Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: cempapila

Merhaba arkadaşlar,

Ben de 2013 dizel otomatik bir araç buldum.
    Fiyat ve diğer yorumlarınızı almak isterim.

Sevgilerimle

arkadaşlar gerekeni yazmış. aslında doğruyu söylemek gerekirse bu fiyat bile bedava bence ama peugeot nun ikinci eli zayıf olduğu için pazarlıkla 50 bandında alabilirsiniz gibi geliyor.

haklısınız bu paralar değil arabanın hakkı ama piyaaa şartları arasında 50 iyi.
    araç içinize sindiyse baktırısınız sıkıntı yoksa 500-1000 lira da aranmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Her ikiside mevcut

Teşekkür ediyorum. Ben de bluetooth yok sanıyordum. İyi oldu duyduğum :)
  • cempapila C kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • quote:

quote:

Her ikiside mevcut

Bırakın 50'yi 53'e bile dizel otomatik,50 bin km'de bu donanımda başka bir araba yok ... marka vw golf olsa 70 den aşşa kapıyı açmazlar ... kıymeti bilinmiyor kesinlikle ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

quote:

quote:

Her ikiside mevcut

Bırakın 50'yi 53'e bile dizel otomatik,50 bin km'de bu donanımda başka bir araba yok ... marka vw golf olsa 70 den aşşa kapıyı açmazlar ... kıymeti bilinmiyor kesinlikle ..

Boswer hocam biz biliyoruz aslanin kiymetini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her ikiside mevcut

Bende aldıktan sonra bir komşum neden pejo aldın, iyi değil bunlar dedi .. bende sordum neye dayanarak dedin diye... hiç kullandın mı? hiç aldın da problem yaşadın mı diye sordum .. :) yok dedi ... ben aldım kullandım ve sorun vs de yaşamadım deyince sessiz kaldı :)

• elel E kullanıcısına yanıt
    çok güzel cevap vermişsiniz.ama insanımız renoya para verir srunlarını söylemez .bizim insanımızda arabadan anlıyorum diye geçinir. sorunlu dsg şanzımanlı golfe biner söylemez.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her ikiside mevcut

Bende aldıktan sonra bir komşum neden pejo aldın, iyi değil bunlar dedi .. bende sordum neye dayanarak dedin diye... hiç kullandın mı? hiç aldın da problem yaşadın mı diye sordum .. :) yok dedi ... ben aldım kullandım ve sorun vs de yaşamadım deyince sessiz kaldı :)

Meselede bu zaten hocam , pejo kötü diyenlerin alayi hayatinda bir pejo sahibi olmamış bos bos konusuyorlar

• Bahsettiğim aracı almaktan vazgeçtim. Kaput üzerinde birisi tarafından kasten yapılmış çizikler var. Haricinde tampon vs. tertemiz. Ancak kaputtaki gözüme gerçekten battı ve boyatma durumunda kaza varmış algısı olacak. Yeniden dizel otomatik 308 aramaya devam :) Umarım 55 bandında düşük kilometre sportium bulurum.

Bu aracın gerçekten fiyat perfomans oranı mükemmel. Aynı fiyata B sınıfı, camlarından rüzgar sesi almayı farklı bir boyuta taşımış Clio gibi araçlar alınıyor. Ayrıca araç sorunsuz gözüküyor. Yoksa Alman diye DSG alıp yolda kalan, 40bin km görmeden enjektörleri değiştiren 1.6 TDI'lara da şahit olduk. Ne yazıkki halkımız Alman otomobillerinin premium olanlarıyla standart binek araçları bir tutuyor. Teneke dedikleri Clio Euro NCAP'ten 5 yıldız alırken Alman'dan şaşma dedikleri Opel Corsa 4 yıldız mesela. Motorların ekonomik olmaması gibi faktörleri dahil bile etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cempapila -- 20 Mart 2017; 19:24:15 >

• quote:

Bahsettiğim aracı almaktan vazgeçtim. Kaput üzerinde birisi tarafından kasten yapılmış çizikler var. Haricinde tampon vs. tertemiz. Ancak kaputtaki gözüme gerçekten battı ve boyatma durumunda kaza varmış algısı olacak. Yeniden dizel otomatik 308 aramaya devam :) Umarım 55 bandında düşük kilometre sportium bulurum.

Bu aracın gerçekten fiyat perfomans oranı mükemmel. Aynı fiyata B sınıfı, camlarından rüzgar sesi almayı farklı bir boyuta taşımış Clio gibi araçlar alınıyor. Ayrıca araç sorunsuz gözüküyor. Yoksa Alman diye DSG alıp yolda kalan, 40bin km görmeden enjektörleri değiştiren 1.6 TDI'lara da şahit olduk. Ne yazıkki halkımız Alman otomobillerinin premium olanlarıyla standart binek araçları bir tutuyor. Teneke dedikleri Clio Euro NCAP'ten 5 yıldız alırken Alman'dan şaşma dedikleri Opel Corsa 4 yıldız mesela. Motorların ekonomik olmaması gibi faktörleri dahil bile etmiyorum.

inşallah gönlünüze göre bir sportium bulursunuz.
    ben geçen mayıs ayında 48 e 2012 30 binde active aldığımda 52-53 e çok güzel temiz sportiumlar vardı ama param çıkmadı oralara.
    acele etmeyin,illaki düşecektir nasibinizde varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

quote:

Bahsettiğim aracı almaktan vazgeçtim. Kaput üzerinde birisi tarafından kasten yapılmış çizikler var. Haricinde tampon vs. tertemiz. Ancak kaputtaki gözüme gerçekten battı ve boyatma durumunda kaza varmış algısı olacak. Yeniden dizel otomatik 308 aramaya devam :) Umarım 55 bandında düşük kilometre sportium bulurum.

inşallah gönlünüze göre bir sportium bulursunuz.
    ben geçen mayıs ayında 48 e 2012 30 binde active aldığımda 52-53 e çok güzel temiz sportiumlar vardı ama param çıkmadı oralara.
    acele etmeyin,illaki düşecektir nasibinizde varsa.

ÖTV olayından sonra fiyatlar direk 4-5 bin yukarı gitti ... geçen sene sportium fiyatlarına activeler geldi.

• Arkadaşlar 2012 308 1.6 92 bg aracı eşime almak istiyorum. Deneme sürüşü yaptığımda inanılmaz sert debriyajla karşılaştım. Bu araçların genel karakteri bu mudur. Yoksa baskı balata vs değişimi sonrası düzelir mi. Sizlerin araçlarında durum nedir. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 2009 model, 160 binde dizel otomatik comfort araç. 2.5 parça lokal boya var. 2000 hasar kaydı. 34.5 fıyat. İstendi.çok hakim değilim ilk arabam olcak kısmetse. Uygun mudur ki görünüşte.

• peugeot 308, 407, 408 model araçların turuncu ekran 290 tl düşünen arkadaşlar varsa özelde telefonlarını yazabilirler.  /// PEUGEOT 308 ///
  • KARBEK K kullanıcısına yanıt
    baskı balata değişimyle düzelir.
    sertleştiyse bitmeye yakın yada bitmiştir.
  • keremgrns kullanıcısına yanıt
    fiyat güzel hocam.
    motoruna enjektörlerine baktırın.
    2,5 parça boyalar nereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

fiyat güzel hocam.
    motoruna enjektörlerine baktırın.
    2,5 parça boyalar nereler.

Sağ ve sol arka çamurluk ve sağ kapı dostum. Yani servisinde iyice bir baktırcam tabi.

• Arkadaşlar merhaba, bu forumunuza ilk yazım. Öncelikle herkese İzmirden çok selamlar.

2011 model 308 Envy dizel otomatik bir araç için bilgi sahibi olmak istiyorum. Araç 85000 km de. sadece sol ön çamurluk değişmiş.75000 km de ise 4 enjektör yenilenmiş. 2 ay önceside tüm bakımları yetkili serviste yapılmış durumda.Araç beyaz renk. Temiz ve diri duruyor.Sadece sağ alt marşpiyelde bir eziklik söz konusu görünende.Araç için 42000 tl fiyat isteniyor.Sizlerden ricam öncelikle fiyat ve sonrasında araç için genel bir değerlendirme yapmanız.
    Araç 112 hp. İlaveten Şanzuman için görüşleriniz nedir ? Bu km için önümde beni bekleyen büyük bir bakım var mıdır( varsa trahmini maliyet ) Birde bakımlarını aksatmadığımız sürece kaç km ye kadar gideriz. Bu araçta alırken özellikle dikkat edilmesi gereken durumlar nelerdir

Sorularım için kusura bakmayın alırsam bu ilk dizel aracım olacak.

Değerli görüşlerinizi beklerim.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 22 Nisan 2017; 21:8:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

Arkadaşlar merhaba, bu forumunuza ilk yazım. Öncelikle herkese İzmirden çok selamlar.

2011 model 308 Envy dizel otomatik bir araç için bilgi sahibi olmak istiyorum. Araç 85000 km de. sadece sol ön çamurluk değişmiş.75000 km de ise 4 enjektör yenilenmiş. 2 ay önceside tüm bakımları yetkili serviste yapılmış durumda.Araç beyaz renk. Temiz ve diri duruyor.Sadece sağ alt marşpiyelde bir eziklik söz konusu görünende.Araç için 42000 tl fiyat isteniyor.Sizlerden ricam öncelikle fiyat ve sonrasında araç için genel bir değerlendirme yapmanız.
    Özellikle 92 hp olması ileriki zamanda satış için büyük bir dezavantaj oluşturur mu? Tabi bu gücün araç üzerindeki etkiside ( hız, ataklık,tüketim vs ) etkilerine ayrı konu. İlaveten Şanzuman için görüşleriniz nedir ? Bu km için önümde beni bekleyen büyük bir bakım var mıdır( varsa trahmini maliyet ) Birde bakımlarını aksatmadığımız sürece kaç km ye kadar gideriz. Bu araçta alırken özellikle dikkat edilmesi gereken durumlar nelerdir

Sorularım için kusura bakmayın alırsam bu ilk dizel aracım olacak.

Değerli görüşlerinizi beklerim.

Saygılarımla

ilk önce merhabalar hoşgeldiniz, şu an ikinci 308 kullanmaktayım. ilk araçım 2011 comfort pack 1.6 HDİ 110 HP, ikincisi şu an kullanmakta olduğum 2013 sportium 1.6 e-HDİ 115 hp bu araçlarımdan gördüklerime göre yorum yapıyorum. 2011 model 308 envy paketli hdi motor size sorun çıkarmayacaktır bakımlarının düzgün yapıldığını düşünüyorsanız alabilirsiniz fakat 92 HP size mühtiş bir ataklık vermeyecek yüksek hızlarda o kadar hissetmezsiniz ama bu araçların yaklaşık ağırlığı 1400 aşağı değil benim sportium ağırlığı 1480 düşünün ağırlığı kalkışlarda hissedeceksiniz ben 110luk ve 115likte bile hissediyorum, fakat 2 vitesten sonra araç toplaması standart rakiplerinin çok üstünde motoruna hayranım hem az yakar bir o kadar sessiz, ayrıca perfomans olarak geyet stabil, rakiplerine göre fiyatını hak ediyor, bu araçlarda dikkat edilmesi gereken şey, düzgün test ettirmen yoksa kronik problemi olan araç değil.

•  /// PEUGEOT 308 ///
    Ankara ve 308 :)
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.