Şimdi Ara

peugeot 307 xt 2002 model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pejo 307 xt aracım var 2002 model.sıralı otogaz taktırmak istiyorum.hangi marka daha iyi rndıman olarak?daha önceden taktıran varsa yardımcı olursa sevinirim.bildiğim brc ve atiker iyi olarak.bu konularda bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler şimdiden

• Daha önce konuşulan topicten alıntıdır
    ..............................................................

quote:

Orjinalden alıntı: poseidon00007

Sevgili Faruk Sevgili :)
    Bu forumda yeniyim fazla araştırma yapamadım belki yazdın belki yazmadın ama ben görmedim.aracım 307 1.6 16 v 2004 xr (yol bilg. yok) bu tür araçlara brc kiti uyguladınız mı?Karşılaştığınız sorunlar varsa yazarmısınız.Bir de manifolt bölümünü sökerek mi bu uygulamayı yapıyorsunuz şimdilik teşekkür ederim.

Mrb. arkadaşım sizin aracınızda manifold sökülmeden yapılan bir montaj keisnlikle problem yaratır, mutlakaa manifold sökülmelidir...(hele triptronic ise)
    Peugeot ve cıtroen araçlarda aynı motor vardır ve en iyi müşterilerimizdendir :) Diğer araçlara göre montaj süresi daha zor olmasına rağmen fiyatlarımız aynıdır ... Sevgi ile kalın :)
  • Ve devamı
    ...................................
    poseidon00007
    Er

9 Nisan 2008; 9:06:02

--------------------------------------------------------------------------------

Sayın Sevgili size cevabınız için teşekkür ederim.Sanırım olaya bir de bu pencereden bakma zamanı gelmiş geçmiş.Çünkü bir çok usta manifoldu sökerek kiti uygulamaya gerek görmemişti.Hislerimde yanılmamaışım.Tekrar teşekkür ederim.

faruksevgili
    Yüzbaşı

9 Nisan 2008; 12:57:21

--------------------------------------------------------------------------------

Dedimya manifoldu sökebilmek için bayağı bi babayiğit olmak lazım her ustanın harcı değil bu araçlar :)

• Pejo 307 manifold girişleri iyi çalışmalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.