında çok fark varmı neler değişti tam bilgi ve katalog bulamadım ?
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    2011-2012 farkı ön tampon ve gündüz ledi active paketten itiraben.
    arka tamponda farklı.
    içerde fark yok.
    bende 2012 active vardı ama sportium almadığıma pişmandım.
    bütçenize uyarsa 2012-2013 sportium hatta orjinal bixenonlusunu tavisye ederim.
    yok ben o kadar çıkamam derseniz 2012 active alın en aşağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

2011-2012 farkı ön tampon ve gündüz ledi active paketten itiraben.
    arka tamponda farklı.
    içerde fark yok.
    bende 2012 active vardı ama sportium almadığıma pişmandım.
    bütçenize uyarsa 2012-2013 sportium hatta orjinal bixenonlusunu tavisye ederim.
    yok ben o kadar çıkamam derseniz 2012 active alın en aşağı.
    Sportium en güzeli ama onda da düz vites yok. Tr'de sadece 1 adet numunelik düz vitesli var. Benimki 2012 model cam tavanlı active plus. Her active modelin kliması tam otomatik olmuyor, arka havalandırma ızgarası olmuyor.
  •  /// PEUGEOT 308 ///

Sportium gercekten farklı bir araç dinamikleri tam istenildiği gibi, 2011 model 308 comfort packten sonra baya keyifli gelmişti ayrıca direksiyon bosluğu denen olay sportiumlarda yok direk tepki veriyor göstergeler ve jant gerçekten araçı değiştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Merhaba dizel 308 almayı düşünüyorum ama bu 2011 2012 yılında geçirdiği makyajlı kasa ile eskisi arasında çok fark varmı neler değişti tam bilgi ve katalog bulamadım ?
    http://www.peugeot308ankara.com/ sitesinde var oradan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Sagol hocam su forumu biraz canlandiralim. Paylasim yapan derdini anlatan derde care bulan pek kalmamis artik
    Malesef azardı eskiden baya iyidi ama yinede biz varız elimizden geldikçe gerçek 308ciler olarakta burada olucagız
  • altına Civic alan arabasını uçak zannediyor. dün akşam yeni kasa civic sahibine iyi bir ders verdim. her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

altına Civic alan arabasını uçak zannediyor. dün akşam yeni kasa civic sahibine iyi bir ders verdim. her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamıştır.
    yeni kasa civic yem olur aslana o kesin, bir de şirket araçları 301, agea tipi uçan tenekeler uçan teneke olsa aslana yem olucağını yolda geçince anlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

yeni kasa civic yem olur aslana o kesin, bir de şirket araçları 301, agea tipi uçan tenekeler uçan teneke olsa aslana yem olucağını yolda geçince anlıyor

Alıntıları Göster
    Ki benim aslan yazılımlı daha güçlü kuvvetli.

• Arkadaşlar rica etsem pejo 308 için hem ekonomik hem de beni üzmeyecek lastik öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeishammy

Arkadaşlar rica etsem pejo 308 için hem ekonomik hem de beni üzmeyecek lastik öneriniz nedir?
    Falken eco run

• Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Ben gecen gun petlas aldim 2 adet 500e, bridgestone var arkalarda. Yeni olmasına ragmen 4 bridgestne ck kaydiriryordu. 2 petlas aldım onlere kucuk bir teker yariginin ardindan. Smdi ck memnunum kaydirma baya azaldi virajlarda ck iyi verim aliyorum

• Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Ben gecen gun petlas aldim 2 adet 500e, bridgestone var arkalarda. Yeni olmasına ragmen 4 bridgestne ck kaydiriryordu. 2 petlas aldım onlere kucuk bir teker yariginin ardindan. Smdi ck memnunum kaydirma baya azaldi virajlarda ck iyi verim aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Ki benim aslan yazılımlı daha güçlü kuvvetli.

Alıntıları Göster
    Yazılım muhabbeti bizim araçlarda bildiğim kadarıyla 3 vitese kadar etkili zaten yazılım olmasada standart ehdi kuvvetli son hıza iyi çıkıyor zaten çoğu hızlı dediğimizin ömrü 130 km ye kadardır

• Lastik önerileri için çok sağ olun.
  • merhaba arkadaslar 2012 peugeot 308 1.6vti otomatik al4 sanzıman arac aldım 20gun once arac 32.000km.de bakımlarını yaptırdım aracın rutin olan
    ama sabahları ilk calısmada hafif rolantide silkeliyor ısınınca bişey yok 3 kerede sabah hareket edince vites kutusu arızası verdi kar ve spor modu ısıkları yanıp sonuyor ama arac sorunsuz bir sekilde yuruyor
    vuruntu cekiş kaybı yok kontagı acıp kapatınca arıza kayboluyor neden olabilir daha 32binde arac sıfır gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHARKY

merhaba arkadaslar 2012 peugeot 308 1.6vti otomatik al4 sanzıman arac aldım 20gun once arac 32.000km.de bakımlarını yaptırdım aracın rutin olan
    ama sabahları ilk calısmada hafif rolantide silkeliyor ısınınca bişey yok 3 kerede sabah hareket edince vites kutusu arızası verdi kar ve spor modu ısıkları yanıp sonuyor ama arac sorunsuz bir sekilde yuruyor
    vuruntu cekiş kaybı yok kontagı acıp kapatınca arıza kayboluyor neden olabilir daha 32binde arac sıfır gibi
    Merhabalar, konumuz ankara ise bir ustaya yönlendirme yapayım direk sorun görünür, benim düşüncem araçınızın aküsü kaynaklı, vuruntu da tahminen mazot kaynaklı olabilir filitreleri değiştirip, akünüzü kontrol edip, ustaya göstermekte faydası var.
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.