Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yurdaer

Berker, imzandaki bu yakıt tüketimi miktarını profil sayfasında nereye ekliyosun? Baktım baktım bulamadım

yurdaer abim, öncelikle 3-4 sayfa önce yazdığım ve çook detaylı açıkladığım bir site var, tüm benzin verilerini - yakıt alış tarihini, kaç lt'yi kaça aldığını vb vb yazıyorsun. Benim imzadaki ortalama tüketime tıklarsan o sitedeki benim sayfam çıkıyor, sende üye olup her yakıt aldığın zman ekle bence, sonra orada bir bölüm var işte url image tarzında ordan ekleyebiliyoruz...
  • Malesef cam tavan olmasını çok arzu ederdim ama yoktu.Aldığım dönemde renk hususunda beyaz renkte problem yaşadım zar zor bulduk birazda aceleci olduğumuzdan bekleyemedik premiumun stil paketini almak istedik olmadığından düz premium aldık firma arka sensörleri hediye etti bende çıtaları boyattım.
    Bu konudada konu gelmişken şunu ssormak istiyorum premium stil paketi ile aracını alanlaarın arka park sensörleri fabrikasyon geliyor bu sensörler hem görsel hemde işitselmi yani park sensörünün kokpitte göstergesi varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orjinalden alıntı: yurdaer

Berker, imzandaki bu yakıt tüketimi miktarını profil sayfasında nereye ekliyosun? Baktım baktım bulamadım

yurdaer abim, öncelikle 3-4 sayfa önce yazdığım ve çook detaylı açıkladığım bir site var, tüm benzin verilerini - yakıt alış tarihini, kaç lt'yi kaça aldığını vb vb yazıyorsun. Benim imzadaki ortalama tüketime tıklarsan o sitedeki benim sayfam çıkıyor, sende üye olup her yakıt aldığın zman ekle bence, sonra orada bir bölüm var işte url image tarzında ordan ekleyebiliyoruz...

Kardeşim oraya kadar tamam... Benzerini başka bir forumda zaten yaptıyordum eskiden. Ama o URL'yi bizim forumda nereye yazıyoruz onu bulamadım...

• Fuelings yaptığın yerde milage icon kısmına giriyorsun, ordan beğendiğinin BBC Code kısmındaki kodu kopyalıyorsun ;

[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/322721.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/322721.png[/IMG][/URL]

böyle birşey çıkıyor mesela. fakat bunu bizim forum için koyu ile belirttiklerimi küçük yazıyorsun ve IMG leri image şeklinde, yani şöyle

[url,=http://www.spritmonitor.de/en/detail/322721.html] [simage]http:,//images.spritmonitor.de/322721.png[/simage][/url]

not: url ve http den sonra virgül koydum siz koymayın benimki kodu göstermek amaçlı kodu bozmak için yoksa hemen şekil çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 22 Mart 2009; 20:03:12 >
  • Komple o kodu , profilindeki imza kısmına yazıyorsun...
  • 34500 e fıyat allan yok arkadasım.en son 34650 ızmırden geldı dur bakalım daha dusuren olucakmı .acık arttırma gıbi oldu.)) bence dedıklere fıyata al gıtsın siyah renk zaten bulunmuyor .2 ay beklemekten ıyıdır ayrcıa bakarsın zam yaparlar bellı mı olur talebı karsılayamıyor adamlar.
  • Yukarıdaki soruyu bende soracağım, 6r problem çıkarıyormu? Düz vitesmi almalı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacb71

Yukarıdaki soruyu bende soracağım, 6r problem çıkarıyormu? Düz vitesmi almalı?

Şu ana kadar auto6r ile ilgili HİÇ BİR problem çıkmamıştır. Bunu servisten aldığım bilgiler doğrultusunda söylüyorum. Ayrıca aynı şanzıman citroen de MCP adıyla 3 yıl önce piyasaya çıkmıştır ve o günden bu güne donanımsal sorun çıkmamış sadece yazılım güncellemsi yapılmıştır. Şu anda kullanılan auto6r lerde son sistem yazılım bulunmaktadır ve güncel ve tarihi hiç bir sorun bulunmamaktadır.
  • toper arkadaşım yapmış ortalamayı daha araba gelmeden yakışır. Yurdaer abim noldu yaw allah aşkına neyi yapamadın yardım ediyim sana gösterelim senin ortalamayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: toper

Malesef cam tavan olmasını çok arzu ederdim ama yoktu.Aldığım dönemde renk hususunda beyaz renkte problem yaşadım zar zor bulduk birazda aceleci olduğumuzdan bekleyemedik premiumun stil paketini almak istedik olmadığından düz premium aldık firma arka sensörleri hediye etti bende çıtaları boyattım.
    Bu konudada konu gelmişken şunu ssormak istiyorum premium stil paketi ile aracını alanlaarın arka park sensörleri fabrikasyon geliyor bu sensörler hem görsel hemde işitselmi yani park sensörünün kokpitte göstergesi varmı

Hayır orjinal park sensörüde sadece sesli uyarı...
  • Cevap için teşekkür ederim. Alacağım araç 308 1.6 110 HDİ -Auto6R, Otomatik şanzıman kullanmadığım için insan ister istemez endişe ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: micronezia

Cevap için teşekkür ederim. Alacağım araç 308 1.6 110 HDİ -Auto6R, Otomatik şanzıman kullanmadığım için insan ister istemez endişe ediyor.

aslında arıza çıkartması için çoook zorlamak lazım olur olmadık şeyler yapmak lazım yoksa 1 ay içinde alışırsınız neyin nasıl işlediğine merak etmeyin

Ayrıca hayırlı olsun ancak nereden ve ne kadar'a aldığınızı aracınızda ekstra paketler varsa onları da yazarsanız seviniriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 22 Mart 2009; 23:21:50 >
  • 308 1.6 HDİ 110 Auto6R Comfort - Siyah (Elektirik -Stil Paket 2+ Klima Paketi) 35.000 -Ankara.
    Fiyat uygun mudur sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: micronezia

308 1.6 HDİ 110 Auto6R Comfort - Siyah (Elektirik -Stil Paket 2+ Klima Paketi) 35.000 -Ankara.
    Fiyat uygun mudur sizce?

Klima Paketimi YAAAAAAWWWW Süppper fiyat nerden aldınız ABC GÖRAL TEKOTO????

Klima Paketi olaması 900 tl zaten yani diğer arkadaşlar kıskanıcak sanırım ama çok iyi fiyat iyiki kaçırmamışsınız... Tekrar hayırlı olsun, klima paketli comfort aracınızın fotoğraflarını 44444 gözle bekliyorum....
  • 35.000 e Elektirik -Stil Paket 2+ Klima Paketi...... ihale micronezia da kaldı
  • Daha önce 307 kullandım, talihsiz bir kaza dolayısıyla servis (GÖRAL) yüzünden bayağı bi midem bulanmıştı. Bir ABS beyni yüzünden Fransa Peugeot'u aramak durumunda kalmıştım. Sorun çözüldü, bunlara rağmen 307'den memnundum. ÖTV indiriminden bir hafta önce sattım ve araştırdığım markalarda hazır araç bulamadığımdan yine Kürkçü dükkanına döndüm. Ellerinde hazır olan 308 comfort 1.6 110 HDİ -Auto6R ve belirttiğim paketleri- (İnci Siyahi renkte), biraz pazarlık neticesinde almaya karar verdim. (Ankara Göral)

Türk'ün aklı yolda çalışır hesabı yada kervan yolda düzülür misali, Auto6R konusunda anlaştıktan sonra kapsamlı araştırma yaptım. İnternetten olumsuz nitelikli çok fazla bilgiye rastlamadım. Sadece bir şanzıman-debriyaj şikayetine (2008) ulaştım. Ancak kötü reklamın daha fazla yer tutacağı hesabı bunun gibi durumların diğer markalarda da yaşanabilecek istisnai hadiseler olduğunu sanıyorum.

Araç aldıktan sonra akıl veren çok oluyor. yok şunu alsaydın yok bu daha iyi gibi. Bu nedenle Auto6R konusunda danışmak istedim. Aracı teslim alınca resimleri paylaşacağım.

Kazasız ve arızasız günler diliyorum.

• micronezia;
    aracınız hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah.
    bu arada klima paketli araç çok az geliyor, arayıpta bulamayacağınız bi araç yani sizinki . forumda sadece 1 arkadaşta vardı.
  • İyi dilekler için teşekkür ediyorum. Hepimize huzurlu şekilde kazasız kullanmak dileğimle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orjinalden alıntı: toper

Malesef cam tavan olmasını çok arzu ederdim ama yoktu.Aldığım dönemde renk hususunda beyaz renkte problem yaşadım zar zor bulduk birazda aceleci olduğumuzdan bekleyemedik premiumun stil paketini almak istedik olmadığından düz premium aldık firma arka sensörleri hediye etti bende çıtaları boyattım.

Hayır orjinal park sensörüde sadece sesli uyarı...

Ahh dostum ahh keşke bilgi edinip yazsaydın. Orjinal Park sensörü konsol ekranında bir araç görüntüsü ve yaklaşan çubuklar şeklinde görüntü verir, aynı zamanda sesli uyarı yapar. Dikkat dikkat Premium ve Comfort konsol ekranı farklıdır.

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.