Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.472.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses sistemini 460 watt lık pioneer hoparlörleri 140 ytl işçilik dahil taktırdım.Ses gerçekten çok farketti,bilhassa sesin boğulması artık kalmadı.
    Tek eksiğim kol dayama derken kolonları takan Ali usta '' benim bir tanıdık var döşemeci sadece 50 ytl ye süper kol dayama yapıyor.'' deyince hemen kabul ettim ve sadece 50 ytl karşılığında süper bir kol dayama yaptırdım.Akşamları işim sebebiyle geç geldiğim için resim çekmeye fırsatım olmadı.Hoparlör ve kol dayama işini de hallettiğim için en kısa sürede resimleri eklemeye çalışacağım.....
    Artık eksik kalmadı diyorum.Darısı diğer arkadaşların başına.....
    Bu arada anlatayım ama çok gülmeyin.....Malum araç daha 497 km de....En büyük korkum hoparlör veya kol dayama yaparken bir yerlere zarar vermeleriydi.Neyse az önce araca bindim ve ses sistemini kol dayamayı falan denerken hız sabitlemeye bastım.O da ne ? Hız sabitleme çalışmıyor.Bir panik tekrar dene, dene....Yok olmuyor.Dedim işte burdan yak..Kesin takarken bir yerde arıza oldu.Şimdi işin yoksa uğraş dur.
    Kısa devre falan oldu veya bir yeri deldiler falan moralim çok bozuldu...........
    Sonra kolun yanında bir yer var.Bastım ve mutlu son Cruise control off yazısını görünce dünyalar benim oldu.Meğerse açma kapama düğmesi varmış...497 km deki aracın nesi nerede yeni alışıyorum.Ama en az 10 dk kendinme kızmaktan başka bir şey yapmadım....Yüreğime indi valla.....
    Resimleri yarın eklemaya çalışacağım...Saygılar....................
  • quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

vekaleti işlemler için isterler çok kısa sürede çıkartırsınız zaten bu iş için sakin noterleri tercih edin. Plaka, vergi yatırma, bandrol vs.
    Silverdemon senden de isteyeceklerdir. Zaman sorunu yaşarsan ara vekalet örneği faxlasınlar. Sende çıkart zaten çıkarmak zorunda olacaksın.
    Berkeden Hüseyin beyi tanıyorum ben galiba. Eğitimde tanışmış olabiliriz...

607 gerçekten fena makine aracı yeni aldılar. O yüzden henüz göremedim. Ama bakım istiyormuş maslak otoya götürcem büyük ihtimal...
    2001 607 3.0 V6 210Hp Triptronic
    Bir oğlunda
    2004 406 2.0 HDI Otm. var. 406 Bizim eski aracımızdı ona sattık.

babamla konuştuk bugünde sordum sen vekaleti verdinmi diye ertesi günü istenmeden yaptırmış kendisi götürmüş zaten

quote:

Orjinalden alıntı: turhanozgur

Ses sistemini 460 watt lık pioneer hoparlörleri 140 ytl işçilik dahil taktırdım.Ses gerçekten çok farketti,bilhassa sesin boğulması artık kalmadı.
    Tek eksiğim kol dayama derken kolonları takan Ali usta '' benim bir tanıdık var döşemeci sadece 50 ytl ye süper kol dayama yapıyor.'' deyince hemen kabul ettim ve sadece 50 ytl karşılığında süper bir kol dayama yaptırdım.Akşamları işim sebebiyle geç geldiğim için resim çekmeye fırsatım olmadı.Hoparlör ve kol dayama işini de hallettiğim için en kısa sürede resimleri eklemeye çalışacağım.....
    Artık eksik kalmadı diyorum.Darısı diğer arkadaşların başına.....
    Bu arada anlatayım ama çok gülmeyin.....Malum araç daha 497 km de....En büyük korkum hoparlör veya kol dayama yaparken bir yerlere zarar vermeleriydi.Neyse az önce araca bindim ve ses sistemini kol dayamayı falan denerken hız sabitlemeye bastım.O da ne ? Hız sabitleme çalışmıyor.Bir panik tekrar dene, dene....Yok olmuyor.Dedim işte burdan yak..Kesin takarken bir yerde arıza oldu.Şimdi işin yoksa uğraş dur.
    Kısa devre falan oldu veya bir yeri deldiler falan moralim çok bozuldu...........
    Sonra kolun yanında bir yer var.Bastım ve mutlu son Cruise control off yazısını görünce dünyalar benim oldu.Meğerse açma kapama düğmesi varmış...497 km deki aracın nesi nerede yeni alışıyorum.Ama en az 10 dk kendinme kızmaktan başka bir şey yapmadım....Yüreğime indi valla.....
    Resimleri yarın eklemaya çalışacağım...Saygılar....................

aman 308 lere dikkat zarar vermeyelim aslan parçalarına.

resimlerle forum dahada renklenir şenlenir bencede herkes arabasından en güncel bir kaç tane fotoğraf eklesin.
  • bu arada ocak ayına özel indirimin altında yatan sebeplerden biriside karbondioksiti açık havaya bırakma oranı peugeotunun araçlarında daha azmış o yüzden ödül gibi bişey yapmışlar bilgi bir mepa yetkili bayiden geldi.
  • ben de 50ytl'lik mazotla 330km gidiyorum nasıl?
  • Yol bilgisayarı kalan yakıtla gideceğin km hesabını akıllı şekilde son kullanma performansına göre devamlı güncelliyor. Mesela gaza gelip 3-5km basarsan o değer hızla aşağı düşer. Onun yerine yakıt aldıktan sonra ortalama yakıt tüketimini sıfırlayıp takip etmek. Ama matematik yaparsak 50ytl ye 20 litre mazot alırsın. 20/330=6 litre/100km. 308 e göre bu mevsimde normal bir değer.

quote:

Orjinalden alıntı: stormatme

ben de 50ytl'lik mazotla 330km gidiyorum nasıl?
  • turhanozgur resimleri bekliyoruz.merak ettim.

birecik aracının tam özelliklerini paylaşırsan senide listemize ekleyelim. Aracın bilgileri kullanım şekli ve yol güzergahı bilgilerinle ölçüme göre bişey söylenebilir. Benzini kaçta aldığında önemli çünkü önemli olan litre hesabıdır. yakıtla ilgili söylediğim şeyler stormatme senin için de geçerli...

Yakıt tüketimini merak edenler Yol bilgisayarı ekranından ortalama yakıta bakıp görebilirler. Oradaki bilgi 0.1 lt kadar oynayabilir.
  • ddurusu doğru belirtmiş. son kullanıma göre değerler değişiyor.
  • Bu arabalar yakıt tüketimi nasıl ölçer merak ettim. Yakıt hortomunda sensör gibi bişey mi var yoksa arabanın anlık tork değerinden devirden filan mı hesaplıyor. Anlık yakıt tüketimi hesaplamayan arabalar yakıt ağırlığını gittiği yola bölüp filanda bulabilir belki?
  • ben orijinal spoiler i bugün sordum 430tl fiyar werdiler bi tampon zaten o fiyat nasıl iş anlamadım

hız sabitleyici 150 ytl

18''GT jantlarının tanesi 530tl

arkadaşlar türkçe dil seçeneğine gelince o sadece confort paketlerdeki siyah kadranlı araçlarda bulunan basit ekran için geçerli stil paketlli confort, premium ve premium pack modellerindeki beyaz kadranlı araçların menüleri yabancı fakat dil seçimi için çalışmalar sürüyormuş yakın zamanda tükçe güncellemesini göndericeklermiş bizde gidip güncelleticez inşallah

quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orjinalden alıntı: timucinnn

faturasını ufak yazdırsaydın bari, 300 euro üstü gümrüğe takılıyo kanımca.

spoiler 150 dolar filan dı sanki, dimi ömer ne kadar dı?
  • arkadaşlar aradıgım ampulün fotograflarını buldum ama kendisini hala arıyorum bu kırmızı halka içindeki led yada normal farketmez çift duylu beyaz yada açık mavi ampul bulmam lazım bu ampul yüzünden farlarımı xenon yaptırmak istemiyorum yoksa son fotograftaki gibi sırıtıcak
    https://store.donanimhaber.com/f1/bf/57/f1bf5769525a957b2b923ae9658690a1.jpg

https://store.donanimhaber.com/50/9b/dc/509bdc6d48824878a3432c70850ce86f.jpg

https://store.donanimhaber.com/b4/d6/c5/b4d6c5b9a5cf2648e680e40060e99b44.jpg

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Redline_

ben orijinal spoiler i bugün sordum 430tl fiyar werdiler bi tampon zaten o fiyat nasıl iş anlamadım

hız sabitleyici 150 ytl

arkadaşlar türkçe dil seçeneğine gelince o sadece confort paketlerdeki siyah kadranlı araçlarda bulunan basit ekran için geçerli stil paketlli confort, premium ve premium pack modellerindeki beyaz kadranlı araçların menüleri yabancı fakat dil seçimi için çalışmalar sürüyormuş yakın zamanda tükçe güncellemesini göndericeklermiş bizde gidip güncelleticez inşallah

quote:

quote:

Spoiler için neresü bu fiyatı verdi çünkü satılması gereken bayi fiyatı 520 TL gibiydi sana 90 TL iskontolu fiyat vermişler. Maalesef fiyatı yüksek üzerinde üçüncü stobun olmasıda bunun bir etkisi

Dil seçeneği ile ilgili söylediklerinin nerdeyse hepsi yanlış bu bilgiyi kim verdi merak ediyorum
  • ewt 530 ytl dediler sanırım benim dediğim fiyatta işçilik ve o stop yok
    ama doğru 530 ytl premium arka tampon bile 520 ytl o nie okadar pahalı anlamadım
    quote:

quote:

ben orijinal spoiler i bugün sordum 430tl fiyar werdiler bi tampon zaten o fiyat nasıl iş anlamadım

hız sabitleyici 150 ytl

quote:

quote:

Spoiler için neresü bu fiyatı verdi çünkü satılması gereken bayi fiyatı 520 TL gibiydi sana 90 TL iskontolu fiyat vermişler. Maalesef fiyatı yüksek üzerinde üçüncü stobun olmasıda bunun bir etkisi

Dil seçeneği ile ilgili söylediklerinin nerdeyse hepsi yanlış bu bilgiyi kim verdi merak ediyorum
  • bugun galeriye gittim primium sw 308 e baktım. teybini açınca türkçe ekonomi mod yazdı. diğer uyarılar da türkçeydi. anlamadım ben bu işi...
    bu arada nerede takıyolar hız sabitleyiciyi 150 TL ye.
  • quote:

quote:

hız sabitleyici 150 ytl

quote:

quote:

ÖMER YANLIŞ DERKEN DOĞRUSU NEDİR ACABA.TÜRKİYEYE YENİ GELEN ARAÇLARDA BU ÖZELLİK AKTİFMİ ACABA VEYA AKTİF DEĞİLSE YÜKLENEBİLİYORMU.
    YAW BU ARABALARIN ÖZELLİKLERİ STANDART DEĞİLMİ YANİ BİRİNDE VAR BİRİNDE YOK GİBİ SAÇMA BİR AÇIKLAMASI YOKTUR SANIRIM PEUGEOT FİRMASININ.

BU TİP ÖZELLİKLERİ ARAŞTIRMAK GEREK ASLINDA.Bİ BAKIYORUM FORUMDA COMFORT BİR ARKADAŞIMDA TÜRKÇE DİL VAR DİĞER COMFORT ARKADAŞIMA BAKIYORUM YOK PREMİUMLARDA HİÇ YOK GALİBA SÖZÜ BİLE GEÇMEDİ ÇÜNKÜ EMİNİMKİ Bİ KAÇ KİŞİ BAKMIŞTIR BU ÖZELLİKLERE.
  • bgn farklı işler çıktı ugrayamadım maslaga.ancak arabayı aldıgımdan beri lastiklere baktırmam gerekiyor diyordum servise gittim baya inmiş lastikler.serviste ön ızgarayı sordum 240 ytl dediler servis müdürü geçen gün biri geldi sipariş verdi bunlardan üretecekmiş dedi ben de telimi ver gelince adama ya da tel nosunu al dedim.herhalde ucuza kapatacagız inş.spoyler 520 tl artı boya işçilik vermiştim.zaman geçtikçe indirim vs olması normal parçalarda.430 tl iyi fiyat evet tampona yaklaşan bir fiyat var arada 200 tl daha verip pack tampon alabilirsin.ancak o fark kadar boya işçiligi alınıyor.yarın gidecegim böyle işlerde sizde aceleci davranmayın bu işte sabırlı olup iyice araştırmak gerekli.
  • Spoiler in parça fiyatı 520 YTL, stop vs ayrı değil tek parça... İşçilik bu fiyata dahil değil
    Premium Pack te sunulan arka tampon ise 630 YTL gibi bir fiyata sahip
    Yani fiyat aldığınız yer size direk bir iskonto sunmuş.
  • bugün ben de ordu peugeot bayram otomotive gittim aynı sw yi bende gördüm menü türkçeydi fakar ekran premıum ekranı değildi comforrttaki siyah kadranlar olan ekrandan wardı
    serviste hız sabitleyiciyi sordum işçilik hariç 150tl dediler
    quote:

bugun galeriye gittim primium sw 308 e baktım. teybini açınca türkçe ekonomi mod yazdı. diğer uyarılar da türkçeydi. anlamadım ben bu işi...
  • quote:

bugun galeriye gittim primium sw 308 e baktım. teybini açınca türkçe ekonomi mod yazdı. diğer uyarılar da türkçeydi. anlamadım ben bu işi...

FORUMDAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA CC Yİ SADECE ANKARADA ABC OTO TAKIYOR HARİCEN.
    DİĞER BAYİLER GARANTİ DIŞI KALIR VEYA ORJİNALİN DIŞINDA YANİ FABRİKA ÇIKIŞINDAN HARİCİ Bİ İŞLEM YAPILMIYOR DİYOR.
    YANİ ABC OTO BİR DİĞER DEYİŞLE ARAÇLAR ÜZERİNDE HERHALDE TÜRKİYEDE FABRİKADAN DAHA YETKİLİ.

ENTERESAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 19 Ocak 2009; 23:21:33 >
  • CC yi gözünüzde abartmayın arkadaşlar sadece kumanda kolu takılıyor ve yazılım yükleniyor okadar dikkat ederseniz direksiyonun sol tarafında takılması için yer bile var orayada boş gözükmesin die kapak takmışlar her peugeot servisinde kolayca taktırabilirsiniz yalnız ellerinde yok sparişle 1günde geliyo geliyo 150ytl
    quote:

Orjinalden alıntı: SiLvErDeMoN

quote:

FORUMDAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA CC Yİ SADECE ANKARADA ABC OTO TAKIYOR HARİCEN.
    DİĞER BAYİLER GARANTİ DIŞI KALIR VEYA ORJİNALİN DIŞINDA YANİ FABRİKA ÇIKIŞINDAN HARİCİ Bİ İŞLEM YAPILMIYOR DİYOR.

ENTERESAN
  • Nedir bu ABC otomotiv ya. Helal olsun walla. en kral eşantiyonları onlar veriyor, en cesur hareketleri de onlar yapıyo.(cc takılması falan) Muhtelemen en iyi fiyat da onlardadır.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.